Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Shadowsun

Użytkownik
 • Zawartość

  308
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zawsze trochę Na ten moment tabliczka mlecznej czekolady bez dodatku cukru z całymi migdałami, kakaowe herbatniki w czarnym kolorze, kokosanki i oczywiście lody przychodzą mi jako pierwsze do głowy. PS. Zapomniałam o advocatowym Pawełku. Jaką właściwość świata / życia najtrudniej [było] Ci zaakceptować?
 2. And everything falls apart Into a billion pieces of art
 3. U mnie z kolei na tapecie obecnie klasyki Christel Petitcollin dla nadwydajnych od dawna już znajdujące się na mojej liście książek, które chciałabym przeczytać, czyli... Według mnie lektura obowiązkowa dla każdego / każdej WWO, mimo że osobiście z odrysowanym przez autorkę portretem takiej osoby utożsamiam się jedynie częściowo. Poza tym podczytuję sobie na tablecie swojego ukochanego Harariego:
 4. Shadowsun

  Ile śpicie?

  Standardowe osiem godzin to chyba jednak optymalna długość snu w moim przypadku, może latem - gdy dni są dłuższe i dzień wcześnie się rozpoczyna - wystarcza mi nieco mniejsza jego ilość. Ogólnie nie mam z nim większych problemów, łatwo zasypiam i pomijając jedną-dwie przerwy na zaspokojenie wiadomej potrzeby raczej nie budzę się w ciągu nocy [a już na pewno nie na długo].
 5. Shadowsun

  zadajesz pytanie

  Masz rację, powinnam była wstawić w tamto zdanie "wydaje się" [i ewentualnie zmienić emotkę] Mój błąd, przepraszam. Ulubiony kolor to teoretycznie niebieski [w intensywnym odcieniu nieba po przejściu chłodnego frontu], ale wiele przedmiotów, którymi się otaczam dziwnym trafem jest ciemnoczerwona. Kto lub co Cię ostatnio zainspirowało?
 6. Mam podobnie, z tym że obok słodkiego wciągam chętnie również smażone / pieczone rzeczy Ogólnie zresztą nie wyobrażam sobie życia bez mięsa [w tym ryb] i jego przetworów, a jego trudniejszych okresów już w szczególności.
 7. Jeśli głównym kryterium ma być faktycznie szybkość działania, chyba nic nie jest w stanie dorównać po prostu zjedzeniu czegoś pysznego i odpowiednio satysfakcjonującego zarazem [w której to roli najlepiej sprawdzi się rzecz jasna nasze osobiste comfort food] - gwałtowny skok samopoczucia następuje zwykle już w momencie włożenia do ust pierwszego kawałka sernika czy wgryzienia się w zapiekankę / kiełbaskę z grilla / pieczone udko. Osobiście nie wiem jak przetrwałabym niedawny [bynajmniej zresztą jeszcze nieminiony] wyjątkowo trudny okres bez m. in. lodów do kawy ^.^ Z przyczyn oczywistych nie polecam jednak nadużywać tego sposobu, osoby zmagające się z nadmiarem kilogramów czy zaburzeniami odżywiania zaś w ogóle powinny korzystać z niego nader ostrożnie lub znaleźć dlań alternatywę.
 8. Shadowsun

  zadajesz pytanie

  Tapetę laptokową pokazuję tu, natomiast ta w telefonie to również skyscape z granatowym rozgwieżdżonym niebem w górnej części i delikatnymi purpurowymi chmurami w dolnej [ @acarien pewnie by docenił, bo to jego kolorystyka ]. Też pewnie wrzucę niebawem. Kiedy ostatnio życie przyjemnie Cię zaskoczyło?
 9. Najładniejszy / najbardziej klimatyczny jesienny profil być może...? Avatar + podpis [ewentualnie dodatkowo grafika tła]. A na Halloween najmhrrroczniejszy z kolei ; p
 10. Shadowsun

  zadajesz pytanie

  Nope. Jakie jedno wspomnienie chciał[a]byś za wszelką cenę zachować stojąc w obliczu całkowitego resetu swojej pamięci?
 11. Shadowsun

  jak odpuscic to?

  No właśnie masz odpowiedź w moim poście zacytowanym powyżej [choć może nie sformułowałam jej dostatecznie jasno i bezpośrednio] - trzeba się zmusić i nie ulec przymusowi wykonywania danej czynności choćby najmocniej nas wewnętrznie swędziało i przyszpilało. Dyskomfort będzie ogromny, ale ostatecznie minie, a mózg przekona się, że nie musi podążać niepotrzebnie wytyczoną ścieżką między neuronami i następnym razem będzie mu już łatwiej przełamać schemat. Przynajmniej u mnie tak to działa, no i oczywiście jest to metoda raczej doraźna:
 12. Shadowsun

  Cześć

  A jak dawno ostatnio tu zaglądałeś? Cóż, internetowe trendy nie omijają i nas, ale biorąc pod uwagę kondycję wielu innych for powiedziałabym, że i tak jest najlepiej jak może być. Nie powinieneś narzekać na brak aktywności, zdecydowanie nie
 13. Shadowsun

  Cześć

  Witaj Ciekawy nick, Kadmos to jedna z mniej znanych postaci greckiej mitologii. Śmiało, rozgość się na forum
×