Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

te gumowce to nie są złe.

 

to są Wellingtony, to ich oryginalna nazwa, bo podobno jakiś Wellington je opatentował.

 

na rynku stoja takie ładne, obcasik na 3 cm, do pół łydki z futerkiem i nie przeciekają XD marzenie każdej kobiety za jedyne... 4 PLN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mailu mam Rika14, ponieważ jak miałam 14 lat to masowo oglądałam Digimony i stąd mi sie nick wziął (teraz to sie zastanawiam jak mogłam tą durną bajkę oglądać, ale to pewnie wszyscy tak mają :D Wprawdzie dalej oglądam anime ale już raczej te "starsze"). Mój nowy nick pochodzi od imienia mojej ukochanej piosenkarki (Amy Lee - mam niemalże obsesję na jej punkcie :D Wiem prawie wszystko co sie da wiedzieć xDDDDD) a konto założyłam jak miałam lat 18 :).

Mam jeszcze drugiego maila - chciałam wpisać Amy_Lee_fan zgodnie z obsesją, ale był już zajęty, więc mam Ami_lii@gazeta.pl (ale to jest poczta raczej tylko na śmieci, wszystkie normalne maile dostaję na ten 1). Dziwne że od czasu kiedy założyłam tego maila tylko jedna osoba sie zorientowała o co chodzi w moim mailu. :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Jim - tytułowy bohater powieści Josepha Conrada, autora zakazanego przez ministra edukacji :smile: Książka zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Zafascynowała mnie zwłaszcza postać Lorda Jima, jego wybory i sposób wartościowania świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym imieniem i nazwiskiem jest podobnie, jak z obrazkiem. ciezko jest spotkac tu kogos, kto wrzuci w to miejsce swoje zdjecie, prawda?

 

becia kroolik

hm. becia, bo tak na mnie mowia.. mam na imie beata, ale nie przepadam za tym imieniem, 80% ludzi mowi becia, 19% uzywa innych ksywek, 1% ma prawo do uzywania imienia :P

a kroolik? to jedno z okreslen wymyslonych przez mojego oblubienca :P

 

podczas rejestracji wpisujac wlasnie ten login wiedzialam, ze nie bedzie zajety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ines to po hiszpansku (i zapewne w paru innych jezykach) agnieszka (moje imie). zmaienilam sobie s na z bo jakos mi sie tak podobalo. 3 dodalam, bo inez juz bylo zajete, ale wogole z 3 czesto mialam cos doczynienia m.in. zawsze bylam 3 na liscie we wszystkich mozliwych szkolach, gr. na studiach nr 3. ot, cala historia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to jestem kobietą:P ale nigdy nie lubiłam mojego imienia ... iwona zbyt twarde... iwonka...za słodkie :!: więc przyjaciele żeby było neutralnie zaczeli mowic na mnie iwo... w sam raz:)

 

 

ale tak ogólnie to mam jeszcze jedno ukryte imie... GARGAMELA ...mowią że to ze względu na mój charakter uderzająco podobny do tego niezwykłego bohatera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Goplaneczka? Bo gdzieś kiedyś figurowałam jako Goplana, spodobało mi się, ale często bywa zajęte przez inne użytkowniczki. Wymyśliłam więc zdrobnienie. Goplaneczka jest jedna. Brzmi jakoś tak niepoważnie, dziecinnie, uroczo, nieco staroświecko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twilight, z dość banalnego powodu - "Estel" którego zawsze używam było zajęte. I za chiny nie mogę sobie przypomnieć, skąd Twilight, wiem, że zakładałem kiedyś maila, który miał NIE brzmieć jak mój nick, ale dlaczego Zmierzch? Może od rozdziału Władcy Pierścieni "Twilight and Shadow", a może po prostu tak mi strzeliło do głowy, ale korzystam z tego zawsze, gdy nie mogę z Estela ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×