Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Samniewiem

Użytkownik
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. No on jest aktywizujący, u mnie było podobnie. Co mówi Twój lekarz? U mnie wenla docelowo 75 i wystarczało, ale ja mam słabą głowę do leków.
 2. Wie. Spróbuje te opcje o których piszesz, dzięki Testa badałem i było ok, ale z tego co widziałem późnej, to są jakieś różne testosterony. Swoją drogą, wjechała dzisiaj pierwsza porcja wenli, narazie 37,5 na rozpęd. Mam nadzieje, że matka wenla wciągnie rękę do syna marnotrawnego po raz kolejny
 3. U mnie jest depresja z lękami, więc chyba sam bupropion to średnio. Aktualnie chce wenlę, po potrzebuje czegoś, co po mega ciężkim styczniu mnie postawi chociaż trochę na nogi, a z nią mam bardzo dobre doświadczenia i wiem, ze to zrobi. Ale wiem też, że za 2-3 miechy jak się ogarnę będę jojczał o libido, dlatego się zastawiam, jakie są opcje.
 4. Chyba już o to pytałem z rok temu, ale nie mogę się dogrzebać. Czy w przypadku wenli jest opcja dodać coś do niej po czasie, żeby podratować libido? W przypadku innych leków mówi sie o wellbutrinie, z wenlą chyba różnie w takim połączeniu. A coś innego? Jakieś aschwagandy coś dają?
 5. Właśnie apropo tego zamrożenia uczuć. Czy pregabalina zamraża też te dobre? Bo mam wrażenie, że tak, pytanie czy to tylko wrażenie.
 6. Też mam pregabalinę oprócz tego. Niestety mi brintellix nie pomógł przeciwdepresyjnie (brałem 5 tygodni), ale pamiętaj, że każdy jest inny i w internecie można znaleźć relacje osób, którym jednak pomógł. Z tym, że ja nie chce już czekać i wracam do sprawdzonych na sobie leków.
 7. W moim przypadku nie, przygotowuje się do przejścia na wenlę.
 8. I jeszcze jedno pytanie - przeczytałem w innym wątku na tym forum, że pregabalina osłabia działanie SSRI/SNRI, czy to prawda?
 9. Benzo przy predze będzie mieć normalne działanie, czy mniejsze/większe?
 10. Ktoś z Was z brintellixu przechodził na wenlę? Jest jakakolwiek szansa, że uboki na początku będą chociaż trochę mniejsze?
 11. Jak wyglądał Twój proces schodzenia? Miałeś jakieś natężenie lęków podczas schodzenia lub po zejściu?
 12. Ja miewam, tzn to drugie, bo płakać mi się ogólnie nie zdarza. Póki co zrzucam to na niedziałający brintellix, ale nie wziąłem pod uwagę, że to prega może to powodować. A może? Czy inni też tak miewali?
 13. W sensie wenla zasypała wellbutrin? Ciekawe, jakby się zachowało 75 wenli i 150 wellbutrinu. Ponoć jest tak, że wellbutrin podbija działanie innych leków.
 14. To wy nie wiecie, co się na brintellixie na początku dzieje z żołądkiem... Btw. pytanie obligatoryjne. Wenla dość mocno kasuje z emocji (też pozytywnych), libido etc czy brał ktoś ją w zestawie z wellbutrinem jakimś, żeby te emocje trochę odzyskać? Taki zestaw z tego co widzę jest dość popularny, ale widziałem go najczęściej z escitilem i sertaliną, z wenlą jeszcze nie, dlatego się zastanawiam.
 15. 4 tydzień czekam na efekt. Wcześniej na 10, aktualnie na 15 od ponad tygodnia. Oprócz lekkiego zbicia myśli s niewiele efektu. Nadal anhedonia totalna i brak chęci do życia. Zalecenie lekarskie jest jeszcze poczekać, ale ja tracę nadzieję szczerze mówiąc. Nie wiem w sumie po co to pisze, ale chętnie usłyszę zdanie z Waszego doświadczenia z lekami.
×