Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Orzeszkowa

Użytkownik
 • Zawartość

  655
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zmieniłam branie na rano i teraz mam dodatkowy ubok -okropne swędzenie ciała. drapię się tak że powstają siniaki. Czy to ma szansę przejść bo na dłuższą metę nie wytrzymam i myślę o zmianie leku.
 2. Psych zwiększył mi dawkę do 15mg i jestem pobudzona, mam problemy ze snem. Bierzecie ten lek rano czy wieczorem? Za to dość szybko poprawi mi się nastrój. Nb jest już dostępna i refundowana dawka 5mg więc nie trzeba kroić.
 3. co do wymiotów to mój lekarz mówił, że sporo pacjentów tak na niego reaguje. u mnie na szczęście nie było takich atrakcji. natomiast mam wrażenie, że lek przestał działać :( ewidentnie mam nawrót depresji, smutek, nerwowość i myśli s :(
 4. Czy ktoś był na terapii metodą Lowena? Widzę że jest możliwość indywidualnych spotkań albo grupowych w konkretnych cyklach sześciu spotkań tematycznych. Byłam na warsztatach z tą metodą i jestem pod ogromnym wrażeniem w jak szybki sposób praca przez ciało dotarła do moich emocji. A na zwykłej terapii siedziałam i sobie gawędziłam z terapeutką i nic to nie dawało. Z drugiej strony nieco się boję wyzwolenia tak silnych emocji i czy terapeuta potem poskłada mnie do kupy. Terapia psychotropowa jest przeciwwskazaniem ale terapeuta powiedział że można... Czy ktoś ma doświadczenia z taką terapią?
 5. Szybko, ale na początku brałam go razem z wellbutrinem
 6. Kiedyś jadłam, teraz bym nie tknęła Flirtujesz?
 7. Orzeszkowa

  zadajesz pytanie

  Nie wiem co to jest Pada deszcz u Ciebie?
 8. Nie miałam ataków paniki biorąc ten lek ani tym bardziej dezorientacji. Biorę już dłuższy czas, koło roku, czas na małe podsumowanie. + pomaga na depresję. Dobrze śpię. Nie kastruje z emocji ani seksualnie. Dziwne barwne sny. Nie zwiększa apetytu. Nie zamula. - bardzo zła tolerancja alkoholu. Swędzenie skóry na początku, teraz chyba się przyzwyczaiłam. Zadyszka ale tu może być winne popalanie. Ogólnie dość mocno na plus bilans.
 9. Orzeszkowa

  NOWE Czy masz?

  Tak Masz słone paluszki?
 10. Orzeszkowa

  Nerwica czy SM?

  Dość podobna historia do mojej. Ja w wieku 20 lat dostałam ataku w sklepie- stężenie mięśni, powykrecane dłonie, mdlejace nogi, problemy z oddychaniem. Pogotowie przebadano mnie i nic nie znalazło. Ataki się powtarzały, było coraz gorzej, dostałam agorafobii, chodziłam po lekarzach, też byłam przekonana że to SM. Dopiero jak zaczęłam leczyć się u psychiatry i brać antydepresanty to objawy minely. Jeśli byłaś u lekarzy i wykluczyłaś inne powody to najpewniej jest nerwica /depresja.
 11. Orzeszkowa

  NOWE Czy masz?

  Tak Masz gitarę?
 12. Orzeszkowa

  Czy masz?

  Nie Masz biblioteczkę?
 13. Mam za ciężką dupę Co ci się dzisiaj przytrafiło?
 14. Orzeszkowa

  Pytania TAK lub NIE

  Nie Lubisz chodzić na wesela?
 15. Byłam u shrinka i doszłam do wniosku że jednak będę brać dalej
×