Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Orzeszkowa

Użytkownik
 • Zawartość

  86
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @Nisemoonsari na napęd pomógł mi od razu- wstaję z łóżka po jednym dzwonku budzika . Ale na nastrój dopiero po miesiącu, najdłużej że wszystkich leków antydepr. Jakie brałam 4. Byle nie naraz... 6. Co to za czeski zamiennik?
 2. Wczoraj nie wzięłam i dziś-0,8kg. Postaram się jednak nie brać choć szkoda bo dobrze mi się po tym śpi.
 3. Jeszcze jedno. jak czytam Ketrel obniża ilość dopaminy, a ja biorę lek przeciwdepresyjny który ma ją podwyższać to znaczy wellbutrin. czy w takim razie ma sens dodatkowe branie ketrelu, przecież ich działanie będzie się znosiło?
 4. Czy ktoś miał taki efekt uboczny że zatrzymywał wodę? 2 dni pod rząd brałam ketrel na sen i mam +1,5kg
 5. Hej, A w ogóle masz nadwagę czy dążysz do ideału? Nie karz się za poplynięcie jednorazowe. Znam ten mechanizm, myśli że jestem do d bo nie było tak idealnie jak chciałam... Ale trzeba nauczyć się widzieć swoje sukcesy nie mniej niż porażki. W pracy miałam taki okres że zapisywalam sobie sprawy załatwione z sukcesem, bo umysł lubi koncentrować się na problemach. No dobra to tyle kołczingowego kitu. A teraz serio. jak ktoś ma niskie poczucie własnej wartości To tak będzie się zachowywał Ja też to robię i mimo że jestem doskonale zdiagnozowana na różnych terapiach to jeszcze nikt mi nie powiedział jak to zmienić i czy w ogóle się uda. A praktycznie - zwiększenie ilości węglowodanów to dobry pomysł. Mam aplikację fitatu i tam wpisuję co zjadłam. odkąd jem więcej węglowodanów ale trzymam się w ilości kalorii to schudłam
 6. Ja pisałam, wellbutrin trochę mi zmniejsza apetyt, schudłam wszystko co mi przybyło na wenli. Ale stosowałam dietę, nie to że samo z siebie. Mam za sobą anoreksję więc mam wprawę. Jeśli chodzi o początek brania to też bałam się od razu docelowej dawki ale nie miałam żadnych problemów. Któraś z poprzedniczek pisała że chce się zaraz starać o dziecko, nie bralabym bo bez sensu zaraz odstawiać . Nie wiem co robić, jednak wellbutrin chyba za słabo antydepresyjnie działa. Nie mogę spać, dziś od 4 nie śpię. Mam problemy realne, wróciłam na terapię, ale czy to pomoże i kiedy. Lekarz dał mi ketrel na sen, dodał jeszcze afobam ale boję się je regularnie stosować. Czy taki afobam działa na realne lęki czy tylko te chorobowe? Strasznie nie chciałabym zmieniać leku bo ten jedyny mnie nie kastruje z libido a niektóre z moich problemów są tej natury. Może zaakceptować ten gorszy stan, niespanie itp?
 7. U mnie działał po 20 minutach. ale działał Za długo, rano nie mogłam wstać i do 10:00 - 12:00 byłam zamroczona
 8. Jak macie recepty to kupujcie szybko bo brakuje tego leku w hurtowniach
 9. ja dalej popalam, ale chęć i przyjemność trochę mniejsza. efekt jest ale subtelny, jakbym była uzależniona i chciała odstawić to by było za mało. to samo ze zmniejszeniem apetytu, jest minimalne choć zauważalne. cudów nie należy oczekiwać.
 10. co to jest katynon? na amerykańskich forach czytałam posty osób które biorą well kilkanaście lat i u nich działa.
 11. Jednak mi nie zwiększył dawki. wspólnie doszliśmy do wniosku że moje złe samopoczucie jest wynikiem problemów a nie depresji. powiem szczerze że uważam to za zaletę wellbutrinu, że nie otępia emocjonalnie jak leki które wcześniej brałam. No ale to oznacza również smutek złość i lęk jeśli jest powód.
 12. @audreyhorne dziękuję. a Ty bierzesz dalej 300? czy czujesz różnicę w tych dawkach?
 13. @Finka33 u nas żaden zamiennik nie jest dopuszczony... nie mam pudełka ale na butelce jest logo "gsk" A jak u Ciebie? Przy okazji napiszcie wellbutrinowcy jak u was. Ja mam zjazd formy i często ryczę ale mam powody. Trudno oczekiwać od leku antydepresyjnego że będzie nas utrzymywał w szczęśliwości jeśli mamy problemy, co? Ale jutro idę do lekarza, muszę mu zameldować samopoczucie i zastanawiam się czy nie będzie chciał zwiększyć mi dawki.
 14. A dlaczego? Napisz jak odczucia. Mało w tym topiku ludzi ale napiszę na wypadek jakby jeszcze ktoś zajrzał. z testów na sobie Widzę że bupropion bardzo zwiększa wrażliwość na kofeinę i alkohol. Jak wypiję więcej niż jedną kawę to nieprzespana noc gwarantowana, jeśli Trzymam się jednej rano to śpię dobrze bez dodatkowych wspomagaczy. jeśli chodzi o alkohol to już pisałam na tym leku wyjątkowo mocno się go odczuwa jak przesadziłam to urwał mi się film.
 15. Brałam jakieś pół godziny przed snem, 2/3 tej potrójne tabletki czyli chyba 50mg. Ale rano byłam nieprzytomna gdzieś do 10-12 więc lekarz zmienił mi na ketrel właśnie. Biorę pół tabletki ale tylko doraźnie jak mam większe stresy, nie zauważyłam wpływu na tycie.
×