Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, wyjdz_do_ludzi_pobiegaj napisał:

Swoją drogą, bardzo podoba mi się Twój avatar. ;)

Twój i tak przebija tutaj większość :D

 

Ja mam swój nick od pewnego forumowicza o którym dość głośno w internecie było kilka lat temu, zawsze inne nicki używałem, ale tutaj wyjątkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wyjdz_do_ludzi_pobiegaj napisał:

 

A jeszcze gorzej, jak Ci potem powiedzą, że sobie wymyślasz, bo pracować Ci się nie chce. 🤦‍♀️

 

Swoją drogą, bardzo podoba mi się Twój avatar. ;)

 

To tego jeszcze nie słyszałam, ale w sumie jestem na dobrej drodze by usłyszeć że traktuję stany lękowe i depresyjne jako usprawiedliwienie dla opóźnień z pisaniem pracy 😕 

Za to za czasów jak jeszcze nie wiedziałam że mam fobię społeczną to moje mega ataki paniki przed egzaminami ustnymi (prawie mdlałam) były przez niektórych odbierane jako chęć "zainstnienia", zwrócenia na siebie uwagi czy też podstęp by dostać lepszą ocenę (nie mówię o wykładowcach tutaj, ale studentach...).

 

A dziękuję 🙂 Z początku po prostu mi się spodobał obrazek, ale teraz chyba mogłabym zobaczyć w nim metaforę tego, jakim człowiekiem jestem 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sharon456 napisał:

Z początku po prostu mi się spodobał obrazek, ale teraz chyba mogłabym zobaczyć w nim metaforę tego, jakim człowiekiem jestem

Czyli jakim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "słońce w nocy" - tak bardzo luźno można myślę przetłumaczyć "shadowsun", a przynajmniej takie mniej więcej znaczenie ma dla mnie - natknęłam się swego czasu na jednej z facebookowych* grup poświęconych zaburzeniom odżywiania. Spodobało mi się i od tej pory towarzyszy mi w wielu miejscach Sieci, a dlaczego właśnie ono? Zawsze fascynował mnie [w fotografii / grafice] motyw pojedynczego świetlistego obiektu na tle nieprzeniknionej ciemności, to moja ulubiona wersja klasycznej dychotomii "światło - mrok". Mam wrażenie, że dobrze oddaje moją osobowość... no i ładnie brzmi 🙂 

 

* uprzedzając ewentualne pytania - tak, na FB można sobie ustawić jednowyrazową nazwę użytkownika nawet jako osoba prywatna... choć fakt faktem wymaga to nieco zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×