Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Gusiu nie chciałem żeby Ci było smutno ,myślałem .że to nikogo nie wzruszy ( ale napisałem szczerze ) i wogóle nie wiedziałem ,że moje proste i przyziemne słowa mogą wzbudzać jakieś malutkie nawet emocje .Bo ja jestem taki skromny prosty człowieczek .Lubię takie połączenie kultury z prostotą bez tego całego ą ,ę .

 

Różo dzięki ,że tak o mnie myślisz i chciałbym żebyś się nie myliła :-| .A opis Twojego nicka cztałem kilka razy .Piękniej nie dałoby się tego zrobić . Ten kto Cię pokochał ma obowiązek pielęgnować Twój obraz w swoim sercu ( a z tego co pisałaś wydaje mi się -chcę być tego pewien ,że masz kogoś takiego bo wspominałaś ,że masz wokól siebie samych facetów -rozumiem ,że męża i synów ) . A już wyobrażałem sobie ,że to może Twoje prawdziwe imię .Ale napewno masz fajne i do Ciebie pasuje ( chyba ,że już je tu ujawniłaś ,a ja nie zauważyłem -normalne to cały ja ) . A mur który wokół siebie buduję ,jest coraz wyższy i niedługo przestanę cokolwiek dostrzegać i wyczuwać :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faunikdomyślam się jak się czujesz,ale staraj sie zburzyć ten mur choćby resztkami sił.Pisz tu do nas,nie daj się zamknąć w sobie.

Ciesze sie,że podobał ci sie opis mojego nicka,chociaż mnie się wydaje beznadziejny i chciałam go skasować.Twój jest za to piękny.A imię mam oczywiście beznadziejne i oczywiście go nie lubię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha.gif nie no ubaw po pachy :D :D :D :D :D widać pomyłka Shad wysmiewacz.gif

 

 

Ale Shad... YORKa nie widziała twojego avatara, tylko wiedziała, że jest jakiś admin, bo na każdym forum jakiś jest :P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:33 pm ]

PS... sam się wtopiłem ostatnio pisałem do dziewczyny myśląc że to chłopak :P także szybko instaluj tego moda bo się niewiedza szerzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×