Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dr. Psycho Trepens

Użytkownik
 • Zawartość

  1170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1323 wyświetleń profilu
 1. moja pomyłka, w każdym razie powyżej 60mg zaczyna przeważać działanie na noradrenalinę, tak jest w literaturze.
 2. Do głosu pewnie dochodzi czynny metabolit który działa na noradrenalinę, plus lepiej się czujesz z natury po południu, razem to daje lepsze samopoczucie w późniejszych godzinach.
 3. Współczuję. Uzależnienie od tego jest bardzo ciężkie jak już się rozwinie, to posyła człowieka na dno gdzie danie dupy za 1 wora staje się normą. Przejdź lepiej na leki, w sensie stymulanty takie jak Bupropion ze wsparciem Klomipraminy, to daje dobre pobudzenie, choć oczywiście nie dorasta do pięt mecie, dlatego im szybciej z tego wyjdziesz tym będziesz mieć większe szanse na przetrwanie. Pamiętaj że każdy kolejny dzien dziala na twoja niekorzysc, bo nalog sie poglebia, to jest progres. Szkoda zrujnować sobie życie.
 4. dr. Psycho Trepens

  Samotność

  Spotykam się, ale jej nie kocham, nasza znajomość jest trochę jakby z rozsądku, ja nie mam szans na lepszą, a ona jest chyba zdesperowana. Mam coraz większe wrażenie że mi jednak nie zależy, pogubiłem się totalnie. Zawiodłem się sam na sobie, bo nie wiem czego chcę. Mi się nawet chcieć chyba nie chce
 5. zamulają, do 100mg pobudzają, powyżej 200mg to już rozpierdolka.
 6. dr. Psycho Trepens

  Samotność

  @carlosbueno ależ my mamy podobną mentalność, lubię Cię czytać, a już o tym wspominałem ja jestem załamany tym że jestem wybredny co do kobiet, moje szanse na znalezienie tej "wymarzonej" są bliskie zeru, sam przecież nie jestem doskonały wizualnie, nie wspominając o beznadziejnej stronie psychicznej. nie myślałeś o niedrogich kurwach ? ale takich "nadzianych" w sensie wizualnym i super sexapilu.
 7. pobudza Cię ten Fluanxol czy muli ?
 8. Też biorę Fluanxol, tylko słabo mnie pobudza mimo że brałem zarówno 1 jak i 2mg, a dawki do 3mg bierze się w depresji, wyższe w schizofrenii. Być może muszę obniżyć dawkę Klomipraminy do 112,5mg, bo od paru dni biorę 150.
 9. czyli jednym słowem w przypadku choroby, nie pomoże.
 10. i to jest bardzo mądra wypowiedź, gdyby sport dawał coś więcej niż cokolwiek innego nowego w naszym życiu, to lekarze i terapeuci zawsze by na to naciskali, tak nie jest. ja po sporcie nie czuję się lepiej. na pewnym etapie sport staje się utrapieniem, kiedy staje się rutyną.
 11. dr. Psycho Trepens

  OT

  no dobra ale oceń procentowo, albo nawet promilami ile osób może doświadczyć po tym leku euforii, być może uświadczyłbyś również euforii po większej dawce kofeiny czy hormonów tarczycy, to nie wina leku tylko przesadna reakcja twojego organizmu. bo większości ludzi euforia nie zdarza się nawet po benzo.
 12. dr. Psycho Trepens

  OT

  nie było to bezpośrednio do ciebie tylko ujmując całościowo, poprzez cytat Natrętnika.
 13. dr. Psycho Trepens

  OT

  @kucharz no może przesadziłem wtedy, ale takie efekty to jednak rzadkość. za bardzo to bierzesz do siebie. większość osób mimo to reaguje poprawnie na pregabalinę.
 14. Wie ktoś po ilu dniach zaczyna to działać ? Bo od razu raczej nie, wziąłem 4h temu i nic nie poczułem. Oczywiście biorę minimalną dawkę 0,5mg.
×