Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kratka

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. tak, lęków to on nie niweluje.. wcinasz aż 60 mg? haha, to już wiem co będzie u psychiatry jutro. dawkę mi zwiększy po prostu..
 2. nie, seronil to nie jest lek antypsychotyczny po dwóch miesiącach brania, mówię: -pomógł mi, działał przed 2 miesiące i przestał -miałam po nim fatalne skutki uboczne, ale przeszły po 2 tygodniach -w ciągu 2 miesięcy schudłam 6 kilo -pocę się jak cholera -mam spore problemy z orgazmem ;p
 3. artek, a zażywasz jakieś leki? jeśli tak to może przez nie chudniesz? bo ja to po fluoksetynie chudnę w zastraszającym tempie.
 4. kratka

  Psychoterapia

  się pośpieszyłam. zrezygnowałam z psychoterapii. dostałam takiego kopa po lekach, ze przez tydzień usmiech nie schodził mi z ust. nie czułam się tak od ładnych paru lat. pomyślałam sobie, ze czas się wyrwać z tego gówna. że nie chcę więcej o tym myśleć, że od teraz biorę tylko leki, bo po nich widzę pozytywne rezultaty, a psychologa zarzucam, bo nic mi to nie daje. zadzwoniłam do poradni, odwołałam wizytę i powiedziałam, że skończyłam już swoją terapię. nic dziwnego, że pasycholog spytał z ironią "na pewno?", skoro tydzień później wszystko co złe powróciło. śmieszna jestem, ja już myślałam, że jestem zdrowa
 5. chudnie się po seronilu, bo to także lek na bulimię. biorę seronil od 2 miesięcy i w tym czasie moja waga spadła z 59 do 53 kilo. ciesze się, nie ważyłam tyle od lat :]
 6. kratka

  Pamięć

  ja jestem ostatnio bardzo wrazliwa na punkcie swojej koncentracji i pamieci, bo bardzo się staram, ale przed znajomymi wychodzi na jaw, że mam kłopoty z pamięcią i stale się "zawieszam" i śmieją się ze mnie tak samo jak z tego, ze śpię całymi dniami. a przecież to jest ode mnie niezalezne :/ robię co mogę.
 7. kratka

  Pamięć

  jeśli mnie pamięć nie myli, to tematy o pamięci już były.. w każdym razuie owszem, mamy problemy z pamięcią. wielce utrudniające pikuś, że zażywanie leków, gorzej, że naukę. koncentracja = 0. pozdro.
 8. nie, nie wierzę. ja nie mam nerwicy. nerwica to ja, ja to nerwica, taka się urodziłam i już :]
 9. nie radziłabym pić do afobamu. co prawda rzecz jest indywidualna, ale ja straciłam przytomność po 2 lanych i benzo
 10. kratka

  kłania się kratka.

  limba, ja jestem stąd co ty :)
 11. kratka

  Jak długo bierzecie leki?

  ja mam piąty lek. nie pomaga mi i chyba zmienię go na szósty :/
 12. Kłania się kratka, która na foum siedzi co prawda nie od dziś, ale nie miała jeszcze okazji do oficjalnego powitania. kłania się kratka = depresja + nerwica lękowa + niezidentyfikowane zaburzenia osobowości + sympatykotonia + uzależnienie od dragów + skłonności do alkoholizmu + czyny autodestrukcujne. chodzę do psychologa, wcinam SSRI. Wiem, że przez niektórych jestem już skreślona z powodu narkotyków, wiem też jednak, że mam prawo do normalnego życia, do wyjścia na prostą i prawo do chorowania na nerwicę i depresję, na które zachorowałam bynajmniej nie przez narkotyki, a odwrotnie - zaburzenia psychiczne wpędziły mnie w nałóg. Liczę na akceptację mojej osoby, która wierzy, że może jeszcze żyć normalnie. Dajcie mi szansę, ja też mam prawo być nerwuskiem Pozdrawiam was wszystkich serdecznie! kratka.
 13. a pieprzenie. dajcież spokój, to ja już wolę być bardzo złym osobnikiem pozbawionym uczuć i raniącym innych niż mieć nerwicę.
 14. hedanos, co ty pieprzysz w ogóle? wszystkie rozumy pozjadałeś? siedzę w tym interesie nie od dziś i wiem, że prawde piszą o fluoksetynie, że może WZMAGAĆ LĘK I NIEPOKÓJ - jak to jest w moim przypadku. a że niby lęk chroni nas przed popełnieniem samobójstwa? może w niektórych przypadkach, gdy jest to lęk przed śmiercią - owszem. ale chyba tylko wtedy. ja nie ominęłam próby i myśli samobójczych, ale fakt faktem nie choruję jedynie na nerwice, ale też na depresje i mam zaburzenia osobowości. limba - rzeszów sie kłania hedanos - lublin też
 15. nie rozumiem ostatniego zdania. dlaczego miałoby nie być prawdą to, co pisza na ulotce? ja odkąd biorę fluo mam bardzo wzmożone uczucie lęku i niepokoju, dla mnie to oczywiste, że to po leku.
×