Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kucharz

Użytkownik
 • Zawartość

  365
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hej, jak się czujesz na dawce 600mg Pregabaliny? Wczoraj lekarz mi proponował zwiększenie dawki z 300 mg ale przestraszyłem się , bo kiedyś lekarka przepisała mi 600mg i nie mogłem się z łóżka podnieść... Teraz czuję się mniej depresyjnie i zastanawiam się czy nie spróbować znowu przejść na chociażby 450mg.
 2. To całkiem normalne. U mnie zaczęły się bóle jak wchodziłęm powyżej 150mg, ale wiadomo, że każdy reaguje inaczej.
 3. Mam pytanie , czy orientuje się ktoś czy Anafranil jest słabszym lekiem od Wenlafaksyny? Moje subiektywne odczucie jest właśnie takie. Nie mam napędu na Anafranilu i motywacji. Miał może ktoś podobnie?
 4. O co chodzi z prolaktyną? Ja biorę Sulpiryd. Czy powinienem zbadać jej poziom?
 5. No , ten zestaw jest dla mnie też kosmiczny. Sulpiryd miał mnie rozpędzić, ale jak na razie to nic z tego i nie wiem dlaczego nadal mam go brać, może doc. liczy , że on jeszcze zaskoczy. Już sam nie wiem co z moim napędem. Może lamitrin tak mnie hamuje?
 6. Jaką dawkę leku bierzesz? Ja przez 2 tygodnie 15 mg i brak napędu mimo , że dołożył mi Sulpiryd. Zero poprawy. Tzn. minimalną poprawę poczułem po zwiększeniu dawki anafranilu.
 7. Hej, o jakiej porze bierzesz Anafranil?
 8. Ja wszedłem na 15 mg od razu.
 9. u mnie jakoś działa, tylko trudno mi nazwać to działanie. Trochę jakby większy napęd, ale przeciwlękowego dzialania nie czuję. Lekarz zwiększył mi dzisiaj dawke anafranilu do 150mg. Mam nadzieję , że będzie lepiej, nawet w samochodzie nie czuje się pewnie, a na ogół to bardzo lubię prowadzić.
 10. Lęk , że sie skompromituje to ja mam bez Abilify. Nie sądzisz , że może wynikać to z samych zaburzeń, a nie działania leku?
 11. A Ty jak się czujesz na Anafranilu? Długo bierzesz ten lek?
×