Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Nez

Użytkownik
 • Zawartość

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Odkrycie jak zrobić wirusa komputerowego dźwiękiem:)
 2. spróbuj słuchać tego i relaksować się przy tej muzyce. Nie nastawiaj się na żadne reakcje, ale ew. możesz mi potem opisać.
 3. Nie rozumiem czego nie rozumiesz :-)
 4. Szukać to błądzić, zrozumieć to móc nauczyć. Prawda o naturze to prawda o brutalnej sile życia, człowiek podległy jest archaizmom prawa życia. I jednocześnie podległy zasadom funkcjonowania..bytu?
 5. Nez

  Cześć, jestem ćpunem

  Cześć Deadboy, kiedyś brałem twarde i piłem mnóstwo alkoholu do tego. Obecnie czasem się napiję i zapalę splifa, ale np. amfy nie biorę już 8 lat, a od amfy dostałem szajby, odbiło mi. Mdmów też już 8 lat. Generalnie twardych nie biorę :3. I trzymam się, wal śmiało z czym chcesz. Sam byłem ćpunem:)
 6. Nic nie rozumiecie.... Fizyka moi drodzy istnieje w psychologii. Jung, podatność i te sprawy. Wszyscy są zdrowi i wszyscy są chorzy jednocześnie, podlegli sobie i swoim sprawom, a także psychiki sprawom. I wszystko się da....a czasem i się nie da....Opowiadać, pisać mądrze, mogę długie godziny a nie przybliżę w prostych słowach jeszcze tego co będę chciał przekazać, dajcie mi kilka lat i dam gotowe recepty na zdrowie psychiczne
 7. Mhm :) Podobno schizofrenia daje największą niepoczytalność prawną, o ile wcześniej przeszkadzało mi to - bo nie mam po co studiować i się uczyć bo i tak nikt mi nie da pracy poważnej, tak teraz mam zamiar robić wałki finansowe :) I kto mnie wsadzi, szkodliwość czynu niewielka, zagrożenie życia żadne. Ile się nachapię tyle moje, już widzę jak w ciągu miecha wyciągnąć z kilku banków grube setki tysięcy a potem huulaj dusza :)
 8. Dzisiaj radość powoduje mi moja choroba :-)))) Boshe ile to daje możliwości ;-))) że też wcześniej na to nie wpadłem :)))
 9. AAA KURWA !! W Razie problemów i ignorowania przez rzecznika praw pacjenta, chciałem napisać do Rzecznika Praw Obywatelskich UE. Ale oni nie przyjmą zgłoszenia, dopóki nie wykorzystam wszystkich środków które mi oferuje Polska wobec zgłoszenia i prowadzenia sprawy przez Rzecznika Praw Obywatelskich. ALe mnie KURWA NIE STAC NA PROWADZENIE SAMODZIELNE SPRAWY A PRYWATNE FIRMY SIE TYM NIE CHCA ZAJMOWAC AAARARRARARARARARARARAR WSTEPUJE DO ISIS!!
 10. Kurdę przypomniałem sobie że ten szpital mi nieźle namieszał w głowie, nie miałem nigdy wrażenia obcych myśli przed szpitalem. Przed szpitalem, ekranowałem sobie siebie, i prowadziłem długie rozważania w stanie medytacji. Nie miałem obcych myśli, dopiero na lekach w szpitalu. Wtedy miałem natłok. Czasem nadal się zdarzy. Ale najważniejsze to spokój, przyjmować takie napady ze spokojem, i cierpliwością. To jak dziecko które krzyczy że chce jeść, ale najlepiej nie karmić. Sailorka, poza tym ja bym tego nie nazwał schizofrenią a nerwicą natręctw. Nie rozumiem jak można tak do jednego worka wrzucać wszystko co się chce.
 11. Medytować można różnie, nawet w ruchu, i nawet kilka godzin.
 12. Serio po raz kolejny dolecam kogoś kto zna się na technikach relaksacyjnych i medytacji. Tylko nie wiem jak to będzie pomagało komuś kto wcześniej tego nie ćwiczył. Ponieważ od leków czuję się gorzej niż po naćpaniu, wiem że leki wywołują we mnie większą gonitwę myśli obecnie niż cokolwiek innego, i nie wiem też jak te leki wejdą w interakcję w stanie autokontroli. Może się okazać że abyś medytowała sprawnie, konieczne będzie ich odstawienie. Ale nie polecam na razie, bo najpierw spróbuj medytacji na lekach, a potem ew. zmniejszaj dawkę leków i obserwuj i np. zapisuj swoje reakcje. Ćwiczyłem medytację na długo zanim miałem pierwszy epizod, gonitwę myśli jak ty miałem czasem ale potrafiłem ją uspokoić medytacją - wtedy myśli płynęły jak spokojny strumyk pnący się powoli wraz ze mną. Ale rzadko tak jak Ty myślałem wtedy wraz innymi myślami, chociaż zdarzały mi się takie 'sesje'. Raz udało mi się wywołać urojone granie dzwoneczka. Skupiłem się specjalnie w wieku 19 lat na tym żeby wywołać omam dźwiękowy. O dziwo był to dzwoneczek. Dopiero niedawno udało mi się dojść że dzwoneczek był ostatnim wydarzeniem stresogennym. Ten dzwoneczek był związany z silną dawką sprzecznym emocji i stresu. I tak samo jest pewnie w przypadku Twojej gonitwy myśli. Uważam że powinnaś zacząć techniki relaksacyjne i medytacyjne związane głównie z Twoim otoczeniem. Nawet jeśli masz sobie i "im" mówić to uważam że można spróbować. Ale zalecam i przestrzegam że lepiej to robić z kimś doświadczonym, i pozbawionym ideologii, lub kogoś kto medytuje "fałszywie". Nawet doświadczony buddysta wie że wszystko zależy od konwencji i nie należy zmieniać podejścia czyjegoś, tylko nauczyć go tego co sam może przyjąć. Mi to kiepsko wychodzi, bo ze mnie jest raczej troublemaker. Ale wracając do medytacji i uspokajania się: Skupiasz się najpierw na dłoniach, stopach, brzuchu, ślizgaj się świadomością po każdym punkcie ciała. Warto zacząć od tego w Twoim przypadku. Później liczymy w głowie, raz, powoli, jak sekunda, dwa , i do 10 - ciu. Potem od 10- ciu do 0. Mówisz sobie, uspokajam się, wraz ze mną spokojne robi się ciało, stopy, dłonie,brzuch, plecy. Oddycham sobą wraz z całym ciałem, a gonitwa myśli odchodzi, uspokaja się. Głosy w mojej głowie, te które znam i których nie znam odchodzą, uspokajają się. Następnie liczymy, skupiamy się na ciele znowu. I wstajemy. 10-15 minut dziennie z rana i wieczora. To naprawdę pomaga, nie trzeba w to wierzyć, wystarczy praktykować. Badania medyczne i wyjaśnienie dlaczego może pomóc, to już temat na długie rozmowy :3
 13. Znowu urzędy, Rzecznik Praw Pacjenta mnie ignoruje, napisałem że napiszę do Trybunału i że się doigrają w razie prób ignorowania mnie. To już 3 tydzień jak nie podejmują dyskusji.
 14. Portale, muzyka, kobiety, znajomi! :) P.s. jestem Kathoey genetycznym - mam lateryzację skrzyżowaną i mój mózg działa w 50% jak kobiety i w 50% jak faceta - takie małe wtrącenie, że nie trzeba brać leków hormonalnych żeby być Kathoey coś czuję tutaj medialny zakłam.
 15. Odpoczywaj, słuchaj muzykę, oglądaj filmy, i dużo odpoczywaj. nie przejmuj się że życie Ci ucieka, odpoczywaj i pracuj wtedy kiedy masz ochotę. Niczym się nie przejmuj, zdrowie najważniejsze.
×