Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

depresyjny86

Użytkownik
 • Zawartość

  7054
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=ddvXXtfKltg Słucham Lilium
 2. Btw...zamiast "ranking psychologów" u góry przeczytałem " ranking psychopatów " Chyba pójdę spać...
 3. Wie ktoś może co u Scrata? Tutaj ani śladu po nim,na facebooku również jakiś profil zlikwidowany chyba...
 4. Nienawidzę ludzi z reala,nienawidzę siebie.....co za okropny wieczór,co za okropne życie,czemu zawsze muszę coś zepsuć...
 5. U mnie też...w ogóle mi brakuje ludzi....
 6. Buu nadchodzi wieczorny dół Mam ochotę napisać na fejsie jak bardzo nienawidzę ludzi i jak bardzo ich nie rozumiem.
 7. @Lilith A pamiętasz jeszcze czat na IRCu? Albo shoutboxa ? Tak,wiem na końcu ten shoutbox przestał istnieć,bo tam coś chyba nieciekawego się działo....ale czasem też było fajnie Jakoś tak mi się zebrało na wspominki Jeszcze pamiętam jak miałem gg pełne wiadomości po tym jak umieściłem w podpisie swój nr gg (hmm potem miałem z tego powodu troche problemów i usunąłem) W ogóle,jeszcze miałem chyba inne konto tutaj( założone w czerwcu albo lipcu 2006),ale nie pamiętam już nazwy,i chyba na nim nic nie pisałem,służyło tylko tymczasowo do przeglądania.
 8. Chcę umrzeć.Niech mnie dopadnie jakaś choroba.
 9. @Lilith u mnie kolejny dzień przeżywania tego,że kogoś zawiodłem przez swoją głupotę. I generalnie...czuje się okropnie.Czuję się samotny,i nie rozumiem jak innym nawiązywanie kontaktów przychodzi ot tak.,jak innym łatwo jest dostać akceptację od innych,a mnie jest w cholerę trudno. Kurczę,co z tym pogrubieniem Czemu jedno zdanie jest pogrubione i nie da się tego wyedytować?
 10. @Lilith noo rzeczywiście brakuje tej opcji z klikaniem na nick.Wkurzające
 11. Dzięęki Postaram się wyzdrowieć - właśnie czas na gorącą herbatę. Swoją drogą to forum tak bardzo się zmieniło ...ale przynajmniej fajnie się teraz cytuje.Wcześniej nie potrafiłem tak zacytować,żeby było np. "Lilith napisał: " tylko zawsze wychodziły mi cytaty bez tego .( pewnie zrobienie cytatu z tym napisem kiedyś również było banalnie łatwe ale...no cóż czasami proste rzeczy dla mnie są najtrudniejszymi do zrozumienia )
 12. Dzień dobry.Aktualnie nudzi mi się i trochę trolluję na forum.Zdołowany jestem jak zwykle ostatnio.Wczoraj miałem głupie pomysły ale mi przeszło na szczęście.Do tego zagrypiony jestem na maxa.
 13. Oho.Tak długo już nikt nie pisze w tym temacie.Czyżby pan Book przestał kochać? A może znów "wystawia na próbę"?
 14. depresyjny86

  Samotność

  o...lata mijają,a mark123 dalej w tym temacie Jak miło widzieć kogoś ze starych czasów ....Ja oczywiście dalej samotny,ale...no tak już będzie do końca moich dni pewnie ...
 15. Skoro nie masz co robić,odejdź z forum na kilka lat.Jak ja.Potem wrócisz i...zaczniesz doceniać to forum again.
×