Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wygląd zewnętrzny


minako89

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

a na rynku pełno jest swietnych suplementow na mase

 

 

Hmmm....może warto by było zainwestować w coś takiego, choć to trochę kosztowne :) a i nie znam się na tym za bardzo

Trzeba wiedzieć co brać żeby się w jakieś g.... nie wpakować... widzę że Jovita wie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie wie :D

Olimp Bathory oj ale ja bym ci z checia przygrzmociła :twisted:

otoz moj drogi czy posiadasz choć rower w swym cennym dobytku?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:25 am ]

powiem ci choc w skrocie co zmien na razie...

DUZO pij wody niegazowanej- to podstawa!!!

w CIAGU DNIA JEDZ NA RAZIE 4-5posiłkow dziennie podzielonych na małe ilości i zainwestuj w zielona herbate..

Jezeli masz kase kup jakis termogenik, jedz mniej wiecej tak zeby w posilkach bylo bialko-pozwala zredukowac tluszczyk , zamien zwykly olej do smazenia na oliwe-jesli mamuska sie zgodzi!!! zrezygnuj z pizzy, hamburgerow, frytek itd !!!

dostosuj sie na razie tylko do tego i pamietaj jedzenie co 2-3godz malych posiłkow a REGULARNIE POKRĘCA METABOLIZM!!!!!!!!!!!!!

tak przez internet ciezko mi ci poradzic bo przydalaby sie jednak silownia, to bym ci pokazala trening na redukcje tkanki tluszczowej a potem na zwiekszenie tkanki miesniowej!!! pamietaj ze im wiecej miesni i bialka oraz regularnych posilkow to podkrecasz metabolizm!!!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:34 am ]

na brzuszek- a wiec jak wstajesz rano najlepiej jest robic brzuch gdyz na czczo spala sie tkanke tluszczowa a nie weglowodany!! a jesli cwiczy sie brzuch po posilku lub wieczorem to spala sie wtedy tylko weglowodany z pozywienia!! tak jak dla ciebie bedzie najlepiej robic to rano na czczo! na poczatku zrob kilka serii po kilkanascie powtorzen zebys na drugi dzien nie mial bolesci!

a wiec zrob spiecia brzucha 1 seria- od10do15powtorzen-przerwa do 30s

2 seria- to samo

3 seria- tez

i tyle wystarczy potem co jakis czas zwiekszaj liczbe powtorzen i liczbe serii o nie duzo.. i rob przerwy miedzy seriami trzydziesto sekundowe!

Niektorzy bezmyslnie robia za jednym razem 100 brzuszkow i mysla ze to wyczyn i jak oni sie nie narobili-to złe bardzo bardzo ZŁE!!!!

cwiczen na brzuch jest duzo ktore moesz robic w domu!!!!!! pamietaj na kazda partie czyli na skosy tez rob to unikniesz zbednych boczkow a i potem mozesz uzyc obciazenia w miare gdy dojdziesz do 5-7 serii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam [siostra mi tłukła do głowy co innego]. Dzięki prof. Jovito!!! Piszę to zupełnie bez ironii, ale z podziwem dla Twej wiedzy.

Do usług :D

kocham to co robie-fitness i dietetyka zdrowy styl zycia..

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:45 am ]

owszem tez mozna robic brzuch o kazdej porze ale najlepiej sie spala na czczo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość z tamtego forum napisał że miał po miesiącu sześciopak na brzuchu - po co miałby kłamać? Więc lepiej to ćwiczyć - a jeżeli się nie wyrabia 5 dnia to trzeba poprzestać na ilości serii z poprzednich dni aż się będzie w stanie więcej ćwiczyć.

 

Chociaż trening Jovity też bardzo sensownie wygląda więc ... kto ja woli ;) na moje oko oba są równie skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu, ten marudzi że za gruby, ten za chudy, ten za wysoki a ten za niski. A ten ma za długie nogi a tamten przypomina kalafiora. Co się z wami ludzie dzieje?

Kiedyś myślałam, że jestem gruba - oj użalałam się nad sobą, użalałam. Ale w końcu, po wielu głodówach (nie miałam efektu jojo o dziwo) doszłam do wniosku, że do jasnej cholery to jest mój brzuch, mój tyłek i moje łydki i moje nogi i wszystkim guzik do tego.

Jovita, masz rację jak jasna cholera, warto postawić na ćwiczenia. Szacunek za wiedzę i chęć pomocy ludziom, niewielu jest takich jak Ty.

Ja ćwiczę dla siebie, nie dla kogoś. Wg mojego chłopaka jestem wręcz za chuda ;p (55kg na 162cm). A chciałabym jeszcze trochę schudnąć, chociaż z brzuchem mogę zrobić właśnie tak (ślicznie widać fałdkę tłuszczu na brzuchu xD).

 

Odbiegając od figury - mój luby taki dumny idzie ze mną ulicą, bo ludzie się za mną oglądają. Prawda jest taka, że się oglądają za dziwolągiem - potrafię ubrać spódnicę do ziemi lub do kolan, glany, czarną bluzkę, często do tego idzie czarna kolia na szyję. I włosy do pasa. I jak tu się nie obejrzeć na taką czarną wdowę w środku lata :mrgreen: a mi to lata i dynda, bo ja sobą reprezentuję to, co mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img443.imageshack.us/my.php?image=zdjcie017yv7.jpg

to mój brzuszek sprzed roku troche niewyrazne zdjecie bo telefonem :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:00 pm ]

i dlatego takie slabiutkie wyszlo.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:42 pm ]

mam nadzieje ze olimp wezmiesz sie za siebie..

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:58 pm ]

olimp jestes? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita,cudnie zarysowane mięśnie .

Marzę o podobnym efekcie.

dziekuje bardzo mi milo.

Vampirek82 oczywiscie ze znam ale to zalezy czy chcesz je wykonywac na silowni czy w domu chociaz lepiej by bylo na silowni.

Czy jest jakiś ratunek, jak Ci się robi drugi podbródek, czy po porostu trzeba całemu schudnąć?

ojj niestety nie ma trzeba zmniejszyc wage i na pewno podbrodek zleci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z trochę innej beczki ale pokrewne:

czy Wy też macie syf (bajzel, bałagan ;) ) w pokoju/mieszkaniu?

U mnie jest trauma - wszystko wszędzie się wala od kilku miesięcy a ja nie potrafię nawet tego palcem tknąć :( . Czy ktoś też tak ma, czy może ja jestem już na takim poziomie 'wtajemniczenia' :oops: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovitko, mogłabyś polecić jakieś ćwiczenia na uda, które nie spowodują wzrostu masy mięśni ud :?: Mam niestety masywne uda i chuda dupkę i śmiesznie to wygląda (wiadomo, od rowera :roll: ). No i jeszcze te oponki z tyłu buu Masz coś na to :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Niedzisiejszy, pisząc, że wygląda to śmiesznie miałam na myśli tylko i wyłącznie siebie ;) A śmieję się, bo dość już czasu wylałam łez z powodu mojego wyglądu - 10 lat anoreksji to zdecydowanie wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei jestem szczupła, choć czuję, że mam za dużo tu i tam, a to też ze względu na zajadane w przeszłości nerwy, zwłaszcza czekoladowymi michałkami :shock: -przydało by się troszkę zrzucić a raczej wyćwiczyć brzuszek i tyłek ale nie mam na to za bardzo cierpliwości i nie lubię siłowni, tfu! basen, rower, bieganie tak, ale nie żadna siłownia :cry:

->zrobiło mi się dzisiaj przykro, bo jeden facet stwierdził, że chyba jem chwasty, że tak nędznie wyglądam i że nie ma na czym oka zawiesić :roll:

i bądź tu mądry, człowiek widzi siebie jako mającego za dużo ciałka a ktoś z zewnątrz z takim tekstem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->zrobiło mi się dzisiaj przykro, bo jeden facet stwierdził, że chyba jem chwasty, że tak nędznie wyglądam i że nie ma na czym oka zawiesić

Ten facet to jakiś zwykły cham!

 

a ja oczywiście nadal wyglądam okropnie ale stosuje diete zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dbam o kondycje. Powiedziałem sobie że przez jakieś zaburzenia nie moge stracić formy. Bym się później sam siebie brzydził. Higiena i kondycja to są chyba najważniejsze dwie sprawy w życiu codziennym. Nawet ważniejsza niż nauka bo to po naszym wyglądzie ludzie nas oceniają. A słyszałem o osobach które są magistrami i doktorami a nie potrafią nigdzie znaleźć pracy bo bardzo źle wyglądają i samych siebie nienawidzą.

 

Pzd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dbam o kondycje. Powiedziałem sobie że przez jakieś zaburzenia nie moge stracić formy. Bym się później sam siebie brzydził. Higiena i kondycja to są chyba najważniejsze dwie sprawy w życiu codziennym. Nawet ważniejsza niż nauka bo to po naszym wyglądzie ludzie nas oceniają. A słyszałem o osobach które są magistrami i doktorami a nie potrafią nigdzie znaleźć pracy bo bardzo źle wyglądają i samych siebie nienawidzą.

 

Pzd!

 

masz sporo racji ... zyjemy w czasach gdy schludny, zadbany wyglad jest podstawa w zyciu codziennym ... płytkie ? hmm nie do konca ... wyglad jest dzis nasza wizytowka .. otwiera wiele drzwi w sferze kariery zawodowej czy tez niby "zwyklego" dobrego samopoczucia ... takim ludziom zwyczajnie latwiej sie zyje ... polecam wszystkim nawet lekki tuning ;) ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×