Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze miałam ksywkę Michu,dlatego,że jestem przytulaśna,ogólnie lubiana na podwórku ;-) jakoś tak do mnie przylgnęło,że chociaż mam 25 lat dużo ludzi nadal tak do mnie mówi.Tu na forum nie chciałam sobie brać takiego nicka,bo jest troszkę oklepany,i bałam się,że wszyscy będą mnie brali za faceta.Mam Grzybowa.Tak mówi na mnie mój przyszły małżonek:) jest to troszkę pochodne od jego nazwiska.Jak będe się czuła na siłach wystać w kościele,to zaraz bierzemy ślub.Bardzo lubię kiedy tak na mnie woła,i dlatego wzięłam sobie takiego nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm.. bo tak ktoś kiedyś powiedział, że mam ociska kocie co mi się niezmiernie spodobało i póki co tak jest... Poza tym niezbyt wielu śmiałków wytrzymuje moje spojrzenie. Yhhh :roll:

 

W ramach ciekawostki :D Udostępniam Wam moje ociska do wglądu ;)

Nadmienię jeszcze iż normalny kolor mych ocisk to niebieski.. rozgoryczenie dni/miesięcy ostatnich sprawiło, że poszarzały :( nie mogę doczekać się wiosny i dawnego ich blasku.. Uhh..

 

 

http://i5.photobucket.com/albums/y181/kocieoczy/ociska.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chloe jest od piosenki Mother Love Bone Chloe Dancer/Crown of Thorns w wykonaniu niezapomnianego Andy'ego Wooda... chciałam się podzielić, ale na youtube nie ma niczego w dobrej jakości :(

 

fakt, że to b. popularne imię (podobno), ale mnie chodziło właśnie o ten utwór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Roman Tyczny bo (uwaga!!!) jestem bardzo romantyczny jak cholera, tylko ze zadna panna nie moze ze mna wytrzymac hehehe Kocham bardzo mocno swoja nerwice a ze zadna nie potrafi jej zaakceptowac to odsylam je wszystkie z kwitkiem :mrgreen: Oczywiscie Roman to nie moje prawdziwe imie a Tyczny to nie moje prawdziwe nazwisko, wiecej nic nie powiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ksywka ??

Aaa... parę lat temu, jak dostałam neta to zagrałam coś takiego co się Tibią zwie.

I właśnie wtedy sobie wymyśliłam Berishia... wcześniej to miałam różne dziwne nicki tam :)

A grałam parę dni... i stwierdziłam, że nie warto.

Ci co wiedzą co to Tibia, grali w to i nie popadli w manię na punkcie tej gry, to przyznają mi rację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat cierpialam na bezsennosc W tym czasie polubilam Noc. Nie boje sie ciemnosci Kiedy jest Noc jest cicho i bezpiecznie Jest pieknie gwiazdy ksiezyc i ta cisza wkolo mnie Uwielbiam nocne spacery choc coraz cześciej nie mam na nie czasu (bo spie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wymyśliłem akurat nie przy okazji rejestrowania się na to forum, tylko przy logowaniu się na jakiś inny portal. Nie ma w nim wielkiej historii. Do rubryki z nickiem wpisywałem przypadkowe, pierwsze które mi przyszły do głowy, wyrazy. Kilka pierwszych nie pasowało, kolejnym skojarzeniem było: "Dokąd zmierza moje życie?" "Do nikąd." -> donikad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×