Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Jaśkowa 07 wrz 2007, 20:59
Maciej a czemu Ty obserwowany jesteś ? :?
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez *maleństwo* 07 wrz 2007, 22:27
hmmm to mowił jeden - taki do którego chodziłam prywatnie , a drugi psycholog kobieta w zasadzie to nic o mnie nie mowiła , tylko rozmawiałą ze mna o moich relacjach z rodzicami od małego , zupełnie nic o lękach , wogole ich nie analizowała! :( jak pytałam co mam robic żeby sie nie bac , przezwycieżyc lęki , i jakoś zyc ... to mowiła "nie wiem".. poprostu sie sparzyłam!a powiem szczerze znaleść psychologa w krakowie nie jest łatwo z uwagi na terminy , nawet u tych prywatnych!wiec stwierdzam ze bardzo duuuzo ludzi sie leczy!tylko nikt o tym nie mowi ze korzysta z porad takiego specjalisty! bo się wstydzą! pozatym taka jest mentalność Polaków niestety!

własnie co znaczy ze jestes obserowany???

przez Amy Lee 07 wrz 2007, 23:38
dżejem napisał(a):A tak poza tym, to dziś przedrzemałam cały dzień :D

Też miałam na to dzisiaj ochotę...
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 07 wrz 2007, 23:52
Ja mam dzis dzien lenia , teraz zaczełam czytac notatki troszke pozno ... ;/

przez Zorki 08 wrz 2007, 00:09
Tygrysko, a co Ty tak właściwie będziesz robiła?

Dino napisał(a):a ja właśnie wróciłem z wizyty od pani psycholog,dużo rzeczy sam o sobie wywnioskowałem,naprawdę zmierzam do źródła moich lęków,obaw.
A nawet wiem dlaczego one sie pojawiają tylko chyba nie chciało mi się wziąć za siebie i ciężką praca zlikwidować ich przyczyny,poszłem na łatwiznę i wolałem sie szprycować prochami.Po każdej wizycie u psychologa zaczyna mi być coraz lepiej i wszystko zaczyna nabierać wyraźnych kształtów.
Czyli to jest prawda wszystko zależy od nas ,specjaliści mogą nas tylko nakierować na drogę ku Wolności reszta zależy wyłącznie od nas co my z tym zrobimy :D

Ponoć kto zaczął jest w połowie drogi. Powodzenia. Też przez to przechodziłem.

dżejem napisał(a):Wreszcie neostrada działa. Od wczoraj nie mieliśmy telefonu, a net działał sporadycznie. ulewy pozalewały skrzynki telekomunikacyjne. Dziś pierwszy dzień nie lało, nawet wyszło słońce, więc wreszcie naprawili awarię.

:D Może wpisz sobie w profilu Skąd: Kraina Deszczowców?

Amy Lee napisał(a):
dżejem napisał(a):A tak poza tym, to dziś przedrzemałam cały dzień :D

Też miałam na to dzisiaj ochotę...

I ja. Przez 8 cięzkich godzin. Przeszło zaraz po wybiciu się z pracy. Organizm wie, że ma weekend :]

Dziś sporo rzeczy zrobiłem.
Ciekawe, zorientowałem się, że od kilku lat unikam przechodzenie przez ulicę na której mieszka mój dawny przyjaciel (z gatunku tych, z którymi na pewno nie zamierzam odnawiać kontaktu). Więc dziś wracając ze sklepu stwierdziłem, że tak być nie może, nie pozwolę sobie bym przez irracjonalne lęki nadkładał drogi i od teraz gdy mi po drodze, będę przechodził koło jego domu. Jaki to człowiek głupi był przez lata.

Poza tym z okazji tej aury kupiłem sobie wełniane skarpety (w góralskim stragania na przedmieściach Wrocławia -???). Ciepłe to one są, ale nikt nie mówił, że to tak pierońsko gryzie :]

Kończę. Mam wypłatę w kieszeni a przed sobą 2 dni wolnego. I to jest dobra perspektywa :]
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Amy Lee 08 wrz 2007, 00:19
Zorki napisał(a):Ciekawe, zorientowałem się, że od kilku lat unikam przechodzenie przez ulicę na której mieszka mój dawny przyjaciel (z gatunku tych, z którymi na pewno nie zamierzam odnawiać kontaktu). Więc dziś wracając ze sklepu stwierdziłem, że tak być nie może, nie pozwolę sobie bym przez irracjonalne lęki nadkładał drogi i od teraz gdy mi po drodze, będę przechodził koło jego domu. Jaki to człowiek głupi był przez lata.

Ja już od dawna nad tym pracuję, żeby moich niepowodzeń w relacjach z ludźmi nie magazynować w przedmiotach, ubraniach, ulicach, miastach, zespołach. I mogę sobie spokojnie iść w sweterku od byłej przyjaciółki na koncert zespołu, który lubił mój były chłopak. Po co mam się odgrywać sama na sobie?

Zorki napisał(a):Poza tym z okazji tej aury kupiłem sobie wełniane skarpety (w góralskim stragania na przedmieściach Wrocławia -???). Ciepłe to one są, ale nikt nie mówił, że to tak pierońsko gryzie :]

Ja bez skarpet spać nie chodzę 8)
Amy Lee

przez Jaśkowa 08 wrz 2007, 00:22
wiecie co dziś miałam zupełnie normalny dzień taki normalnie normalny :lol: jak właśnie chciałbym aby takie były moje dni, rano kawka u sąsiadki potem zakupy na bazarku, potem byłam z Jasiem na placu zabaw, potem ralaksik w domku jak mały spał, wrócił mąż poszliśmy na spacer a wieczorem wpadli znajomi na piwko, teraz siedzę i piszę sobie na forum pełen luz normalny dzień bez lęków, bez myślenia o chorobie tylko tyle i aż tyle :smile:
Dobranoc !
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 08 wrz 2007, 00:29
Jaśkowa-Życzę Ci abyś miala same takie normalne dni jak ten dzisiejszy.
Mój dzień w sumie taki średni-ale nie moge go zaliczyć do złych dni.
Zrobiłem sobie dzisiaj małą przerwe w nauce.[/quote]
:)

przez *maleństwo* 08 wrz 2007, 00:38
Ojj tez bym takie dni chciała , może jak bede miała takie małe dzidzi jak ty :) ale boje sie miec dziecko :((przez te leki , pozatym to chyba nie dla mnie jeszcze!narazie wychowuje psa i świnke...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:40 pm ]
człowiek nerwica jak czytam twoje posty to ty sie chyba strasznie duzo uczysz..? i straszny z ciebie pesymista ...
ps. ja to bym chciała miec taki zapał do nauki jak ty!!:)

przez depresyjny86 08 wrz 2007, 01:03
Ucze się dużo bo się strasznie boje egzaminu który mam w środe.
A pesymistą już staram się nie być od kilku dni i narazie mi to wychodzi dobrze ;)
:)

przez Maciej_Z 08 wrz 2007, 08:16
Gratulację! Jaśkowa, popatrz, jak fajnie uczymy się cieszyć z takich rzeczy... Przez innych nazywanych "małymi" ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez MaRiAnEk 08 wrz 2007, 11:07
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 10:56 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 08 wrz 2007, 12:10
człowiek nerwica napisał(a):strasznie boje egzaminu który mam w środe.

Ja też :(

Wiem, że powinnam siąść i na spokojnie sobie wszystko odświeżyć i utrwalić, a ja wolałabym się schować pod łóżko i płakać, żeby już było po wszystkim. To nie jest fair, żeby od jednej takiej rzeczy przyszłość człowieka zależała.
Amy Lee

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 08 wrz 2007, 12:11
To już zaczyna się robić męczące! Czy na tym forum już zawsze głównym tematem będzie twilight? Odpuście sobie!

Mój dzisiejszy dzień zaczął się standardowo, prasowanie, sprzątanie itp... Teraz mam dosłownie chwilkę odpoczynku a potem ciąg dalszy...
Ale jest jeden plus - na dworze słoneczko przedziera się przez chmurki... I od razu chce się żyć ;)

Sortuj wg