Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.10.2022 o 18:25, drjeckylmrhyde napisał:

To ja Wam polecę, z nadzieją, że obejrzycie, swój ulubiony film. Płakałem na nim trzy razy.

 

https://www.filmweb.pl/film/Magnolia-1999-873

Bardzo piękny film 🖤 oglądałam go dwa razy jak nie trzy 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałam w kinie film: "Listy do M. 5" Opis:

„Listy do M.” powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2022 o 11:43, Szczebiotka napisał:

Bardzo piękny film 🖤 oglądałam go dwa razy jak nie trzy 🤔

Super. Ja już mam też kilka seansów za sobą. Na kilku ryczałem w końcówce.

 

A ja ostatnio obczaiłem kolejny raz to: https://www.filmweb.pl/film/%C5%BBycie+biurowe-1999-32775

 

Bardzo fajne, życiowe, dowcipne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałam w kinie film: "Ślub doskonały"- bardzo fajny film.

Opis: Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda (Aleksandra Adamska) jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia (Ewa Kasprzyk) nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody (Adam Woronowicz) w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową. Gdy nastaje dzień ślubu, rusza prawdziwa lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba (Piotr Głowacki). Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z opresji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne. Wkrótce okaże się, że tu każdy ma coś do ukrycia. Ten dzień zaczyna niebezpiecznie zapowiadać się jak największa katastrofa w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka, wedding planerki i wszystkich dookoła. Tarapaty, jakie ich czekają i wykaraskanie się z nich wydawać się będą niemożliwą woltą. A nawet jeśli im się uda, będzie to tylko sekunda ciszy przed burzą i preludium do tego, co jeszcze ich czeka. Jedno wydaje się pewne: o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić. Tylko pytanie… czy tak, jak chciała mamusia?

Edytowane przez alone05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kszykszy

Skoro dzisiaj gorąco to gorąco polecam:

 

(netflix)

- Gump: pies, który nauczył ludzi żyć (nawet jeśli ktoś nie lubi filmów o zwierzętach)

- Za duży na bajki (polski film, dla mnie genialny humor)

- Trauma 

- Ania, nie Anna (serial, adaptacja Ani z Zielonego Wzgórza)

 

dodaję w bonusie rekomendacje mojej szanownej rodzicielki (obejrzała cały netflix) 

- uwięzione (jakaś hiszpańska telenowela o więzieniu kobiecym) mi się bardziej podobał niż Orange is The New Black

- dom z papieru

- jakieś nowe "matka do wynajęcia"

 

Spoza netflixa polecam Mary i Max (animacja). Przepraszam, jeśli za dużo rekomendacji. Wszystko, oprócz tego bonusa xD, jest genialne w moim odczuciu i nie mogłam się zdecydować. Bonus w ramach akcentu humorystycznego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×