Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

samotniczka

Użytkownik
 • Zawartość

  449
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. samotniczka

  Skojarzenia

  religia - wiara
 2. Witam. Muszę się wynieść z domu, pomyślałam o Częstochowie jako o dobrym miejscu na przeprowadzkę, chciałabym zasięgnąć Waszej opinii czy warto mieszkać w tym mieście? Czy miasto jest bezpieczne i jakie okolice będą najlepsze do zamieszkania, chodzi mi głównie o bezpieczeństwo i stosunkowo blisko centrum, auta nie posiadam więc dojeżdżać z peryferii byłoby trudno. Szperałam w necie na temat Częstochowy ale zależy mi na zdaniu kogoś, kto mieszka tu już długo. Czekam na pw :)
 3. Osobiście nie polecam terapii na Podgórnej, u mnie dała skutek odwrotny do zamierzonego, czyli pogorszenie stanu... Ale może Tobie pomoże. Jest jeszcze terapia w Gliwicach ale dokładnie gdzie, to niestety niewiem.
 4. samotniczka

  Skojarzenia

  spożywczy - pani kasjerka
 5. samotniczka

  Skojarzenia

  kapelusik-Charlie Chaplin
 6. samotniczka

  Skojarzenia

  tęsknoty-wspomnienia
 7. A właśnie, że da bo wtedy będzie się miało uczucie chociaż małego zmniejszenia stopnia swojej brzydoty, co może być dużą pomocą dla osoby dajmy na to cierpiącej na dysmorfofobię i kompleksami na punkcie wygladu twarzy tak wielkimi że uniemożliwia to wyjście z domu. Poza tym po co te wszystkie sztuczki w makijażu, modelowanie twarzy różem, itp? Chyba nie tylko po to by zbić majątek na sprzedaży przez koncerny kosmetyczne? Czy miliardy kobiet są w takim razie okłamywane? Czy moje zabiegi mające na celu upodobnienie się do kobiety są nic nie warte? Mam znów zamknąć się w domu i nie wychodzić, żeby nie straszyć ludzi swoją facjatą? Ja również wyczułam pogardę do kobiet nie obdarzonych urodą, ciekawe tylko dlaczego właśnie te ładniejsze kobiety są najbardziej zjadliwe w tej kwestii? Już dawno zaobserwowałam tę zależność.
 8. Niekoniecznie. Istnieją prawdziwe paszczety uważające się za boginie, jak i obiektywnie ładne i piękne kobiety z mnóstwem kompleksów na punkcie wyglądu w wyniku na przykład zaniżonej samooceny. A jak ktoś uważa się za lepszego tylko dlatego że wygląda atrakcyjnie to nawet gdyby miał IQ Dody, to jest dla mnie pustakiem niegodnym uwagi a tym bardziej znajomości czy przyjaźni. Twój przykład to klasyczny przypadek ulegania "efektowi aureoli", czyli że piękny=lepszy, co w praktyce często okazuje się ułudą.
 9. Na portalach tego rodzaju jakieś 90% zalogowanych szuka co najwyżej przygody lub nie ma większych problemów z nawiązywaniem znajomości. Łatwiej znależć kogoś wśród swoich. Popieram pomysł ale warto wprowadzić jakieś wewnetrzne zabezpieczenie w stylu udostępnienia wątku po określonym czasie od zarejestrowania się czy coś podobnego.
 10. samotniczka

  "mam talent"

  No tak, porównywanie się z innymi "lepszymi" od siebie to najkrótsza droga do depresji i zaniżonej samooceny. Jednocześnie widać Twoje pragnienie akceptacji i uznania. Rób co Ci sprawia przyjemność, nie musi wiedzieć od razu o tym cały świat, ważne że Tobie to przynosi satysfakcję. Popieram pomysł z wolontariatem, bezinteresowna pomoc w dzisiejszych czasach, to dopiero talent. A swoją drogą to niezłe beztalencia można zobaczyć w tym programiem, jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś.
 11. To nie panie męskie tylko ich mózgi. 80 Wypraszam sobie, absolutnie nie mam skłonności lesbijskich. A tak to chyba się zgadza bo nie cierpię gadać o kosmetykach i latać po sklepach, za to stawiam na konkretyzm.
 12. Ja bardzo chętnie bo jakoś marznę, ale żebyśmy się rozgrzały trzeba nas więcej Może jakiś chętny Pan, Pani lub Para ? Chyba za dużo alko dziś...
 13. samotniczka

  Życzenia urodzinowe

  Maiev Wszystkiego naj, naj, naj w Twoim dniu! Sto lat w zdrowiu i urodzie
 14. samotniczka

  nie lubię świąt!

  Dołanczam się do marudzenia. Święta nawet byłyby ok gdyby nie: -gorączka zakupów i ogólna nerwówka -ubieranie i rozbieranie durnej choinki i inne "ozdupki" -przymus świętowania i udawane serdeczności -nachodzenie ludzi w ich domach podczas odpoczynku, w tym kolęda -te same co roku filmy w tv
×