Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez tet 01 mar 2010, 14:39
wovuś kochana :( ja też trzymam. musi wyjść z tego
tet

przez monika03 01 mar 2010, 14:53
Wovca jestem z Tobą będzie dobrze:)
monika03

przez agnieszka.m 01 mar 2010, 14:55
Wova, trzymam kciuki, żeby było dobrze - zobaczysz, bedzie ok!
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 01 mar 2010, 14:58
wovacuum, jestem przerażona tym co piszesz, trzymaj się, życzę ze wszystkich sił żeby lekarze go z tego wyciągnęli w najlepszym stanie!
polakita

przez VasqueS 01 mar 2010, 15:06
wovacuum Też jestem z tobą i wierzę że lekarzom uda się go wyciągnąć z tego stanu
VasqueS

przez Manka 01 mar 2010, 15:45
Cześć ludzie jak wam mija dzien ? :smile:
Hmm ... ja od rana niespokojna , mam sporo rzeczy do zrobienia mam checi a jednoczesnie ich nie mam heh nie spokojno mi jakos ... ale sie zbieram juz od rana hmm :D !

przez VasqueS 01 mar 2010, 15:59
Manka, Dobrze mija słucham teraz piosenki http://www.youtube.com/watch?v=Qd1bF_8j ... re=related
Mam jeszcze dziś 3 lekcje i wcalę nie umieram ze strachu :)
VasqueS

przez Lili-ana 01 mar 2010, 16:00
wovacuum - strasznie mi przykro. Musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze, a będzie...
...
Lili-ana

przez VasqueS 01 mar 2010, 16:02
Wowacum popieram zdanie Lili-ana, naprawdę będzie dorbze tylko trzeba wierzyć bo wiara czyni cuda
VasqueS

przez Manka 01 mar 2010, 16:11
vasques no ja również słucham ale eski :P i tworze radosna twórczosć w referacie który juz męcze i wymęczyć nie moge nic mi sie dzisiaj nie klei nawet myslenie wrr :roll:

przez VasqueS 01 mar 2010, 16:15
Manka, To zostaw jak Ci się nie klei to jutro dokleisz nuty poprawisz i treść wypiszesz a dziśsobie odpuść i spraw jakąś przyjemność
VasqueS

przez Manka 01 mar 2010, 16:18
Aj nie lubie zostawiac niczego na jutro heh :P Jak mówia co masz zrobić jutro zrób dzisiaj heh :smile: jeszcze troche po męcze a za to potem zaserwuje sobie pyszne ciapuczino i chwile spokoju :D

[Dodane po edycji:]

heh ja na dzisiaj już uciekam , życze wszystkim forumowiczom miłego dniaaa ! :smile:

przez BladeM 01 mar 2010, 16:47
wovacuum wspolczuje ci z calego serca wiem co przechodzisz. Nie zalamuj sie bedzie wszystko dobrze. Moj syn tez mial we wrzesniu wypadek samochodowy, wyrzucilo go przdnia szyba na ulice przy predkosci 180km/h, mial zlamyny 2 krag szyjny i byl na twarzy zmasakrowany i pekniecie czaszki. Siedzialam w domu i nie wiedzialam co ze soba zrobic. Musisz byc silna bo mąz cie potzebuje. Moj syn dzis juz pomalu znowu chodzi , juz nie musi ciagle wozkiem inwalidzkim, tylko jak jest zmeczony, lakarze daja gwarancje ze jesli bedzie nadal konsewkentnie robil rechabilitacje to bedzie 99% wyleczony. Pomysl sobie jak by to bylo jak maz mialby ten wypadek w polsce i musial tam byc w szpitalu. Pomysl moze ze naprawde ma on dobra opieke i go z tego wyciagna . Trzymam kciuki.

Pozdrawiam
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez magdalenabmw 01 mar 2010, 16:48
Wovka- pisz co z Mężem! Jezus Maryja w szoku jestem. Mam nadzieję że wszystko okej będzie ! I to akurat jak Twoja córa wróciła do Polski, tak byś chociaż sama nie była ! Mam nadzieję że nie siedzisz teraz sama w domu ! Pamiętaj że zawsze możesz do nas napisać, będziemy Cie wspierać.
I trzymam kciuki bardzo bardzo mocno żeby wyszedł z tego, musisz być teraz silna dla niego !!!

Trzymaj sie Kochana mocno, jestem z Tobą duchem, pamiętaj ! W razie gdybyś chciała porozmawiać to jestem do Twojej pełnej dyspozycji :*
magdalenabmw

Sortuj wg