Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

lopez69

Użytkownik
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  Mnie to ciekawi jak z tym sobie radzą w krajach o dużej barierze językowej, praktycznie nie mam danych z Rosji Japonii Chin czy Indii, przecież tam też mają deprechę i na pewno im przepisują jakieś leki na to, chyba że tam nie dopuściliby takiego gówna co kastruje do obrotu to może i nie mają takiego problemu, a jeśli mają to jak sobie radzą, może mają jakieś swoje leki niedopuszczone i nie znane w UE, próbowałem czytać coś na rosyjskich forach ale bariera językowa to droga przez mękę.
 2. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  Bardzo sie ciesze że dołączyłeś do naszej grupy, naprawdę masz spore doświadczenie, jednocześnie ze smutkiem czyta się Twoją historię, niestety na lekarzy nie mamy co liczyć od dawna twierdzę że to jest DNO, biorą kasę za tytuł raz skończy studia i koniec święta krowa za mało zarabiają ciągle słyszę. Zgadzam się z Tobą w 100% że musi być jakaś prawidłowość, sam nawet kilka lat temu chciałem robić specta to mi powiedzieli że to badanie jest nie potrzebne nie wiele wniesie a jak chciałem zrobić mimo to koszt z tego co pamiętam ok 1k, to powiedzieli że prywatnie nie robią , czyli masz kasę chcesz zapłacić a nie masz komu, dzwoniłem gdzieś do jakiegoś ośrodka na śląsku sury za nieścisłości ale nie pamiętam szczegółów , próbowałem się kontaktować z grupą adamed oni prowadzą badania nad nowymi lekami ale cisza, można też spróbować kontaktu z Dział Badań Przedklinicznych Jerzy Pieczykolan e-mail: jerzy.pieczykolan@celonpharma.com chciałem brać udział w testach nad esketaminą tak jestem zdesperowany ale gościu milczy wiec nie pisałem nawet o pssd, Przetestowałeś sporo leków i chwała Ci za to takich ludzi właśnie trzeba, co do mojej teorii to jest to tylko alternatywa, może a nie musi zachodzić, co do fluoksetyny to pierwszy antydepresant jaki brałem a powtarzam pssd mam po escitalopramie, inne wywoływały ale czasowe osłabienie libiodo, skoro fluo Ci pomaga spóbuj mikrodawki albo kombinacje tego ze środkami , które Ci np nie szkodzą, nie wiem może seleginina albo pramipexol, pirebydyl, z rożnych grup , może jakiś TLPD ja np dobrze toleruje rysperydon w małych dawkach nawet mnie pobudza pozytywnie, a w dużych zamula , tak że nie spisujmy środków na straty, może warto zacząć od mikrodawek jeśli środek jest za silny. Na problemy żołądkowo jelitowe pobierz bakterie probiotyczne np swanson ma kilkanaście szczepów warto, ja po antybiotykach długo się męczyłem zanim wszystko wróciło do normy. Co do gości z PSSD, fak tam jest dużo fake newesów, goście albo maja przejściowe problemy z libido i ustępuje im samoistnie a nie że coś tam im pomogło jak to oni przypisują rożnym lekom czy środkom, albo jak piszesz wkręcają innych żeby testowali, jest to chamskie ale z drugiej strony coś wiemy na temat rożnych środków tak że trochę po trupach do celu ale jakiś tam pożytek z tego jest, chociaż nie popieram tego ale zauważam też plusy. treść maila jaki wysłałem do grupy adamed achc@adamed.com.pl 21 cze 2018 08:41 witam Cierpię na PSSD, ma to wiele osób zażywające leki z grupy SSRI https://pl.wikipedia.org/wiki/PSSD na stronie są podane leki które rzekomo pomagają ale jakoś nikomu do tej pory nie pomogły a wiec oczekujemy na taki lek, rynek jest dozy tak w Polsce jak i za granicą, kto pierwszy opatentuje /wynajdzie na to lek ten zbierze spora kasę bo ludzi biorących ssri jest na prawdę dużo link do forum na ten temat. Wystarczy że wpiszecie "PSSD nerwica" i wyjdzie wam kolejne polskie forum. http://www.pssdforum.com/index.php Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 3. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  Mam taką teorię, że PSSD może być wynikiem tego że antydepresanty maja jakiś wpływ na modulację układu odpornościowego i albo on nas autoimmunologicznie atakuje, albo jest ślepy na jakieś wirusy które normalnie by blokował i warto sprawdzić czy są jakieś powiązania z tym tropem. Autoimmunologiczne zapalenia mózgu Badanie autoprzeciwciał przeciwneuronalnych jest stosowane w diagnostyce i różnicowaniu autoimmunizacyjnego zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego oraz neuronalnych zespołów paranowotworowych. W przypadkach autoimmunologicznego zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego w krwi i płynie mózgowo-rdzeniowym stwierdzana jest obecność autoprzeciwciał przeciwneuronalnych skierowanych przeciwko antygenom komórek nerwowych, którymi są: kanały jonowe, receptory i białka synaptyczne (m.in. receptory pobudzające NMDA i AMPA oraz hamujące GABAb, GABAa, receptory glicynowe i dopaminergiczne) oraz białka kompleksu kanału potasowego VGKC, z wyróżnieniem składników: białek LGI1 i CASPR2. Przeciwciała przeciwko kwasowi N-metylo-D-asparaginowemu, NMDA (ang. N-Methyl-D-Aspartate) są swoiste w stosunku do zewnątrzkomórkowego epitopu podjednostki NR1 receptora glutaminianu. Pojawiają się w surowicy chorego lub w płynie mózgowo-rdzeniowym. Reakcja autoimmunizacyjna skierowana przeciw receptorowi glutaminianu wywołuje objawy zapalenie mózgu typu NMDA (zapalenia mózgu związanego z obecnością przeciwciał anty-NMDA(R). Schorzenie towarzyszy nowotworom, choć znaczna ilość przypadków stwierdzana jest mimo braku wykrywalnego nowotworu. Zapaleniu układu limbicznego mózgu (odpowiedzialnego za pamięć, uczenie się, emocje) towarzyszą przeciwciała przeciwko receptorom glutaminianu (typ NMDA oraz AMPA), przeciwko kompleksowi VGKC i receptorom GABAB. W przypadku obecności przeciwciał przeciw kanałom potasowym bramkowanym napięciem, anty-VGKC (ang. anti-voltage-gated potassium channel), charakter i objawy zapalenia zależą od specyficzności przeciwciał, choć mogą się pokrywać. U chorych na zespół Morvana, z dodatnim wynikiem dla przeciwciał anty-LGI-1, dominuje upośledzenie funkcji poznawczych i napady padaczkowe. U chorych z dodatnim wynikiem anty-CASPR2 dominuje nadreaktywność ruchowa. Autoimmunizacyjne zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego jest odróżniane od neuronalnych zespołów paranowotworowych.
 4. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  to są moje objawy
 5. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  nie pokładałbym w antybiotykach takiej nadziej, przecież miliony osób na świecie ma pssd (skoro 350 mln ma depresję), przecież te osoby chorują także, na pewno idą do pana dr i na pewno pan dr przepisałby im jakiś antybiotyk tak po prostu jest no i co nikt by nic nie zauważył? przecież na pewno te osoby co mają pssd musiały brać chociaż kilka antybiotyków bo chyba nie są pod specjalnym parasolem ochronnym. Ja bym antybiotyki olał ale rób jak chcesz jak to masz w zwyczaju radzić innym. Lek na grzybicę może być bardziej trafną opcją dlatego że nie wiele osób leczy się takimi lekami, po drugie to że ten lek jest na grzybicę i że leczy pssd (przyjmijmy ze tak), to wcale nie musi znaczyć że masz grzybicę! Lek może mieć inny mechanizm działania na OUN dotąd nie poznany. Na pssd forum był poruszany wątek że pssd może mieć podłoże autoimmunologiczne i powiem szczerze że ta teoria też do mnie przemawia, a niektóre leki na grzybicę właśnie powodują odbudowę mieliny która jest atakowana przez przeciwciała, sam mam dodatni wynik ANA juz nie pamiętam których bo robiłem 3, ale świadczy to o stanie zapalnym nieznanego pochodzenia, mam czerwone plamki koło nosa podobne do tych przy toczniu oraz coś zjada mi kolagen w stawach bo skrzypią jak u dziadka.
 6. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  brałem 2 prze miesiąc każdy, nie pomógł nawet deka a zostają ci skutki uboczne w postaci problemów żołądkowych że tak to ujmę kulturalnie
 7. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  dorzucę i ja swój kamyczek, żeby was odciążyć trochę od brania antybiotyków to ja już brałem dwa kozackie antybiotyki i nie przeszło mi PSSD, zatem może warto uderzyć w te środki przeciwgrzybiczne, ja bym olał antybiotyki ale jak uważacie. Klabax Jest to antybiotyk z grupy makrolidów, zaliczany do nowej generacji tych antybiotyków Preparat jest wskazany w leczeniu następujących zakażeń, wywołanych przez drobnoustroje wrażliwe na klarytromycynę: · zakażanie dolnych dróg oddechowych: ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc · zakażenia górnych dróg oddechowych: zapalenie zatok, gardła · zakażenia skóry i tkanki podskórnej o nasileniu lekkim do umiarkowanego · eradykacja Helicobacter pylori u pacjentów z owrzodzeniem dwunastnicy (w skojarzeniu z innymi lekami). oraz Levoxa Substancją czynną preparatu jest lewofloksacyna. Jest to syntetyczny chemioterapeutyk, substancja o szerokim spektrum działania przeciwbakteryjnego.
 8. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  nawet jeśli dane pokazywałyby że progesteron spadł albo testosteron wzrósł a nie przekłada się to na efekty to co są warte takie dane
 9. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  stosowałem piołun i wrotycz w odstępach czau po miesiąc jedno i drugie, nie zauważyłem nic, stosowałem też odwrotnie czyli małe dawki progesteronu i też nic a wyniki mam zbliżone do kolegi jużtubyłem, ja bym sobie dał spokój z hormonami.
 10. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  no lęki jak dla mnie najlepszy był afobazol, na depresje kiedyś chwaliłem sobie kombo dziurawiec intrakt + sunifiram
 11. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  chodziło mi o to ze mało który lekarz idzie na współprace z pacjentem, większość myśli że to oni są od decydowania co ma brać pacjent
 12. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  tylko testować te środki ,problem jest z dostępnoscią
 13. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  no to największy kastrat i wyszedł z tego, wiec jest nadzieja
 14. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  nie no, chodziło mi o louisyfera i mixboxa czy jakoś tak się nazywali. co brali że dostali pssd
 15. lopez69

  Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

  Pisałeś że dwóch kolesi się wyleczyło z PSSD, pytanie jest co u nich spowodowało PSSD? Mam te same objawy co TY, dodatkowo zrobiłem badanie QEEG które wykazało nadmierną ilość fal theta przy niedoborze fal beta, innymi słowy jakby mózg spał chociaż Ty nie spisz.
×