Wygląd zewnętrzny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 21 lip 2007, 13:20
Darek, nie zaczynaj znowu...

No dooobra nie będe ;)
:)

przez suavemente_besame 21 lip 2007, 16:12
choc mam depresje i nerwice to dbam o swoj wyglad... nie chodzi mi o to ze latam za moda itp tylko zawsze staram sie byc ubrana czysto. nie ubieram sie na czarno ... raczej w brazach itp. moj stroj jest poprostu zwyczajny.
suavemente_besame

przez Jovita 02 sie 2007, 19:19
ja latam za moda jak szalona.. ale oczywiscie zawsze czysciutka, uwielbiam dobrze wygladac oczywiscie bez przesady ale uwielbiam lato i ciasne ciuszki..

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:20 pm ]
do tego wprost przepadam za bielizna
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 02 sie 2007, 23:47
...ale uwielbiam lato i ciasne ciuszki..

Tak równiez uwielbiam , w szczególności na kobietach ;)
Obrazek
ExModerator

przez Olimp Bathory 03 sie 2007, 00:23
Czarne struksy, czarna koszulka, czarna wyjściowa koszula rozpięta i z rozpiętymi mankietami, pancerze na palcach lewej dłoni.
Czarny? bo wyszczupla moja obrzydliwie tłusta osobę, jest zawsze modny i praktyyczny. Czarna koszula wyjściowa - rozpięta - luz, zapięta - elegancja ;) praktyczne.
Ogólnie -

człowiek nerwica napisał(a):Nienawidze swojego wyglądu zewnętrznego! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Crying or Very sad Twisted Evil

Podpisuję się podtym.
Obrazek

przez IceMan 03 sie 2007, 00:40
DarkAngel napisał(a):...ale uwielbiam lato i ciasne ciuszki..

Tak równiez uwielbiam , w szczególności na kobietach

kto by nie uwielbiał 8)
Olimp Bathory napisał(a):człowiek nerwica napisał:
Nienawidze swojego wyglądu zewnętrznego! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Crying or Very sad Twisted Evil

Podpisuję się podtym.

Czy wy nie przesadzacie? Jesteście normalni. Ja jestem tak samo normalny i 90% społeczeństwa jest tak samo normalne. To pomyślcie - czy by było aż tyle brzydkich ludzi? Nieeee... Już nawet kilka pań z forum (bardzo wiarygodne opiniodawczynie w tej kwestii :P ) napisało że jesteście ok a wam dalej mało ;)
Przyjaciel forum

przez Olimp Bathory 03 sie 2007, 00:46
Piotrek napisał(a):Czy wy nie przesadzacie? Jesteście normalni. Ja jestem tak samo normalny i 90% społeczeństwa jest tak samo normalne. To pomyślcie - czy by było aż tyle brzydkich ludzi? Nieeee... Już nawet kilka pań z forum (bardzo wiarygodne opiniodawczynie w tej kwestii :P ) napisało że jesteście ok a wam dalej mało ;)

W moim wypadku chodzi o wagę moją, niezrzucalna spora nadwaga, której nie widac na fotkach (wycinam zwykle wszystko poniżej szyji). :<
Obrazek

przez IceMan 03 sie 2007, 00:50
Hmm... a ja wiem czy to tak źle? - nie byłoby wcale lepiej jakbyś był chudzielcem. Jeśli masywnie wyglądasz to lepiej na pewno od gościa który sprawia wrażenie że złamie się w pół przy najbliższym powiewie wiatru :P (właśnie staram się z tym drugim walczyć jeżeli chodzi o mnie - mam podobny problem ale od tej chudej strony, choć ogólnie nie narzekam, bo po co? jak komuś mój wygląd nie pasuje to jego sprawa - teraz się w miarę ok ze sobą czuję i jest dobrze - ale to wymagało zmian nie w wyglądzie ale w nastawieniu). Pozdro! ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 03 sie 2007, 01:00
U mnie chodzi o moją okropną twarz <chociaż nie wiem czy to co mam można w ogóle nazywać twarzą>,może na fotkach tego nie widac ale na żywo wyglądam jak ..... :cry:
No i w ogóle ....nadwaga,rozstępy na skórze...szkoda gadać :cry:
:)

przez anonim 03 sie 2007, 01:41
Okropną twarz to ma Wiktor Juszczenko...a z nadwagą da się coś zrobić, w necie jest pełno diet, treningów i metod na zrzucenie wagi, gorzej jest już z przybraniem, bo o wiele mniej osób pisze o tym że ma sporą niedowagę i nie może przybrać. Ja też nie mogę znieść swojego wyglądu a dokładniej braku widocznych mięśni, chudych rąk i 15 kilowej niedowagi, ale postanowiłem ćwiczyć na masę i mam nadzieje, że coś zdziałam...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Olimp Bathory 03 sie 2007, 02:43
anonim napisał(a):Okropną twarz to ma Wiktor Juszczenko...a z nadwagą da się coś zrobić, w necie jest pełno diet, treningów i metod na zrzucenie wagi, gorzej jest już z przybraniem, bo o wiele mniej osób pisze o tym że ma sporą niedowagę i nie może przybrać. Ja też nie mogę znieść swojego wyglądu a dokładniej braku widocznych mięśni, chudych rąk i 15 kilowej niedowagi, ale postanowiłem ćwiczyć na masę i mam nadzieje, że coś zdziałam...

Ja bym zabił żeby dostac Twoją wagę... a tak... i z nie z każda nadwagą da się coś zrobić. Ja np mam nieuleczalną praktycznie przez leki które jadłem jak byłem mały. Zostaje mi albo odsysanie tłuszczu albo śmierc głodowa która i tak nie da efektów albo wieczne słyszenie "grubas" za swoimi plecami... :cry:
Obrazek

przez Jovita 03 sie 2007, 13:28
E tam z nadwaga da sie wiele zrobic ja uwielbiam takich ludzi, nie wiem czemu ale ludzie otyli mnie fascynuja moze poprzez moje zainteresowania i to czym sie zajmuje.. nie wazne ja mam przyjaciółke ktora jest pulchna ale jak sie odchudza i spada z wagi to mi sie wogole nie podoba jest wtedy tez innym człowiekiem ja bardzo ja lubie za to jaka jest a nie jak wygląda!! Anonim rozumie cie bo mi tez ciezko było złapać czysty mięsień przez 2 lata treningow, a tez jestem szczupła ale to dobrze bo łapie mieśnie ktore sa widoczne a nie zalane jak kluch-chodzi o to w moim sporcie- nabrałam troche miesni i jest dobrze bo cialo wyglada na wyrzezbione i miesnie tez widac-przynajmniej nie bedziesz mial problemu z aerobami bo ja ich nie uprawiam bo mam taka szybka przemiane materii- a na rynku pełno jest swietnych suplementow na mase :D
ExModerator

przez anonim 03 sie 2007, 14:08
Ja bym zabił żeby dostac Twoją wagę... a tak... i z nie z każda nadwagą da się coś zrobić. Ja np mam nieuleczalną praktycznie przez leki które jadłem jak byłem mały. Zostaje mi albo odsysanie tłuszczu albo śmierc głodowa która i tak nie da efektów albo wieczne słyszenie "grubas" za swoimi plecami...

Głupoty gadasz, nie masz pojęcia ile to nerwów straciłem ile komentarzy usłyszałem o mojej sylwetce gdziekolwiek poszedłem i trzeba było się rozebrać do tego dochodzą zasłabnięcia przy wstawaniu czy gdy jest bardzo ciepło już nawet myślałem, że mam padaczkę, bo raz gdy zrobiło mi się słabo upadłem na ziemię i się trzęsłem, nic nie widzałem poza "mroczkami", nic nie słyszałem i nie kontrolowałem swojego ciała, akurat byłem sam w domu może to i dobrze, bo nikt tego nie widział. Nigdy coś takiego się nie powtórzyło.

a na rynku pełno jest swietnych suplementow na mase

Hmmm....może warto by było zainwestować w coś takiego, choć to trochę kosztowne :) a i nie znam się na tym za bardzo :smile:

przynajmniej nie bedziesz mial problemu z aerobami bo ja ich nie uprawiam bo mam taka szybka przemiane materii

Ja też nie robię ćwiczeń aerobowych :smile: Czemu? bo bieganie,jazda na rowerze odpada, z bardziej wysiłkowych to jeszcze pływanie mi pozostaje, ale tego nienawidzę mimo że kiedyś to ćwiczyłem :smile:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 03 sie 2007, 14:35
Moj chłopak zna sie na suplach, doradza tez na forum kulturystycznym, ale mysle ze dla ciebie tak jak i dla mnie najlepsze sa weglowodany z bialkiem typu gainery-ja je pijam od czasu do czasu bo tez kasa czasem nie pozwala.. ale sa one wydajne, zreszta moj facet sprzedaje takie suplementy tu w radomiu bo ma je taniej niz sa one sprzedawane w sklepacH!!!! Wiem jedno jezeli chcemy nabrac masy przy naszej budowie ciala to najlepiej jak przewazaja weglowodany ale bialka tez trzeba spozywac!
ExModerator

Sortuj wg