Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

acherontia styx

Moderator
 • Zawartość

  8017
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Twoje jakże "optymistyczne" wpisy tylko są demotywujące. Znam wiele osób, które nawet po 40. zmieniły dość wiele w swoim życiu i teraz są szczęśliwsze. To, że Ty nie chcesz niczego robić, to Twoja sprawa, ale nie zniechęcaj do tego innych.
 2. Brak terapii też go nie cofnie. Co masz w związku z tym do stracenia? Jak będziesz żył tylko przeszłością i skupiał się na tym co nie wyszło, to nic się nie zmieni. Będzie tak samo. Przeszłości nie zmienimy, ale mamy wpływ na teraźniejszość i przyszłość.
 3. I 3/4 tych ludzi nie przestrzega nawet higieny snu. Ja niby mam genetycznie zmniejszoną potrzebę snu, a od pół roku śpię jak dziecko. Da się? Da, ale wymaga to trochę wysiłku, mimo czasami zarwanych nocek i chodzenia jak zombie w dzień, zwłaszcza na początku.
 4. sprzątanie zrobienie paznokci joga poczytać książkę
 5. niby dobrze, ale jakaś lekko poddenerwowana jestem
 6. Da się znieść, robią w delikatnej sedacji. Odruch wymiotny będzie, bo on jest naturalny i on będzie występował. Gastroskopia nie ma nic do tchawicy także nie wiem skąd pomysł o napadach kaszlu?
 7. Leczycie się sami jak chcecie a później jest płacz, że żadne leki nie działają tydzień brania leku to zdecydowanie za mało, żeby stwierdzić czy działa, zwłaszcza w przypadku psychotropów.
 8. Jakby nie patrzeć rentę sobie załatwiłeś, bo wniosek o rentę sam się nie składa, nie przyznają też takich świadczeń na zasadzie losowania komu damy, a komu nie.... sam ten wniosek złożyłeś. A każdy kto jest choć trochę rozgarnięty wie, że renty nie dają ot, tak i raczej samo przez się rozumie, że zapewne z powodów zdrowotnych ją masz.
 9. Moja lekarka mówi, że do 2 lat. Zależy jakie leki jeszcze. I zależy od sytuacji. Nie da się powiedzieć tak konkretnie.
 10. bardzo średnio do tego nic mi się nie chce, a mam kupę roboty.
 11. acherontia styx

  Szczepionka na COVID

  To się nie doczekasz
 12. Ja miałam przerwę 9-miesięczną ostatnio i powiedziałam prawdę w sumie, że byłam na dłuższym zwolnieniu lekarskim + świadczeniu rehabilitacyjnym. Nawet jak wysyłałam jakiś czas temu papiery do urzędu wojewódzkiego to sama w liście motywacyjnym zawarłam takie zdanie: Nie ściemniałam, że robiłam nie wiadomo jakie kursy czy coś, bo nie robiłam, a tu niestety w moim przypadku łatwo by mogli to zweryfikować. Mało tego, odezwali się do mnie, że przeszłam do kolejnego etapu i zapraszają na test wiedzy (podstawy prawne itp.) + rozmowę kwalifikacyjną a wcale na to nie liczyłam. Teraz już co prawda nie jestem zainteresowana, bo znalazłam inną pracę w międzyczasie.
×