ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Masturbow 01 maja 2015, 15:55
a ja go tak uwielbiam (bezgranicznie), że mu wybaczyłam ten bank... już w pierwszych sekundach tej nieszczęsnej reklamy mu wybaczyłam-,-'
Masturbow

ulubione Seriale

przez jetodik 01 maja 2015, 18:31
Masturbow, BB też oglądałem i się podobało jednak główna postać mnie irytowała i ten jego kolega co rozrzucał pieniądze, to już w ogóle :)
House of Cards 3 sezon przede mną, liczę, że Spaceyowi i jego żonce nie ujdą przekręty na sucho :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

ulubione Seriale

przez Tyrr 01 maja 2015, 23:45
ben rei napisał(a):a BB tylko do ostatniego sezonu, który jest tak słaby i zbędny, że go nie chcę nigdy obejrzeć

Czyli nie widziałeś jeszcze ostaniego sezonu ale już wiesz że jest słaby i zbędny? nice.
Jeszcze jest Better Call Saul tak btw.

A ja się zabieram powoli za 3 seson HoC

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez coccinella 02 maja 2015, 00:07
Tyrr napisał(a):
ben rei napisał(a):a BB tylko do ostatniego sezonu, który jest tak słaby i zbędny, że go nie chcę nigdy obejrzeć

Czyli nie widziałeś jeszcze ostaniego sezonu ale już wiesz że jest słaby i zbędny? nice.
Jeszcze jest Better Call Saul tak btw.

A ja się zabieram powoli za 3 seson HoC

obejrzałam dziś ostatni odcinek House of Cards 3 sezonu i nie mogę się doczekać kolejnego... :)
Nie chce mi się.

ulubione Seriale

przez wiejskifilozof 11 maja 2015, 09:07
Czy szykuje się romans Lodzi z Kozłem w Ranczo :D dobry pomysł.Bo już troszkę akcja siada :D Śmierć Dagi w Pierwszej Miłości.Nie potrzebna.Szkoda.

ulubione Seriale

przez Artemizja 16 cze 2015, 15:12
Dziwnie zakończyli piąty sezon Gry o tron. Niby pełno było akcji i zaskakujących zwrotów, ale jakoś pozostał trochę niesmak...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ulubione Seriale

przez bonsai 16 cze 2015, 15:24
Artemizja, ha, dokładnie takie same odczucia miałem. Za dużo tego wszystkiego jednocześnie, no i końcówka fatalna. Rok czekania, ale nie wiem, czy dochowam wierności, mimo obecnego, dość wysokiego, stopnia zaangażowania. ;)
bonsai

ulubione Seriale

przez Artemizja 16 cze 2015, 15:27
bonsai, jak dla mnie za bardzo rozwlekali wątki na przestrzeni całego sezonu i za dużo skupili na samym końcu. Rozumiem, że trzeba było zachęcić widzów do czekania na kolejny sezon, ale bez przesady.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ulubione Seriale

przez Masturbow 16 cze 2015, 15:30
jeśli to się tak przedstawia, jak każdy mówi, że niedosyt i niesmak, to chyba poczekam na kolejny sezon i zobaczę 20 odcinków, co to w sumie za różnica, ech :P
Masturbow

ulubione Seriale

przez Artemizja 16 cze 2015, 15:39
Masturbow, różnica w czekaniu, bo to rok 8)

Administrator

ulubione Seriale

przez Masturbow 16 cze 2015, 15:56
całe życie człowiek na coś czeka, więc jeden kit, czy na jedną rzecz więcej, czy mniej... ;) jak mam się teraz wkurzyć, to wolę obejrzeć 20 za rok, haha
Masturbow

ulubione Seriale

przez Artemizja 16 cze 2015, 16:01
Masturbow, założę się, że szósty sezon zakończą podobnie, więc kto wie, czy wtedy będziesz chciała oglądać :mrgreen:

Administrator

ulubione Seriale

przez bonsai 16 cze 2015, 16:06
A ten aktor, o którym nie będziemy spojlerować, ma podpisany kontrakt jeszcze na dwa sezony ponoć! Już bajka na całego się robi. :>
bonsai

ulubione Seriale

przez Artemizja 16 cze 2015, 16:08
bonsai, w GOT jest wszystko możliwe, więc pewnie Go ożywią jakąś magią 8)

Administrator

Sortuj wg