Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Sorrow

Użytkownik
 • Zawartość

  3510
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. A próbowałeś się zgłaszać tam gdzie nie ma ofert stażu?
 2. A czemu on ma rożek do lodów na głowie? Że na ostatni przejaw luksusu przed śmiercią sobie pozwolił w postaci zjedzenia lodów? Wzorowałem się na wizjach robotów z lat 20tych, szczególnie blaszanego drwala.
 3. Jako dowód na moją szczerość rysunek z przed miesiąca: Rysunek - Samobójstwo z Powodów Finansowych. I jeszcze jeden ze stycznia : Rysunek - Manifestacja Boskości.
 4. Ale Ja pisałem całkowicie poważnie . Dlatego mnie bawi to nieporozumienie .
 5. Jeżeli masz coś do mnie , to napisz mi to wprost. Ironia jest w tym momencie zbędna. Mam prawo do własnych doświadczeń życiowych i do własnych przemyśleń. Nie, najgorsi są tacy, co mądrzą się na forach i udają wszechwiedzących i lepszych od innych tak jak ty. Tacy ludzie są o wiele gorsi od zwierząt. Jaka ironia ?
 6. MasseMord - notes of antihate profound
 7. Ostatnio jak zacząłem medytować przez kilka dni nachodziły mnie myśli samobójcze Rysunek - Samobójstwo z Powodów Finansowych. W sumie to lepiej się zabić niż być niedożywionym i odciętym od netu. Ale jaka będzie przyszłość jeszcze nie wiem. Może się obędzie bez. Zerwij ze swoją dziewczyną. Niech się zabije. Ona zasługuje na śmierć. Rysunek - Nędzny garniturzysta otrzymuje swą należność
 8. Wszyscy się od Ciebie odwrócili. Ustalili takie zasady żeby Cię zniszczyć. Wszystko działa zgodnie z ich zamiarami - maksymalizacja efektywności, minimalizacja kosztów. Kosztem Twojego życia. Najgorsi są ci nieludzcy psychopaci traktujący życie jak grę komputerową. Cholerne zwierzęta.
 9. Sorrow

  Jestem Batmanem

  Może starasz się zapobiec temu żeby coś takiego jak twojemu dziadkowi przydarzyło się komuś innemu? Do tego przypuszczam dochodzi brak sprawiedliwości systemu karnego.
 10. Ostatnio też o tym myślałem. Kupiłem sobie Symulator Wózka Widłowego 2009. Nawet fajnie się grało. Tylko zauważyłem, że niestety mam ogólny anty-talent do prowadzenia pojazdów, czy to są śmigłowce, samochody, czy wózki (tzn. wiedziałem o tym od dawna tyle że myślałem że on się ogranicza tylko do szybkich samochodów i pojazdów latających). Na dodatek mam taki motyw że po jakichś 15 minutach grania kompletnie wysiada mi koncentracja i zaczynam bardzo nieprecyzyjnie manewrować. Nie sądzę by było dobrze gdybym jeździł parotonowym pojazdem. Czy to wózkiem czy samochodem. Przez większość 2012tego i teraz od grudnia zeszłego roku. Teraz zapisałem się do policealnej informatycznej. Mam mieć 4 tygodnie praktyk. Zastanawiam się jak je zużyć żeby znaleźć jakieś znajomości i najlepiej się gdzieś zahaczyć.
 11. Co im napisałaś że Ci odpowiedzieli? Chyba nic szczególnego Mnie jak dotąd nie zaprosili na ani jedną rozmowę po wysłaniu CV :/ . Tzn. raz zaprosili mnie do Greenpeace ale to było po wypełnieniu wielkiego formularza zgłoszeniowego.
 12. Co im napisałaś że Ci odpowiedzieli?
 13. Sorrow

  Wkurza mnie:

  Nie wyglądały jak małpoludy. Wyglądały jak ludzie. Małpoludy miały grube futro. Masz zacofany, nienaukowy pogląd na ludzi.
 14. Sorrow

  Ukraina

  Możliwe. Poza tym przypuszczam że dużo tam trolli piszących takie rzeczy i liczących że ktoś będzie się z nimi kłócił.
×