Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 03 mar 2007, 17:26
Dopiero teraz mam czas poczytac co tu powypisywaliście.
gusia napisał(a):hehe jadla co trzy godziny kluski Śląskie...hehehe Laughing
Myślę jednak że Tobie to niepotrzebne.

ja to jem tyle że nie wiem czemu tak wyglądam :smile: Moze i mi niepotrzebne (dzięki :) ) ale jak co chwilke słyszę że wyglądam jak anorektyczka (chociaz to przesada) to się denerwuję, a poza tym w rozmiarze 34 jest malutko ciuchów (szczególnie tych na moją kieszeń) Ale nic to. Nie będę sobie zawracać tym mojej rozczochranej głowy.

gusia napisał(a):zrobiłam zakupy w dośc dużym markecie i jakoś nic mi sie nie działo ....qrde nawet na dworze ,nic a nic

hehe gusia-pogromczyni leków "marketowych" . To musiało być naprawdę fajne uczucie.
Witaj ~CZARNA~ raz jeszcze. Jużem się przywitała w subforum "Witaj" Ale co tam. Ja właśnie odstawiam seroxat - i wszystko wraca. mam nadzieje że na razie. tez uważam że to świetny lek. Ale musze zacząć sobie radzić bez niego. Może to zwiększenie dawki też zacznie być odczuwalne po jakimś czasie.

gusia napisał(a): mnie osobiście pomogło forum ,chyba jak niejeden psycholog

heh ja się pod tym podpisuje obiema rękami :mrgreen:
trzeba zmienić sposób myslenia - to chyba najwazniejsze w leczeniu - przynajmniej u mnie :)
no - ale się napisałam. :mrgreen: Musze już zmykać. Papa
"I need a new version of me..."

przez Róża 03 mar 2007, 17:31
O matko,Maiev,ty nosisz rozmiar 34??Ja noszę 36 i wszyscy wyzywają mnie od suchelca!!
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez IceMan 03 mar 2007, 18:02
Obrazek 34.. 36.. a co to za rozmiary? Bo mi się to z obuwiem kojarzy, a wy o ciuchach piszecie :D
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 03 mar 2007, 18:13
hehe wyobraź sobieRóżo co ja musze znosić :mrgreen:
czasem też nosze 36 ale musi być malutkie. :)
Piotrek słusznie ci się kojarzy z butami , ale do odzieży też się to tyczy. 34 to XS chyba a 36 to S - to tak inaczej nazywając. no to już wiesz. heh ;)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 03 mar 2007, 18:15
"W małym ciele wielki duch!" ;)
Ja jestem szczerze mówiąc między S a M, także też olbrzymem nie jestem :lol:
Przyjaciel forum

przez LuC 03 mar 2007, 19:35
Piotrek nie przejmuj się, też kiedyś nosiłem s/m a teraz, coraz częściej L :] najgorzej ze spodniami... 30L na 34W a żadko to da się znaleźć bo wszystko na wyrzeźbionych macho :/
cóż małżeństwo mi ewidentnie służy :>
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez depresyjny86 03 mar 2007, 19:39
Dzisiaj znowu zostalem odrzucony...ale o tym jeszcze nie teraz bo troche boli...

Dobra to powiem Wam o co chodzi....
Jest jedna osoba w grupie która ...bardzo mi się podoba...ale no właśnie..nie mam u niej szans...tzn...ja próbuje z nią dużo rozmawiać i w ogóle ale wiem<widze>że nic do mnie nie czuje...ale niestety ja do niej tak....
Myśle,że jest to sztandarowy przykład tego jak będzie wyglądalo moje przyszłe samotne życie....tzn.ja będe coś czuł a te drugie osoby nie....
K...... dlaczego jestem takim debilem...bo to wszystko przez to........gdybym
był innym człowiekiem -lepszym psychicznie,fizycznie-czyli takim średniakiem jak inni <czyli zachowującym się tak jak inni,mniej wrażliwym,odważniejszym,lepiej wyglądającym...>to moje życie byłoby inne lepsze i ktoś by mnie napewno pokochał....a tak teraz siedze z tą głupią mordą i grubym brzuchem i patrze w monitor użalając się nad sobą .......
:)

przez IceMan 03 mar 2007, 20:09
LuC napisał(a):a żadko to da się znaleźć bo wszystko na wyrzeźbionych macho :/

yhy, ja mam problem z koszulami wizytowymi, bo rozmiar szyi uuuuuu... 40-42 albo więcej, a w porównaniu ze mną to już "karczek" :lol:

człowiek nerwica - średniak to szarak - nie wyróżnia się z tłumu - jak takiego zauważyć? Więc moim zdaniem lepiej być wyjątkowym, niż upodabniać się do innych. Ludzie indywidualni są lepiej zauważani i doceniani w tłumie. Bądź sobą. Tak myślę, że będzie lepiej. I może bądź odważniejszy w pokazywaniu siebie takim, jaki jesteś. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 03 mar 2007, 21:11
I może bądź odważniejszy w pokazywaniu siebie takim, jaki jesteś.

Zawsze pokazuje siebie takiego jakim jestem.
Ludzie indywidualni są lepiej zauważani

Wiesz....ja tyle razy byłem zauważany jako zwykły idiota....niestety to prawda... :(
Poprawiam dwoma uśmieszkami :D :D

przez IceMan 03 mar 2007, 21:30
człowiek nerwica napisał(a):Wiesz....ja tyle razy byłem zauważany jako zwykły idiota...

...przez idiotów... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - będąc normalnym od idioty usłyszysz, że jesteś idiotą... wszystko jest względne
Poprawiam dwoma uśmieszkami

:lol: :D
Przyjaciel forum

przez LuC 03 mar 2007, 22:12
"głupi ten co głupio robi" F.G
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez depresyjny86 03 mar 2007, 23:57
To ja jeszcze dodam,że mam już wszystkiego dosyć!!!!Jak będe musiał całe życie cierpieć to trudno będe cierpiał.Widocznie jestem stworzony po to aby cierpieć,a jedynym moim talentem jest bycie zerem dla innych<ludzi którzy mnie widzą>

przez IceMan 04 mar 2007, 00:05
Człowiekuuu!!! Nie gadaj tak. Zapędziłeś się sam w kozi róg. Czasem - jeśli się myśli w taki sposób - to się tak robi. I moim zdaniem to nie jest wtedy bycie sobą. Więc piszę jeszcze raz - bądź sobą. Musisz zaakceptować siebie takim - jakim jesteś. Za mało Cię znam, żeby powiedzieć jaki jesteś, chociaż jak na razie wywierasz pozytywne wrażenie na wszystkich łącznie ze mną. Więc może zaczniesz to robić w realu? Bądź taki jak tu. Cieżko... ale trzeba się starać. Powodzenia!
Przyjaciel forum

przez wiatr 04 mar 2007, 00:28
Kochany człowieku nerwico to ja coś dodam! nie jesteś stworzony by cierpieć, a z tego co zdążyłam Cię poznać posiadasz wiele talentów i co najważniejsze rozwijasz je i nie stoisz w miejscu.
Do jasnej ciasnej - studiujesz, zdajesz egzaminy, nie poddajesz się, nie rezygnujesz przesz do przodu. Masz ogromnie wielkie kochające serduszko.Jesteś uczuciowy, wrażliwy. Stawiasz sobie wyzwania.
Mam pytanie do Ciebie ( sam cichutko sobie na nie odpowiedz) Czy zero jest w stanie ukończyć OOOosory!!! rozpocząć jakąkolwiek szkołę, które to zero ma maturę, które to zero znajduje się na uczelni.
Pokochaj siebie takim jakim jesteś. A innym daj trochę czasu. Uśmiech zawsze widoczny na twarzy przyciąga innych, jak magnez.
Najpierw zmiany musimy dokonać w sobie, by inni się zmienili.Wiem że jesteś bardzo mądrym człowiekiem , a uśmieszek leciutki pojawi się na twojej twarzy.Pa.Ściskam Cię mocno.I idż do przodu a szczęście i miłość Cię spotka.
"mój przyjaciel wiatr"

Sortuj wg