Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak zacząć od zera ?


Pony86

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani moja sytuacja jest dość specyficzna mam 38 lat i nie mam żadnego doświadczenia zawodowego choruję od dziecka na drżenie samoistne ,dodatkowo w wieku 3 miesiecy długo byłam niedotleniona przez co mam problem min z pisaniem , z pamięcią z koncentracją . Na codzień zajmuję się domem .Jestem mężatką . Jestem pod opieką psychoterapeuty i psychiatry od paru lat . Leczę się na borderline ,zaburzenia adaptacyjne ,lęk uogólniony i depresję wtórną Jako , że byłam ofiarą przemocy , fizycznej ,psychicznej w domu rodzinnym zamknęłam się na świat . Ostatnio miałam kryzys psychiczny i powiedziałam sobie , że mam dość siedzenia w domu i albo coś ze sobą robię albo po prostu odchodzę z tego świata . Chciałabym zacząć normalnie żyć ale nie wiem jak zacząć . Mam wykształcenie średnie sprzedawca ale ze względu na chorobę nie nadaję się do zawodu . Pomyślałam o orzeczeniu o niepełnosprawności , że może z takim orzeczeniem byłoby mi łatwiej o jakieś zatrudnienie co myślicie ? Bardzo długo zwlekałam z napisaniem tego postu wiem , że moja sytuacja ani pod względem zawodowym ani zdrowotnym nie wygląda różowo ale chciałabym wyjść do ludzi i wreszcie być samodzielna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zaczęciem od zera, myślę że to dobry pomysł.

-USA zaczęły od zera i w 300 lat stały się mocarstwem

-informatycy bardzo często stosują metodę restartu w komputerach, żeby się pozbyć się błędów i przyspieszyć działanie

-również serie gier video mają swoje rebooty, gdzie seria zaczyna się na nowo

 

Sam chciałbym się odciąć od przeszłości, żeby uzyskać psychiczną świeżość i odciąć się od metod, które i tak nie działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×