Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

julie

Użytkownik
 • Zawartość

  348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. julie

  Wkurza mnie:

  A mnie wkurza chamstwo naszych rodaków-dzisiaj z rańca kupiłam kawałek chleba, położyłam na chwilę z boku na ladzie, a ktoś szybko mi go ukradł!!!
 2. julie

  zadajesz pytanie

  KFC Niemcy czy WLK Brytania ?
 3. julie

  Przeciwieństwa

  mądry człowiek-idiota
 4. julie

  Skojarzenia

  zatracam-złudzenia
 5. julie

  Skojarzenia

  j. polski-w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie
 6. julie

  zadajesz pytanie

  dopiero nadejdzie :) ulubiony portal internetowy to...
 7. julie

  Skojarzenia

  kupa śmiechu-moje myśli
 8. julie

  Skojarzenia

  spadanie w dół-skok na bungee
 9. julie

  Skojarzenia

  tak pomyślałam jak wysyłałam posta, bo ktoś z domowników mnie zagadał, agrrrr* smutek-otchłań
 10. było? tzn już po wszystkim? fajnie się zapowiadało :) ja nie mam szczęścia do facetów, może dlatego że mam zbyt dominujący charakter i lubię trochę pohukiwać, hi, hi :) mam jedną 50-letnią znajomą, która jest restauratorką i potrafi wszystko zrobić sama, tzn praktyczne rzeczy typu zepsuta wtyczka w odkurzaczu, zepsute ogrzewanie (!), normalnie kobitka lepsza od niejednego faceta w tych sprawach-i to właśnie jej przekleństwo-> była z 3 ale żaden z nią nie wytrzymał na dłuższą metę (ani ona z nimi), bo jest zbyt dominująca,wszystko zrobi sama, sama prowadzi swoją dobrze prosperującą firmę...Jezu, dobrze że ja mimo dominującej osobowości nie jestem majsterkiem, bo już każdy Don Juan uciekałby gdzie pieprz rośnie a co kobieta na dłuższą metę warta bez mężczyzny u swego boku?!
 11. julie

  Skojarzenia

  dojrzałość-odpowiedzialność za siebie
 12. julie

  zadajesz pytanie

  wow jaka skala :) ale nic mi tu nie odpowiada czuję się w miarę ok w którym miejscu na Ziemi chciał/chciałabyś mieszkać i co byś tam robił/a ?
 13. julie

  Skojarzenia

  żar-uczucia
 14. julie

  zadajesz pytanie

  kiedyś czerń a teraz nie mam Co aktualnie czytasz (książkę) ?
 15. ha, ha, fajnie powiedziane :) szkoda że w szkole albo przynjamniej w domu nie nauczyli mnie nie przejmować się innymi, tylko wierzyć w siebie i spokojnie robić swoje; macie takie wrażenie że gdziekolwiek byście się nie ruszyli to pełno dziadostwa? np na uczelni jakiś niekompetentni wykładowcy-kretyni, albo w sklepie pancia próbuje was oszukać, a o lekarzu już nie wspomnę, nawet jak się idzie prywatnie to zdarzają się cyrki ("nie, teraz moja kolej!"), starzy znajomi np z okresu liceum potrafią perfidnie odwrócić głowę w drugą stronę, niskie płace a wysokie ceny i dodatkowo brudastwo rodaków-śmieci na ulicy (najbardziej denerwują mnie te po kebabach), etc. nie wiem jak Was, ale takie drobne rzeczy wku****** bo tworzą cała pieprz*** rzeczywistość w jakiej przyszło mi na chwilę obecną żyć
×