Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

BARDZO polecam "Czas krwawego księżyca" Scorsesego - niby już wszystko było w "Chłopcach z ferajny" Czy "Kasynie, ale tu dochodzi do głosu los rdzennych Amerykanów i ... niebagatelna rola w tym wszystkim postaci Mollie (wszelkie nagrody zostały przyznane słusznie), żony Leosia Di Caprio. Jakoś to połączenie związku opartego na miłości, kontrastuje z dążeniem białych ludzi do bogacenia się za wszelką cenę. Ofiar, jak przystało na Scorsese jest niemało i jest w tym filmie nawet pewna doza czarnego humoru. Wniosków jest parę: ludzie to ch..je a pieniądz rządzi. Pieniądz który w tym filmie katalizatorem ludzkiej zazdrości i podłości oraz pokrętnego pragmatyzmu. Nie było jeszcze filmu Scorses, w którym splótłby on mocny dramat obyczajowy, tragedię i tak dużą dawkę dramatyzmu. Majstersztyk. Seans trwa 3,5 godziny, a ja nie nudziłem się ani chwili. 10/10 Bezwzględna rekomentacja

Edytowane przez Miś Wesołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2006 o 17:12, Magnolia napisał(a):

Witam! Mam pytanie-moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie" o nadziei,o zmianie życia na lepsze,o obrocie spraw o 180 stopni.Bardzo mi żależy żeby takie obejrzeć.Z góry dzięki!!

Nick "Magnolia" od mojego ulibionego fimu? filmu@ 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×