Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wygląd zewnętrzny


minako89

Rekomendowane odpowiedzi

Okropną twarz to ma Wiktor Juszczenko...a z nadwagą da się coś zrobić, w necie jest pełno diet, treningów i metod na zrzucenie wagi, gorzej jest już z przybraniem, bo o wiele mniej osób pisze o tym że ma sporą niedowagę i nie może przybrać. Ja też nie mogę znieść swojego wyglądu a dokładniej braku widocznych mięśni, chudych rąk i 15 kilowej niedowagi, ale postanowiłem ćwiczyć na masę i mam nadzieje, że coś zdziałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropną twarz to ma Wiktor Juszczenko...a z nadwagą da się coś zrobić, w necie jest pełno diet, treningów i metod na zrzucenie wagi, gorzej jest już z przybraniem, bo o wiele mniej osób pisze o tym że ma sporą niedowagę i nie może przybrać. Ja też nie mogę znieść swojego wyglądu a dokładniej braku widocznych mięśni, chudych rąk i 15 kilowej niedowagi, ale postanowiłem ćwiczyć na masę i mam nadzieje, że coś zdziałam...

 

Ja bym zabił żeby dostac Twoją wagę... a tak... i z nie z każda nadwagą da się coś zrobić. Ja np mam nieuleczalną praktycznie przez leki które jadłem jak byłem mały. Zostaje mi albo odsysanie tłuszczu albo śmierc głodowa która i tak nie da efektów albo wieczne słyszenie "grubas" za swoimi plecami... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam z nadwaga da sie wiele zrobic ja uwielbiam takich ludzi, nie wiem czemu ale ludzie otyli mnie fascynuja moze poprzez moje zainteresowania i to czym sie zajmuje.. nie wazne ja mam przyjaciółke ktora jest pulchna ale jak sie odchudza i spada z wagi to mi sie wogole nie podoba jest wtedy tez innym człowiekiem ja bardzo ja lubie za to jaka jest a nie jak wygląda!! Anonim rozumie cie bo mi tez ciezko było złapać czysty mięsień przez 2 lata treningow, a tez jestem szczupła ale to dobrze bo łapie mieśnie ktore sa widoczne a nie zalane jak kluch-chodzi o to w moim sporcie- nabrałam troche miesni i jest dobrze bo cialo wyglada na wyrzezbione i miesnie tez widac-przynajmniej nie bedziesz mial problemu z aerobami bo ja ich nie uprawiam bo mam taka szybka przemiane materii- a na rynku pełno jest swietnych suplementow na mase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabił żeby dostac Twoją wagę... a tak... i z nie z każda nadwagą da się coś zrobić. Ja np mam nieuleczalną praktycznie przez leki które jadłem jak byłem mały. Zostaje mi albo odsysanie tłuszczu albo śmierc głodowa która i tak nie da efektów albo wieczne słyszenie "grubas" za swoimi plecami...

 

Głupoty gadasz, nie masz pojęcia ile to nerwów straciłem ile komentarzy usłyszałem o mojej sylwetce gdziekolwiek poszedłem i trzeba było się rozebrać do tego dochodzą zasłabnięcia przy wstawaniu czy gdy jest bardzo ciepło już nawet myślałem, że mam padaczkę, bo raz gdy zrobiło mi się słabo upadłem na ziemię i się trzęsłem, nic nie widzałem poza "mroczkami", nic nie słyszałem i nie kontrolowałem swojego ciała, akurat byłem sam w domu może to i dobrze, bo nikt tego nie widział. Nigdy coś takiego się nie powtórzyło.

 

 

a na rynku pełno jest swietnych suplementow na mase

 

Hmmm....może warto by było zainwestować w coś takiego, choć to trochę kosztowne :) a i nie znam się na tym za bardzo :smile:

 

przynajmniej nie bedziesz mial problemu z aerobami bo ja ich nie uprawiam bo mam taka szybka przemiane materii

Ja też nie robię ćwiczeń aerobowych :smile: Czemu? bo bieganie,jazda na rowerze odpada, z bardziej wysiłkowych to jeszcze pływanie mi pozostaje, ale tego nienawidzę mimo że kiedyś to ćwiczyłem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj chłopak zna sie na suplach, doradza tez na forum kulturystycznym, ale mysle ze dla ciebie tak jak i dla mnie najlepsze sa weglowodany z bialkiem typu gainery-ja je pijam od czasu do czasu bo tez kasa czasem nie pozwala.. ale sa one wydajne, zreszta moj facet sprzedaje takie suplementy tu w radomiu bo ma je taniej niz sa one sprzedawane w sklepacH!!!! Wiem jedno jezeli chcemy nabrac masy przy naszej budowie ciala to najlepiej jak przewazaja weglowodany ale bialka tez trzeba spozywac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem - wiem, z większośćią rzeczy jakos sobie powoli radzę. Ale z nadwagą - nie przekonam sie nigdy, że to może być łądne, kiedy top jest po prostu obrzydliwe. :?

 

Jovita - nie z każda nadwagą da się coś zrobić. I jakoś wątpię by Twój facet był pulchny eh?

 

anonim - a jednak bym chciał Twoją wagę. Raczej się nie słyszy na ulicy przezwisk typu "chudzielec" czy "szkielet" .. prędzej "grubas" albo "wieloryb". Plus zasłabnięcia mam również ja, przy mojej wadze. Bo gruby nie znaczy silny, wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp Bathory czemu uwazasz ze z twoja nadwaga nie da sie nic zrobic????? pisałeś coś o lekach w dzieciństwie ??? jeśli można wiedzieć???

Mój facet nie jest pulchny-racja, raczej kocha sport i robi to co ja, ale to nie znaczy ze brzydze sie osob otyłych wrecz przeciwnie kiedys miałam przyjaciela ktory był pulchny no i bardzo mi sie podobal ale on myslal ze taka osoba jak ja sie nim nie interesuje.. a mnie pociągał!!!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:45 pm ]

Tyle, że jakoś nikt nie myśli jak się takie "miśki" czują ze swoją wagą...

moge sie tylko domyslac jak sie czujesz z taka waga, bo czesto pomagam takim osobom na tym polega moja pasja!!!!! i wiem ze osby ktore chcialy mocno schudnac i trzymaly sie moich rad do tej pory nie przybrały na wadze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita - brałem leki na astmę w których był jakiś steryd czy jakies inne g***o, oczywiście nikt o tym nie raczył mnie poinformować. To oczywiście spowodowało nadwagę której teraz się prawie nie da usunąc. Tak powiedziała mi lekarka. Zresztą, anwet jakby sie dało to co z tego? Na dietę iśc nie mogę bo znowu będe miał piekło w domu (ostatnim razem skończyło się na tym, ze wszyscy na mnie wrzeszczeli i prawie mnie wydziedziczyli.. a ja tylko jadłem trochę mniej ... ).

Co z tego, ze pociągał? i tak większość woli normalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sa kobiety ktorym podobaja sie tacy mezczyzni!!!

Sterydy w lekach no rzeczywiscie to moze spowodowac utycie ale w takiej wersji ze puchniesz ale nie łapiesz tłuszczu!!!

Wydaje mi sie ze jakbys chcial to by dalo rade schudnac!!!

Dieta nie polega na jedzeniu jak wrobelek i wcale nie musisz jej stosowac , mozna zmienic tylko pare rzeczy i juz jest o wiele lepiej!!

Ja diet nie popieram gdyz wieksza polowa powoduje efekt jojo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita - co z tego, że są takie jak takowe się trafiają raz na milion? ;)

I niestety te sterydy (czy cokolwiek to było, nie znam się) spowodowały to, że szybko przytyłem i nie mogę się tego pozbyć. Nijak. I ja nie mam jak zmienić tego co jem bo po prostu nie ja gotuję a jak spróbuje wydziwiać to mam zapewnione piekiełko w domu. Błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja jak ktos w domu gotuje i tu jest problem.. to czesto sie zdarza!! ja zmienialam w domu wiele rzeczy i czest sama gotuje jak nie chce czegos jesc!!!

a sport do tego tesz jest potrzebny nie tylko jedzonko!! ;)

 

Jkabym tak zaczał robić to mógłbym się wyprowadzać spać pod mostem.

Nieuleczalna otyłość. Czasem mam ochotę wziąśc nóż i odciąc to sadło... ciekqwe czy bym to przeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam ochotę wziąśc nóż i odciąc to sadło... ciekqwe czy bym to przeżył

jak sie wyprowadzisz z domu to bedzie uleczalna!!!

a to co sportu ci zabraniaja uprawiac??

Ja wiemgdzie tu lezy problem w twojej rodzince, to wcale nie sterydy tylko błedy zywieniowe w domu!!! No coz na to nie ma rady tym bardziej jak rodzinka uparta!! Ale sportu ci nie zabronia przynajmniejn dla zdrowia??!!!

Nóż.. odcinac...hej jakbym tak myslala to juz dawno bym pochlastana chodzila bo mimo iz wszyscy uwazaja ze nie powinnam miec kompleksow to jednak mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita - zanim ja sie wyprowadze minie pare lat a do tego czasu nadwaga mnie wykończy psychicznie.

Sportu mi nie zabronią oczywiście. Ale co z tego? Na siłownię nie pójdę... ja, grubas wśród byczków albo normalnych ludzi... tak samo biegac nie mogę, widok biegnącego grubasa jest dla postronnych raczej zabawny i żałosny.

Ehh... a tak bardzo bym chciał schudnąć z 5-10 kilo przez te 2 miesiące co mam do szkoły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak bym chciał Twoją wagę. Raczej się nie słyszy na ulicy przezwisk typu "chudzielec" czy "szkielet" .. prędzej "grubas" albo "wieloryb". Plus zasłabnięcia mam również ja, przy mojej wadze. Bo gruby nie znaczy silny, wręcz przeciwnie.

 

Nie jesteś mną to skąd możesz o tym wiedzieć? Nawet nauczycielka w gimnazjum się ze mnie kiedyś śmiała, myślisz że się ze mnie nie śmieją? sorry, ale gówno wiesz...

 

Kolejny płaczliwy który tylko siedzi i rozpacza nad sobą zamiast coś zrobić...Sorry, ale już zaczynasz mnie denerwować, na siłę wyszukujesz argumentów, żeby nic w sobie nie zmienić. Byłeś kiedyś na siłowni? Bo wydaje mi się, że nie. Wielokrotnie spotykałem tam babcie, dziadków, grubych, chudych... Co ty myślisz, że to jest słoneczny patrol, że wszyscy są piękni, przypakowani?? A co do lekarzy to nie wierz za bardzo, bo wielu z nich gówno wie, u mnie na przykład lekarze nie zauważyli uszkodzonych 3 kręgów lędźwiowych i pozwolili mi jechać na obóz karate gdzie codziennie rano biegało się po ok.10km(Zabroniono mi biegać w pierwszej kolejności), a rok potem na tym samym zdjęciu rentgenowskim ten sam lekarz nagle zauważył, że coś jest nie tak...

 

co z tego, że są takie jak takowe się trafiają raz na milion?

I co ty sobie myślisz, że jak byś był chudszy to byś sobie szedł ulicą jak na reklamie AXE i wszystkie laski by za tobą leciały? Zlituj się...

 

Przestań w końcu siedzieć i marudzić i zacznij coś robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, olimp... ale ty mnie zaraz z rownowagi wyprowadzisz!!! oczywiscie zartuje. Bierz sie za siebie zamiast sie nad soba uzalac,zrozumiano??? na silce jest mnostwo takich jak ty uwierz mi ze od tego jest silownia i na pewno znajdzie sie trener ktory ci pomoze!!! Ja taki kurs trenerski sobie robie! A te byczki naprężone to maja pstro w głowie-wiekszosc-wazne ze chcesz cos zrobic, sam piszesz ze do szkoly chcialbys schudnac-wiec zrob to!!!!!!!!! pewnie masz znajomych moze ze znajomymi takie wypady na silke lub na rower!!!!

NIKT NA SIŁCE NIE BEDZIE SIE Z CIEBIE ŚMIAŁ :twisted:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:24 pm ]

Efekt jojo- otóż kiedy osoba stosuje drastyczne diety-odchudza sie, nie jedzac prawidłowo to po pewnym czasie tyje-i zali sie wszystkim ze przeciez nic nie jje a jest gruba!!! Organizm takiej osby wtedy traci płyny ustrojowe i dlatego kiedy sie odchudza nie jedzac prawidłowo owszem chudnie ale po jakims czasie takiej głupoty przytyje dwukrotnie gdyz organizm przegłodzony nadrabia jak tylko sie da po prostu ratuje sie!!! tak wiec efekt jojo to nic innego jak przytycie samoistne organizmu po sesji odchudzania sie, gdyz czesto osoby robia to bez pojecia!!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:29 pm ]

Byłeś kiedyś na siłowni? Bo wydaje mi się, że nie. Wielokrotnie spotykałem tam babcie, dziadków, grubych, chudych... Co ty myślisz, że to jest słoneczny patrol, że wszyscy są piękni, przypakowani??

dokładnie tak NIKT NIE RODZI SIE IDEALNY!!!!!!!!!!! TRZEBA ROBIC WSZYSTKO TYM BARDZIEJ JAK CI TO PRZESZKADZA!!!!!! przychodza nawet stare babcie ledwo ruszjace sie i nie wstydza sie ze młodzi beda sie z nich brechtac!!!!!!!! wszyscy sie szanuja jak chcesz to popytaj o silke gdzie jest mila atmosfera a uwierz mi ze sa takie!!! I DO ROBOTY NIE MA CO SIE UZALAC NAD SOBA!! rozumiem ze ci ciezko bo z takimi osobami mam stycznosc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle nikt nie rozumie ~~

Anonim- jakbyś nie zauważył to ja już wiele rzeczy robiłem żeby się pozbyć wagi ! ale nie działało więc nie chrzań mi, że nic nie robię i wyszukuję argumenty. Sorry, ale jakbyś wiedział co nieco to bys tak nie mówił o mnie bo to bzdura ~~ i chciałbym być chudy! wiesz czemu? bo jestem gruby i mi z tym źle. Więc logicznym jest, że wolałbym być chudy! :roll: może jestem głupi i naiwny, ale wiem jak to jest być grubym...

 

Jovita - hmm... a nie mogłabyś mi doradzić czegoś co by się dało robić we włąsnym pokoju, bez zbytniego wychodzenia z domu i radyklanych zmian diety.. byleby się pozbyć brzuszka w 2 miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może robiłeś ale niezbyt wystarczająco, Co na przykład robiłes? Udałeś się może do dietetyka?Pytałeś może po forach kulturystycznych jak ćwiczyć? Byłeś może u lekarza sportowego? Ćwiczyłeś coś? Jak nie to sorry, ale prawie nic nie zrobiłeś... a ja jestem chudy i jest mi źle rozumiesz? Więc nie mów że chcesz być chudy jak nie masz pojęcia co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tobie źle z byciem chudym. Ale nie wiesz jak to jest być normalnym więc nie mów, że tego chcesz, ta sama zasada ;)

Byłem na dietach, robiłem sporo ćwiczeń, nawet przeklęta 6 weibera (jedne z najbardziej wyciięczających ćwiczeń), byłem u lekarza który powiedział, ze w moim wypadku mało co pomoże... łaziłem po www.dieta.pl, pytałem na kilku forach... nie mów, że nic nie robiłem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

le nie wiesz jak to jest być normalnym więc nie mów, że tego chcesz, ta sama zasada

A wiesz jak to jest być normalnym? Przecież normalny czyli ktoś z wagą w normie nie ma takiego problemu, nikt go nie wyśmiewa, że widać kości czy, że jest tłusty, więc chcę taki być i się nie poddam nie tym razem... Osiątnięcie normalnej wagi nie rozwiąże wszystkich problemów, ale na pewno poprawi moje samopoczucie.

 

Wcześniej też wielokrotnie starałem się robić masę i wszystko szło na marne. W końcu postanowiłem rozpocząć jakiś trening na siłowni i tobie też polecam popatrzeć na forach kulturystycznych. Na pewno ktoś pomoże Ci ułożyć trening tak samo jak mi pomogli. I nie wstydz się pójść na siłownię, tam chodzą różni ludzie, ale na pewno nikt nie będzie się z Ciebie śmiał...

 

wiczeń), byłem u lekarza który powiedział, ze w moim wypadku mało co pomoże... łaziłem po www.dieta.pl, pytałem na kilku forach... nie mów, że nic nie robiłem

rzeczywiście robiłeś, zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka...Bez samozaparcia, i konsekwentnego dążenia do celu do niczego sie nie dojdzie.... niestety tak skonstruowany jest ten świat, nie ma niczego za darmo. Chcąc wyglądać szczupło trzeba włożyć "trochę" wysiłku aby to osiągnąć... I nie mówię tu o krótkotrwałym 2 tygodniowym zamęczaniu swojego ciała (które po za zakwasami nic innego nie przyniesie), a o regularnym, sumiennym ćwiczeniu i diecie. Niestety siedzenie przy kompie nie należy ani do diety, ani do żadnego ze znanych mi ćwiczeń....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×