Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kontrast

Użytkownik
 • Zawartość

  4270
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

341 wyświetleń profilu
 1. Kontrast

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Ogólnie zrobiłbym coś w domu bo mam sporo roboty. Nawet walnąłem kawę (wszystkie ręce na pokład) i ogólnie przebrałem się co by się nie ujebać ale jakoś tak mi się nie chce i nie mogę napędzić motoru nagrody bo nie spełniam oczekiwań samych przez siebie zawartych. Jestem też zmęczony może to dla tego bo sporo pracowałem ale powinienem podejmować dodatkowa aktywność po pracową aby prężnie piać się w hierarchia własnego najlepszejstwa,. no ale cóż, chyba się położę bo się zmęczyłem.
 2. No jak będzie musiał sam zarabiać to będą jakieś zmiany, chyba, że znajdzie jakąś inną babeczkę którą namówi na odcinanie rąk na wizji czy tam inne petardy 🙂
 3. Zawsze mnie zastanawiało jak facet bez kasy wyrywa dziewczynę. On na początku ja miał? Czy umiał roztoczyć taki urok, że uznawałaś to, że jej nie ma za mniej istotne? Ogólnie ciężka sprawa bo ty jesteś z nim emocjonalnie związana, gość jest za to emocjonalnie nie dojrzały. Bardzo prawdopodobne że będzie już taki całe życie, jak nie zmienił tej sytuacji dla dzieci, to i dla ciebie nie zmieni. Jedyna szansa to czas i śmierć rodziców. Wtedy skończy się źródełko, będzie upadek i wszystkie te ,,zapychacze'' które wymyśla runą i trzeba będzie pójść do pracy realnej, do takiej jakiej sie nadaje a pewnie do żadnej. Wtedy nastąpi konfrontacja tego kim jest a tego kim myśli ze jest i zaczną się jakieś zmiany. Po drodze pewnie depresja i tak dalej.
 4. Kontrast

  Niedojrzały emocjonalnie partner niszczący mi życie

  Co za pierdolenie. Gosc ma ewidentnie nasrane w bani. Ewidentnie jest ddd, więc ma nieprawidłowo ukształtowaną osobowość. Niskie poczucie własnej wartości, narcyzm i dobre zadatki na psychopatę. Wciągnie cię w swoją gre i zniszczy a wtedy albo zniszczona zostaniesz i będziesz jego kula u nogi albo cię zostawi. Kiedykolwiek powiedział, ze wie że robi żle?
 5. Kontrast

  Najlepszy lek na zaburzenia lekowe

  Może baklofen spróbuj.
 6. Mi niestety wyglądasz na ofiarę własnego myślenia i już na początku to przypuszczałem. Pewnie masz coś na sumieniu jak każdy ale mało piszesz jakoś o szczegółach twojego chujostwa, za to sporo o twojej żony. Nie uważasz, ze za związek odpowiadają dwie osoby? Gotowanie i sprzątanie to nie związek. Może twoja żona uważa, że takimi sprawami odbębniła swój dyżur przy tym wspólnym płomieniu ale to nie jest istota relacji. To jakbyś dawał chajs i mówił, że dużo dla tego związku zrobiłeś. Jeśli nawet uderzyć w takie standardy jak zaniechanie, nie podtrzymywałeś, nie inicjowałeś to można od razu bić piłkę czemu nie zostało ci to zakomunikowane. Może tak było wygodniej, bo nie trzeba było robić czegoś co już jest męczące.
 7. Kontrast

  jestem

  Wiejski, opowiadaj jak tam twoje postępy w zaruchaniu. Coś się ruszyło ?: )
 8. Nie za bardzo wiem co stoi za twoimi słowami, ze byłeś jak ,,samiec alfa''. Czy to, że nie pilnowałeś aby płomień miłości płoną między wami czy w jakiś mniej subtelny sposób po prostu się żonie naprzykrzałeś, pomiatałeś czy tam stosowałeś agresje.To chyba dość ważne w interpretacji tego co piszesz, bo możesz sobie przypisywać winy które nie do końca są czymś aż tak nazwijmy to ,,nagannym'' Moze po prostu są znakiem czasu pewnego etapu w małżeństwie i racze pewnego rodzaju biernością, czy zaniechaniem.
 9. Cześć, a co cię oświeciło, że tak to ujmę?
 10. Kontrast

  Czy to nerwica serca?

  Jeśli jesteś młody i nie miałeś nigdy problemów z sercem to przypuszczalnie nerwica. To przejebana przypadłość, byle zakucie w sercu potrafi doprowadzić do paranoi , że coś się dziej, że idzie zawał. Człowiek się wtedy boi i organizm przygotowuj się do ataku, paradoksalnie tworząc symptomy przypominające zawał. Pamiętam kiedyś jak miałem taki już full stan ,,zawałowy'' to nie wstawałem zbyt często aby się nie przeciążać i tak po paru dniach serio zaczęło mnie coś kluć ale potem się dowiedziałem, ze to w klatce tak kuje żołądek od leżenia bo się zwieszają organy na kręgosłupie czy coś takiego. Jak masz nerwice to byle gówno potrafi wyprowadzić a raczej wprowadzić w ,,zawał'' i wtedy to wiadomo ojom a najlepiej to niech lądują na ulicy helikopterom. Jak masz takie obawy, potrafisz się nakręcić, jesteś tak wrażliwy, masz tendencje do czarnowidztwa to jest idealna pożywa dla nerwicy i urzeczywistnienia wewnętrznych obaw/lęków.
 11. Kontrast

  Czy to nerwica serca?

  Czemu boisz się wracać sam samochodem?
 12. Kontrast

  Witam, moja historia

  Powinieneś iść na jakąś terapie dzienną. Przerąbana sytuacja jak się jest w takim pacie i samoistnym wykluczeniu. Przerabiałem kiedyś podobne elementy i nie zazdroszczę.
 13. Kontrast

  Awarie/błędy na forum

  Wiadomości prywatnych nie przywrócą?
 14. Kontrast

  Naltrekson (Adepend, Naltex)

  joker27, Od mojej lekarki. Powiedziałem, ze chce utrzymywać całkowitą abstynencje bo męczą mnie kace w poniedziałki, potem mam tylko z tego same problemy ale już w sumie nic nie pije bez tego i myślałem o czymś na lekką poprawę humoru, choć w sumie na razie sobie chyba odpuszczę.
×