Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dr. Psycho Trepens

Użytkownik
 • Zawartość

  1048
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dr. Psycho Trepens

  Samotność

  Uciekłem z tego świata w bardziej fantazyjne wymiary, czeluści narkomanii szlifowanej przez dekadę. Mam przećpany łeb mówiąc krótko, nie ma o czym ze mną gadać, za dużo pustki umysłowej.
 2. dr. Psycho Trepens

  Samotność

  Zbyt dużo złego wydarzyło się po drodze, za dużo goryczy, za mało słodyczy.
 3. dr. Psycho Trepens

  Samotność

  Trudne pytanie, szczęśliwy chyba nigdy, ale będąc duszą towarzystwa było mi lepiej.
 4. dr. Psycho Trepens

  Samotność

  To niesamowite, że jeszcze kilka lat temu byłem duszą towarzystwa, a teraz jestem skrajnym samotnikiem.
 5. dr. Psycho Trepens

  PREGABALINA (Lyrica, Pregabalina Zentiva, Pregabalin Sandoz)

  na mnie ten lek już kompletnie nie działa, nawet w dawkach 450-600mg, ciężko będzie mi znaleźć coś skuteczniejszego w zamian.
 6. dr. Psycho Trepens

  BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

  Leku już nie zażywam z powodu skutków ubocznych. Zostały mi niepotrzebne tabletki z którymi nie wiem co zrobić. Chyba będę musiał je zutylizować w pobliskiej aptece...
 7. dr. Psycho Trepens

  Esketamina

  temat Esketaminy przewijał się już nie raz na forum. zanim przeciętnego Polaka będzie stać na Esketamine, to minie przynajmniej 5 lat.
 8. dr. Psycho Trepens

  DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

  @nikt36 to spora dawka, wystarczająca by stwierdzić, że ten lek jest po prostu nieskuteczny. niewielu osobom pomaga, wnioskując po tym temacie. wenlafaksyna na pewno lepsza, warto sprawdzić, lecz ja sam mam zaburzenia osobowości i przez to też żaden lek mi do końca nie pomaga, bo psychika i tak znajdzie sposób by się zdołować.
 9. dr. Psycho Trepens

  BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

  mi (...)
 10. dr. Psycho Trepens

  TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

  (...)
 11. dr. Psycho Trepens

  CALIFORNIA ROCKET FUEL

  @Natrętnik czemu zrezygnowałeś z Sertraliny ?
 12. dr. Psycho Trepens

  Psycholekomania?

  @psychosceptyk to zwykły troll, wbił się na to forum i sieje marne gównoburze, zafascynowany antypsychiatrią ocenia innych... wystarczy kliknąć w profilu 'ignoruj' by zniknął, szkoda naszych linii papilarnych na takiego fiuta, niech się udławi.
 13. dr. Psycho Trepens

  TESTOSTERON+Levothyroxinum

  Ty podważasz opinie lekarza, mój lekarz sam zapisał mi ostatnio Lewotyroksyne pomimo, że badania tarczycy tzn TSH mam w normie. Hormony stosuje się jako augumentację w leczeniu depresji, poczytaj np. Stephena Stahla i jego poradnik dla lekarzy, o tym tam wspomina. krótkie info wyciagnięte z pierwszego lepszego art. naukowego: "Thyroid hormone can be used in two different ways to treat unipolar major depression. Most commonly, thyroid hormone is used as augmentation for patients who respond insufficiently to antidepressant monotherapy [1-3]. In addition, thyroid hormone can be started simultaneously with a tricyclic at the beginning of pharmacotherapy to accelerate response compared with tricyclic antidepressant monotherapy [4,5]... "
 14. dr. Psycho Trepens

  Serotonina - jak 'naturalniej' podnieść?

  tak jak już inni wspomnieli, tylko DZIURAWIEC jest wart wypróbowania, on jest naturalnym SSRI, poczytaj o nim.
 15. dr. Psycho Trepens

  Psycholekomania?

  tylko jedno dodam jeszcze, że 95% leków nie daje efektu odurzającego co jest owym hajem, problem z lekami jest taki że one działają długo i stabilnie ale słabo, dają uspokojenie które wcale nie jest takie super przyjemne, niektóre pobudzają ale to pobudzenie to nie jest jakaś rakieta że wyskoczysz na ulice w stroju Batmana i zaczniesz tańczyć Lambade oczywiście osobny temat to taki że my wymagamy od leków zbyt wiele a od siebie nie dajemy za wiele, chcielibyśmy by to leki nami sterowały i wykonywały wysiłek. ja jestem narkomanem i lekomanem, bo leczę się ponad 20 lat, choruję od dziecka, jestem zdesperowany bo życie ucieka mi przez palce i próbuję je jakoś doganiać za wszelką cenę...
×