Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeden nick którego używam wszędzie, ale stwierdziłem że nie użyję go tutaj bo boje się i wstydzę że jeszcze jakiś znajomy mnie wysledzi, mogę zdradzić jedynie że to efekt skojarzeń z socjopatą - jak mnie kiedyś ktoś w żartach nazwał, i jak gdzieś tam już na necie sam się nazwałem, następnie chciałem jakiegoś skojarzenia z moim ulubionym bohaterem serialowym Dr House który zwykł każdego nazywać idiotą nawet samego siebie, przy czym dla mnie to słowo ("idiota") przestało mieć tylko obraźliwy podtekst, a słodki idiota znaczy nie tyle idiota co idiotyczny naiwniak, czyli ktoś taki jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"godless", wymyśliłem na potrzeby rejestracji tutaj - jestem ateistą, więc stąd bezbożny. W zasadzie nie pamiętam dlaczego akurat tutaj chciałem mieć inny nick. Zwykle używam nick'a "Linchpin" bądź "LinchpinPL". Ten wziął się od kawałka Fear Factory o tym samym tytule. Brzmi fajnie, skraca się do Linch, ma znaczenie dosłowne (zawleczka/element umieszczany w osi zapobiegający zsunięciu się koła) i przenośne (coś, co spaja w całość, utrzymuje w całości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę jak linch...akurat tutaj chciałam mieć inne imię...zwykle używam tego pod którym piszę bloga...ale, sama nie wiem, chyba nie czułam się dość pewnie rejestrując tutaj więc wymyśliłam madseason. nie czuję się nienormalna, to na pewno. nick pochodzi od grunge'owej kapeli, bo muzyka to coś co mnie mocno określa i mocno we mnie siedzi. żeby było zabawniej, nie jest to wcale mój ukochany zespół, tylko po prostu coś co pojawiło mi się w głowie jako pierwszy pomysł;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith postać z mitologii mezopotamskiej, i w Biblii:

Nie zgodziła się ze służalczą rolą (prawdopodobnie podczas stosunku płciowego) i porzuciła męża. Opuściwszy Raj, urodziła Liliny (Dżiny w wersji islamskiej) poczęte z Adamem, które również porywały dzieci. Adam błagał Boga o przyprowadzenie Lilith z powrotem. Zostały za nią wysłane trzy anioły: Senoy, Sansenoy i Semangelof. Zagroziły one zabijaniem setnej części dzieci Lilith każdego dnia, póki ta nie powróci do Raju. Lilith w odpowiedzi obiecała, że będzie składać ofiary z potomków Adama i Ewy (będą jedynie ocaleni ci, który noszą amulet z imionami trzech wspomnianych aniołów). Do Raju nigdy nie powróciła. Wstąpiła do piekieł, gdzie została kochanką najwyższego szatana w hierarchii piekła. wg wikipedii

 

przyjaciel nazwał mnie tak ze względu na potrzebę niezależności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałam nick, pierwszy chyba raz. Podpisuję się nim pod artykułami w fanzinach i portalach muzycznych więc nie byłoby mi na rękę gdyby ktoś znalazł mnie na tym forum. Ale z moim ukrytym nickiem bardzo się utożsamiam;p

 

Obecny nick jest na szybko. Goldmine pochodzi z b-singa z Ziggiego Stardusta - Velvet Goldmine. Jest także tytułem filmu o Bowiem. Z velvet brzmi już zbyt arystokratycznie i kojarzy mi się z Davidem Lynchem więc ominęłam to. Dodałam smoke - ale nie palę. Wg mnie samo goldmine przywołuje na myśś zjawisko awangardy i glamrocka 70'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałam nick, pierwszy chyba raz. Podpisuję się nim pod artykułami w fanzinach i portalach muzycznych więc nie byłoby mi na rękę gdyby ktoś znalazł mnie na tym forum. Ale z moim ukrytym nickiem bardzo się utożsamiam;p

 

Obecny nick jest na szybko. Goldmine pochodzi z b-singa z Ziggiego Stardusta - Velvet Goldmine. Jest także tytułem filmu o Bowiem. Z velvet brzmi już zbyt arystokratycznie i kojarzy mi się z Davidem Lynchem więc ominęłam to. Dodałam smoke - ale nie palę. Wg mnie samo goldmine przywołuje na myśś zjawisko awangardy i glamrocka 70'.

mój nick jest po prostu od imienia Angelika chciałam Andzia ale był już zajęty :evil: ktoś mnie uprzedził alke ja sie nie wstydzę tego forum bo uważam że to jest choroba jak każda inna i niema czego się wstydzić :D jest trochę gorsza bo ciężko z niej wyjść :( trzeba walczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×