Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wirginia Zachodnia

Użytkownik
 • Zawartość

  6080
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @johnn ma taką diagnozę i udziela się na forum.
 2. Dokładnie. Byle do wiosny.
 3. Na podstawie wypowiedzi osób z forum doszłam do wniosku, że najlepsze efekty daje terapia dzienna trwająca 3 miesiące. Na drugim miejscu pobyt 6 miesięczny na oddziale zaburzeń osobowości. Na trzecim miejscu terapia indywidualna 2 razy w tygodniu. Nie mam doświadczenia z żadnym z powyższym, ale uważam, że częstotliwość spotkań ma duże znaczenie. I tutaj mogę już napisać własnego doświadczenia, że terapia raz na 2 tygodnie jest słabym pomysłem, chyba że to terapia podtrzymującą.
 4. Samokrytycyzm uniemożliwia mi uczenie się. Ludzie więcej się uczą, gdy ich nawet najmniejsze sukcesy są nagradzane, a przez samokrytycyzm dostrzegam w sobie tylko złe rzeczy i porażki, przez co tracę chęć i energię do podejmowania nowych wyzwań, próbowania nowych rzeczy, rozwijania się.
 5. Wjechałeś na rolkach do zimnej wody, pchając przed sobą wózek. Błękitne niebo za oknem i jest dzięki temu w porządku dzisiaj.
 6. Dzisiaj zaszczepiłam się dawką przypominającą.
 7. Nie dziwi mnie to, skoro gwarancja skuteczności szczepionki wynosi 6 miesięcy, a potem spada.
 8. Miałam 3 terapeutki, które przejawiały minimalne zainteresowanie moimi problemami. Sądzilam, ze jestem niereformowalna i dlatego terapia z nimi mi nie pomaga. Też się dziwiłam, że ludzie na tym forum mieli lub mają takich cudownych terapeutow, którym tak bardzo ufają. Teraz mam 4 terapeutę i ona jest naprawdę bardzo w porządku. Tak jak ludzie piszą na tym forum: UZDRAWIAJĄCA JEST RELACJA Z TERAPEUTĄ. Dopóki tego nie doznałam, to nie rozumiałam tego. Winę za brak postępów brałam częściowo na siebie, że jestem trudnym pacjentem.
 9. @Lilith gratuluję awansu. W jakiej branży teraz pracujesz, jeśli to nie jest tajemnica?
×