Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Fobic

Użytkownik
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

739 wyświetleń profilu
 1. Zaburzenia równowagi mogą wystąpić raczej po wzięciu benzodiazepin, ale nie przy odstawce. Zawroty głowy, czy odrealnienie mogą być już objawami odstawiennymi.
 2. Hydroksyzyna działa przeciwwymiotnie. Lorazepam to duży przeciwlękowy kaliber i moim zdaniem uzależnia najsilniej ze wszystkich benzodiazepin.
 3. Miło mi to słyszeć. Myślę, że każdy lekarz powinien ogarniać temat benzodiazepin. Założyłem, że dawki są równoważne, ale jednak częściej zdarza się, że Tranxene jest odbierany jako nieco słabszy (25-50%). 4 mg diazepamu to będzie niecałe 6 mg, a 2 mg to 2,7 mg klorazepanu.
 4. Walnąłem gafę. Nie klorazepan, a nordiazepam. Klorazepan jest jego prekursorem i w sumie działa tak samo.
 5. @zzyyggaa Jeśli masz problem z odstawieniem Tranxene, możesz skonsultować z lekarzem przesiadkę na Relanium. W przeliczeniu na mg obydwie benzodiazepiny są równoważne. Relanium (diazepam) posiada trzy aktywne farmakologicznie metabolity, a głównym z nich jest klorazepan (Tranxene). Lek jest w wersjach 5 oraz 2 mg, więc powinno być łatwiej z odstawieniem.
 6. 100 słów na minutę? Trochę hardcore Ja myślałem, że szybko piszę, a tu proszę Podana strona z angielskimi słówkami/zwrotami jest dobra, gdy ktoś w ogóle nie zna języka. Na wiele rzeczy można odpowiedzieć przynajmniej dwojako i każda forma jest poprawna, a strona trzyma się sztywno jednych określeń. Albo jestem głąb i tak naprawdę nie znam angielskiego Najlepiej wychodzi mi niespanie, bo 6 godzin to ja śpię na siłę, na raty i w dodatku na lekach nasennych. Powodzenia życzę.
 7. @Kawa Szatana kawałek wyżej bardzo dobry. Leci do zakładek.
 8. Fobic

  Co teraz pijemy

  Napój "Lemo" z biedronki
 9. Fobic

  Rymujemy :)

  elektrownia - widownia napad
 10. Stachu tańczył kankana z opery Offenbacha, obok niego skakała dziewczynka mała nabrzmiała
 11. @Kawa Szatana o proszę, ja twoich nie kojarzę, ale ten co zapodałeś - fajny ambient. Ale kojarzę ten kanał i jak już wymieniamy się muzyką to łap/łapcie trzy kawałki ambient, które poznałem w różnych momentach mojego życia i towarzyszą mi do dzisiaj. Wręcz kipią pozytywną energią, jak na mój specyficzny gust: Dla nowo przybyłych - warto cofnąć się kilka/kilkanaście postów wstecz, bo tego raczej nie usłyszycie nigdy w żadnym radiu, a jeśli tak to dajcie koniecznie namiary.
×