Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

suavemente_besame .... jest to fragment piosenki Elvisa Crespo ... co w przetlumaczeniu na polski znaczy "delikatnie całuj mnie"

mialam akurat zajawke na latino i zaczelam tego sluchac... i teraz prawie wszedzie mam taki nik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie lubię piosenkarki PINK - chociaż można by było tak pomyśleć. Po prostu uwielbiam wszystkie odcienie różu i wszystko mam różowe - ubrania, biżuterię , nawet bieliznę (majtkowy róż, hi hi hi ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksywke mam zupełnie inna mianowice kudłaty a to od tego ze przez całe zycie nosiłem długie włosy które były troche poczochrane :D

 

Hetman poniewaz studiuje historie i bardzo lubie tamten okres

A jesli zobaczycie kiedys motocykliste z napisem Hetman na kurtce to bede ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją ksywką wiąże się historia z czasów technikum. Poznałam chłopaka z którym po jakimś czasie się zaprzyjaźniłam. Ale spotykaliśmy się tylko w szkole, bo miał bardzo zazdrosną dziewczyne... No i kiedys miał do mnie jakąś sprawe i umówiliśmy się na smsa... Problem polegał na tym, że jak tylko jego dziewczyna zobaczyła w telefonie imie -ewa wpadła w szał i skasowała mu mój numer. Kumple wymyślili, że najlepiej jak przerobi mojew imie na bardziej męskie, wtedy będzie miał spokój... I wtedy wymyślili ksywe Ewik! Od tego czasu nie tylko on ma mnie tak zapisaną w telefonie, ale wszyscy znajomi do dziś tak na mnie mówią... po prostu Ewik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie różnie ludzie mówili. Pierwszą moją ksywą w życiu była: Pitagoras, a to dlatego, że sprzątałem ze sprawdzianów z matmy same 5 i jeszcze odwalałem sprawdziany za kolegów w międzyczasie :D. Potem skrócili to do Pit, ewentualnie Pitt. Druga to była Chomik, a to od mojego zamiłowania chemią :D. Czasami jeszcze ludzie na mnie mówią Sick Boy. :) To by było na tyle z ksyw i nicków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoyka.. jest taka piosenka "Hojka Hojka zieleni się trowka" i ta piosenka jest strasznie wesoła.. i radosna.. noo a podobno ja jestem wesołym potrzepańcem.. więc jakoś tak zostało hojka.. a z racji tego, że często hojka jest często używanym nickiem.. ( wbrew pozorom).. to przekształciłam to na hoyka... taki angielski myk :] noo i zostało hoyka.. teraz już nawet nie trzymie sie starej wersji hojka.. zazwyczaj hoyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick, tak jak avatar związany jest z horrorem... to imię wampira, z jakiegoś horroru... nie wyobrażam sobie mojego życia bez oglądania strasnych filmów... buu... :lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:08 pm ]

http://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick

Tu ponoć można sprawdzić, co niby nasz nick znaczy...

 

mnie wyszło:

Masz dusze artysty (muzyka, grafika itp.)

Lubisz klimaty zagraniczne - głównie Francja, Hiszpania itp.

Chcesz być zauważany w swoim środowisku

Jesteś dość delikatną osobą

Umiesz mówić NIE

Jesteś człowiekiem spokojnym, ale szukającym sposobu na wyróżnienie się (subkultury itp.)

Masz skłonność do załamania psychicznego :?

Przepełnia Cie pycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mewa - takie przezwisko otrzymal glowny bohater 'opowiesci szalenca' gdy trafil do szpitala psychiatrycznego, autorstwa j. katzenbach'a

przeczytanie tej ksiazki wywolalo u mnie pewne zainteresowania, zwiazane z jej tematyka, co rowniez spowodowalo w koncu 'wziecie sie' za siebie i swoje problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×