Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

es71

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. 5 mg. elenium to śmiesznie mała dawka prawie jak placebo.Pozdrawiam.
 2. Ja przeszłam przez afobam później lorafen i uważam że jest to dużo lepszy lek niż poprzednie mimo tego że to najstarsza pochodna benzodiazepiny.Biorę już rok i właśnie odstawiam.
 3. To elenium najstarsza benzo.Mnie w połączaniu z amitryptyliną postawila "na nogi".Brałam 3 razy 25 mg.Dziś wystarcza 1 raz 25 mg.Jest ok nie uzależnia tak mocno jak inne benzodiazepiny.Po pierwszych kilku dniach powala nesennie ale później już nie czujesz że to świństwo bierzesz.3 X dziennie 10 mg to mała dawka.Pozdrawiam.
 4. es71

  mam doła!

  Debili nie sieją sami się rodzą! Ja bym napluła mu w gębę.Znajdziesz lepszą pracę głowa do góry!
 5. Polecam archiwum TVN "USTERKA" -bylo też o oczyszczaniu mieszkania ze złych mocy(kpina za dużą kasę).Pomoże nam to w co sami uwierzymy.Jesli nie boisz sie święconej wody , krzyża itp. to egzorcyzmy nie pomogą Ci.Wiara czyni cuda,więc jeśli wierzysz w to że pomoże Ci pan lub pani xxx to napewno lepiej się poczujesz.
 6. Teraz przeszłam na amitriptylinę.Przez pierwsze 3 dni myślałam ze umrę, lęki stały sie nie do zniesienia,głowa mi pękała.Dziś po tygodniu jest już lepiej. Powodzenia Michal78!
 7. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą benzodizepiną.Nie ma ulotki dołączonej do opakowania.W sieci znalazłam że długo działa i wolno uzależnia.Poprzednio brałam lorafen po którym bolała mnie głowa i miałam kaca.
 8. Czy ktoś bał ten lek?To trójpierścieniowy antydepesant - czy pomaga na lęki?W aptece wydawany jest bezpłatnie.
 9. Brałam to świństwo przez 2 miesiące i było co raz gorzej.Miał być rewelacyjnym nowoczesnym lekiem.Jedyne pozytywne działanie to spokojny sen.Teraz dowiedzialam sie że mój psychiatra potraktował mnie jak królika doświadczelnago.
 10. es71

  Ceny leków

  Mirzaten 49,90 lub 58,00
 11. Biorę mirzaten + lorafen od 2 miesięcy i jest jeszcze bardziej zle.Czy macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? Psychiatra mówi mi że jest rewelacyjny.Już dłużej nie wytrzymam.Podobno efekty są po 3 miesiącach , czy ktoś to jeszcze bierze?
×