Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kucharz

Użytkownik
 • Zawartość

  373
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez kucharz

 1. Ja Esci nie brałbym, bo to słabsze od Paroksetyny. Na esci czułem się dziwnie, taki niekompletny. Dorzuciłem ostatnio 60mg duloksetyny do tego zestawu i powiem, że czułem się lepiej, miałem większy napęd i mniejszy lęk. Mam wizytę za tydzień. Poproszę żeby zamienił mi sertralinę na paroksetynę albo duloxetynę. Sertralina jest dla mnie bardzo słaba. Coś tam czuję, ale to nic w porównaniu do Paro czy Dulo. Pisałeś gdzieś wcześniej ze lepiej Ci na Wenli, że masz strzał energii i w ogole jest lepiej. Dlaczego chcesz zmieniać lek?
 2. Biorę 300 mg od tygodnia. Jest trochę lepiej, ale to nie to samo co na 50 mg parogenu jeżeli chodzi o lęki. Teraz np chce mi się ryczeć jak o tym piszę , bo teskno mi do lepszego samopoczucia. Ale na 300mg jest ciut lepiej. Parogen lepiej działał na nastrój. Wenla co do tego to u mnie nie daje rady.
 3. Witam, brał ktoś wcześniej wenlafaksynę? Jakie zmiany zauważyliście po zmianie leku? Osobiście mam odczucie jakbym na wenlafaksynie czuł się bardziej ociężały. Brałem kiedyś 50 mg parogenu to działało na mnie silniej przeciwlękowo i nie czułem otłumanienia. Miał ktoś z Was podobnie? Napiszcie proszę , bo rozważam powrót do paroxetyny. Aktualnie co ranek mam doła , ryczeć mi się chce , a jak wezmę 300mg Wenli to czuję lekką poprawę, ale za to ciśnienie skacze mi do 160/110 a tętno 106 bpm
 4. na mnie Carbamazepina działa dobrze, ale w dawce np 800 mg czułem zbyt mocne rozproszenie, ale niwelowała napięcie nerwowe i działa u mnie trochę przeciwlękowo - lęk przed byciem w towarzystwie większej ilości osób.\
 5. A 5mg jest w ogóle odczuwalne?
 6. Hej, odbierała komuś energie i zamula dawka 7,5 mg?
 7. Hej, jak się czujesz na dawce 600mg Pregabaliny? Wczoraj lekarz mi proponował zwiększenie dawki z 300 mg ale przestraszyłem się , bo kiedyś lekarka przepisała mi 600mg i nie mogłem się z łóżka podnieść... Teraz czuję się mniej depresyjnie i zastanawiam się czy nie spróbować znowu przejść na chociażby 450mg.
 8. To całkiem normalne. U mnie zaczęły się bóle jak wchodziłęm powyżej 150mg, ale wiadomo, że każdy reaguje inaczej.
 9. Mam pytanie , czy orientuje się ktoś czy Anafranil jest słabszym lekiem od Wenlafaksyny? Moje subiektywne odczucie jest właśnie takie. Nie mam napędu na Anafranilu i motywacji. Miał może ktoś podobnie?
 10. O co chodzi z prolaktyną? Ja biorę Sulpiryd. Czy powinienem zbadać jej poziom?
 11. No , ten zestaw jest dla mnie też kosmiczny. Sulpiryd miał mnie rozpędzić, ale jak na razie to nic z tego i nie wiem dlaczego nadal mam go brać, może doc. liczy , że on jeszcze zaskoczy. Już sam nie wiem co z moim napędem. Może lamitrin tak mnie hamuje?
 12. Jaką dawkę leku bierzesz? Ja przez 2 tygodnie 15 mg i brak napędu mimo , że dołożył mi Sulpiryd. Zero poprawy. Tzn. minimalną poprawę poczułem po zwiększeniu dawki anafranilu.
 13. Hej, o jakiej porze bierzesz Anafranil?
 14. Ja wszedłem na 15 mg od razu.
 15. u mnie jakoś działa, tylko trudno mi nazwać to działanie. Trochę jakby większy napęd, ale przeciwlękowego dzialania nie czuję. Lekarz zwiększył mi dzisiaj dawke anafranilu do 150mg. Mam nadzieję , że będzie lepiej, nawet w samochodzie nie czuje się pewnie, a na ogół to bardzo lubię prowadzić.
 16. Lęk , że sie skompromituje to ja mam bez Abilify. Nie sądzisz , że może wynikać to z samych zaburzeń, a nie działania leku?
 17. A Ty jak się czujesz na Anafranilu? Długo bierzesz ten lek?
 18. ok, dzieki za odpowiedź proponowali mi w szpitalu, nie zgodziłem się, mam po niej halucynacje...
 19. Dlaczego przeszedłeś na sertralinę skoro wcześniej Anafranil Ci służył z tego co widziałem w wątku Anafranil?
×