Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com

Dzie┼ä dobry ­čśŐ

Borowinka

Rekomendowane odpowiedzi

Beba, tak, kilka lat temu przesz┼éam 1,5 roczn─ů terapi─Ö. Z dzisiejszej perspektywy mam ochot─Ö udusi─ç moj─ů terapeutk─Ö. Cho─ç s─ů elementy, kt├│re mi na┼Ťwietli┼éa, ale niczego nie nazwa┼éa wprost. Kaza┼éa ucieka─ç z przemocowego zwi─ůzku. Zrobi┼éam to na tyle nieudolnie, ┼╝e strasznie cierpia┼éam przez nast─Öpny rok... Eeeh du┼╝o by pisa─ç.

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

@Borowinka┬áWsp├│┼éczuj─Ö ÔŁĄ´ŞĆ Ja te┼╝ si─Ö m─Öcz─Ö po rozstaniach, strasznie je prze┼╝ywam. Bywa┼éo i po 5 lat. Po ostatnim 2 lata, ale ┼╝al nadal jest. Najbardziej mi ┼╝al straconych 8 lat, ale wiem, ┼╝e ju┼╝ nic na to nie poradz─Ö. Bardzo mi pomagaj─ů starsze wpisy @Dryagan. Moim zdaniem ma bardzo m─ůdre podej┼Ťcie do ┼╝ycia. Dzi─Öki niemu przesta┼éam sprawdza─ç profile ex i szybko ucinam pojawiaj─ůce si─Ö o nim my┼Ťli. Jemu ju┼╝ chyba wybaczy┼éam, ale najtrudniejsze dla mnie jest wybaczenie samej sobie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Meya, przepraszam odpisywałam Tobie, a wpisałam Beba.

Ja staram si─Ö nie ogl─ůda─ç za siebie i nie ┼╝a┼éowa─ç. Bo gdyby nie te do┼Ťwiadczenia, nie wiedzia┼éabym i nie by┼éabym w tym miejscu, co jestem. A mimo wszystko wiem du┼╝o wi─Öcej o sobie i o automatach, kt├│re mn─ů kieruj─ů.

Gdy mnie nachodz─ů wspomnienia to szybko sama wyprowadzam si─Ö zdaniem "my┼Ťl o sobie, my┼Ťl do przodu".

@Wechmannet, witam Ci─Ö r├│wnie┼╝. Jak si─Ö dzi┼Ť czujesz?­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Wechmannet jak wskoczy┼éam w prac─Ö w niedziel─Ö wieczorem, tak dopiero teraz zajrza┼éam, ┼╝eby odpisa─ç. Maj├│wka u mnie taka sobie, du┼╝o przemy┼Ťle┼ä, ma┼ée postanowienia i teraz trzeba je realizowa─ç.┬á

Te┼╝ nienawidz─Ö kork├│w, zawsze si─Ö zastanawiam dlaczego akurat teraz wszech┼Ťwiat chce mnie zatrzyma─ç ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Borowinka┬áno jak kocham samochody i jazd─Ö nimi, tak przez ci─ůg┼ée korki sk┼éaniam si─Ö ku po┼é─ůczeniu poci─ůg-rowerÔÇŽ wsz─Ödzie tak du┼╝o ludzi, ze a┼╝ chce si─Ö zamieszka─ç w le┼Ťnej ziemiance ­čÖé┬á

w og├│le modny i interesuj─ůcy jest ostatnio vanlife, tak m├│g┼ébym ┼╝y─ç :D┬áco uwa┼╝asz?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Wechmannet┬áte┼╝ lubi─Ö auta ­čśü i te┼╝ nienawidz─Ö t┼éum├│w. Ostatnio du┼╝o chodz─Ö, dla przyjemno┼Ťci, taki┬á quasi ch├│d sportowy, raczej marsz.

Ja lubi─Ö ludzi, ale gdy jest ich w nadmiarze i zas┼éaniaj─ů mi krajobraz (z racji wzrostu mam ograniczone mo┼╝liwo┼Ťci) to jestem zm─Öczona.

Vanlife na wakacje to tak, ale spos├│b na ┼╝ycie to chyba nie, lubi─Ö wraca─ç do domu.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

29 minut temu, Borowinka napisał(a):

zawsze si─Ö zastanawiam dlaczego akurat teraz wszech┼Ťwiat chce mnie zatrzyma─ç

hahah ja mam to samo z tym wszech┼Ťwiatem ­čść

Ostatnio wsz─Ödzie jakie┼Ť znaki ­čśÇ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Wechmannet┬ákrasnalom ­čś▒? Chcia┼éam tu si─Ö oburzy─ç, ale nie umiem, bo ten krasnal to nawet s┼éodki by┼é. Fakt, jestem kompaktowa, mieszcz─Ö si─Ö do kieszeni ­čśé Przy Tobie to bym wygl─ůda┼éa jak mikrus i mog┼éa m├│wi─ç wprost do klatki piersiowej ­čśé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W dniu 3.05.2024 o 10:12, Borowinka napisał(a):

Jestem nowa, niezdiagnozowana, ale co┼Ť ze mn─ů nie tak. Wci─ů┼╝ pope┼éniam te same b┼é─Ödy i boj─Ö si─Ö samotno┼Ťci.

Cze┼Ť─ç , czyli jeste┼Ť cz┼éowiekiem i wszystko jest z Tob─ů w porz─ůdku ­čÖé┬áka┼╝dy pope┼énia b┼é─Ödy i ma┼éo kto przepada za samotno┼Ťci─ů . Nie pozw├│l sobie wm├│wi─ç , ┼╝e jest co┼Ť z Tob─ů nie tak , to tylko nakr─Öca spiral─Ö braku wiary w siebie .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

18 godzin temu, Borowinka napisał(a):

Dzi┼Ť jestem pogubiona, ale odradzam si─Ö zawsze jak Feniks ­čśŐ

I to jest my┼Ťl przewodnia ­čÖé┬áco by si─Ö nie dzia┼éo , to i tak sobie poradz─Ö .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö