Skocz do zawartości
Nerwica.com

Babskie sprawy


mienta

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, ja raczej o zdrowie nie dbam jakoś szczególnie. Mam problem za każdym razem kiedy mam iść do gino, mimo tego, że z żadnym innym lekarzem problemu nie mam. Więc długo już nie byłam. Do lekarza pierwszego kontaktu chodzę dość często, robię regularnie badania krwi itp. No i dbam o skórę, chodzę do dermatologa, bo mam w rodzinie kilka przypadków czerniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gina zaczęłam ponownie chodzić regularnie, cycki regularnie co pół roku-rok USG (w zależności od zaleceń lekarza, bo u mnie od cycków to onkolog, a nawet bardziej radioterapeuta, mimo, że nie mam raka🤪). Do dermatologa nie mam na razie potrzeby, bo nie mam żadnych znamion podejrzanych. Poza tym to tylko endokrynolog, ale na chwilę obecną 1x w roku już. Do rodzinnego chodzę tylko jak jestem chora, czyli max 1x w roku, a jak potrzebuję jakieś skierowanie to tylko dzwonię do rejestracji i mam bez chodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 12:43, mienta napisał(a):

Ja staram się chodzić regularnie co roku, max. co 2 lata.

Super. Tak powinna postępować KAZDA Polka. Każda co to przeczyta powinna to przemyśleć;)

 

Ja jestem antyprzyklad, mam tak słabe zdrowie że już rzygam lekarzami. Więc tak, olewam

Edytowane przez Dalja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×