Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 11 sty 2011, 20:21
kurka a mnie zaczyna chyba gardelko bolec niemam tabletek jedynie syrop nie wiem czy wziasc nie chce cos sobie zaszkodzic :shock:

przez maksinek 11 sty 2011, 20:39
ja juz chyba oszalałam:((
maksinek

przez Dori26 11 sty 2011, 20:46
od wczoraj kluje mnie cale cialo jakby ktos szpilki we mnie wbijal :( zimno mi i sie trzese,bylam u lekarza serce i cisnienie ok a mnie sie slabo robi i niedobrze do tego leki :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 11 sty 2011, 21:27
Dori nie martw się, jak byłaś u lekarz i masz wszystkie wyniki ok - to nie wina ciała tylko rozumu. Ja też miałam takie kłucia, swędzenie, igiełki. Straszne to było, wiem co czujesz. To z nerwów. :smile:

Mi troszkę lepiej, może to nie guz jednak. Ja już tego nie macam bo jak macam to się powiększa, potem jak przestaje to za kilka dni maleje. To może mięsień obrzęka od macania. :bezradny:

[Dodane po edycji:]

maksinek nie oszalałaś. :smile: schizę się ma jak lekarz tak powie. Przecież Ci mówiłyśmy, że skoro twierdzisz, że masz schizę to jesteś zdrowa.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez Dori26 11 sty 2011, 21:36
dziekuje jokar4 za slowa otuchy,wzielam persen bo oszalec mozna czuje sie jak wariatka :cry: mysli mnie mecza i leki :why:

przez olinelka 11 sty 2011, 21:40
Ewelina pewnie jestes przeziebiona i dlatego gardło Cie boli.
Mel prawie na pewno bo na pewno to bedzie jak wyniki przyjda. Nie martw sie. Nawet onkolog-ginekolog cię uspokoił. Te objawy schizo to do mnie pasuja. Bo ja sie czuję od kilku dni jak po joincie :mrgreen: W szczegolnosci niespójność wypowiedzi, ześlizgiwanie się wątków ,rozkojarzenie.
Asia pod żadnym pozorem nie macaj mięsni bo Ci się obrzęk zrobi i wiesz co dale. Nie masz zadnych guzków tylko miesnie. I nie martw się! I nie macaj bo głupio sie potem Altacetem po buzi smarować! :mrgreen:
maksinek nic ci nie jest. A jak się boisz to idź do lekarza i zapytaj czy masz schize czy nie.Powie Ci , że nie.
Dori26 to na pewno nerwica. Też to miałam. Nie martw się.
Madzialenka moze jakiś wirus?

Dori26 a jakie mysli Cie męcza? Boisz sie , że jesteś chora?

Asia Ty sie zdenerwowałaś pewnie, bo przejeżdżałas obok Centrum O. i wróciły lęki. Nie martw się .

przez joakar4 11 sty 2011, 22:41
Oż cholerka, przegapiłam post Mel. Mel na pewno to tylko wyniki powiedzą, lekarz nie może zaręczyć ci, że jesteś zdrowa choćby był o tym święcie przekonany dopóki wyniki tego nie potwierdzą. Ale zapewniam Cię, że on jest specjalistą i gdyby zobaczył coś niepokojącego to by Ci powiedział. Nie martw się cytologia jest ok, lekarz mówi, że to stan zapalny i tyle.

Aneta
Może faktycznie to przez to CO, jak zobaczyłam ten kompleks z bliska to mi się słabo zrobiło. Taki ogromny budynek, a i tak podobno wolnych miejsc nie ma. I Ci ludzie po chemii w autobusie. Straszne. Teraz mi trochę lepiej, moja współlokatorka ma dzisiaj urodziny to świętowałyśmy od 19.00. Co nie było zbyt mądre bo jutro mam zaliczenie. :mrgreen:

Dori26 pomaga ten persen? Nie martw się , naprawdę, takie igiełki są częste przy nerwicy. Ja miałam tak, ze jak mi włosy dotknęły twarzy to myślałam, że zwariuję. Lekarz mi powiedział, że stres się nagromadził i jest to zapalenie zakończeń nerwowych. I to pewnie nerwowe. Prawie 1,5 tygodnia się tak męczyłam, miałam takie igiełki i swędzenie na całym ciele. Potem jakoś samo przeszło.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez Dori26 11 sty 2011, 22:42
mysli typu ze zemndleje,umre,niedam rady czegos zrobic do tego dochadza leki :( dzis musialam ze sklepu wyjsc bo myslalam ze tam padne :why: ,do tego czuje sie jak wariatka ehhh :-|

przez mel89 12 sty 2011, 00:19
Dori, a byłaś u psychiatry? Bo to co opisujesz to nerwica książkowa.

Asia, dobrze, że Ci się poprawiło bo na poprzedniej stronie było kiepsko. Hmm, ja mam zwykle gorzej jak zostaję sama ze sobą.

A Was też swędzi ciało? Bo ja od czasu kiedy przeczytałam objawy biał i tam było swędzenie to mnie swędzieć zaczęło :bezradny: Głowa też, ale chyba szampon zmieniłam i może od tego, bo mi nie służy.. Ale i tak się częściej drapię tu i ówdzie!

Ah, i co numer odwaliłam.. pojechałam dzisiaj do psychiatry (godzina jazdy w jedną stronę z przesiadką) i co się okazało? Że wizytę miałam wczoraj.. i nawet do mnie nie zadzwonili! A mówiłam im, że chcę we wtorek, bo mam wtorki wolne.. i moja psych, że dobrze, to we wtorek 10go stycznia.. i ja nie sprawdziłam tylko się nastawiłam że we wtorek 10ty przypada, a to było wczoraj !!!! No ale co najgorsze - mój proch się skończył i nie bardzo wiem co mam teraz zrobić, bo muszę do niej iść po receptę, a ona będzie najwcześniej w piątek i to jeszcze w trakcie zajęć, z których nie powinnam się zrywać.. :bezradny: No i nie wiem jak organizm zareaguje jak 3 dni nie będę brać procha.

przez perla86 12 sty 2011, 00:28
mel powiem ci ze lekow nie wolno tak przestac brac ja bym na twoim miejscu poszla do internistki po recepte

przez olinelka 12 sty 2011, 14:26
Mel, mnie czasami swędzi ale przeciez kiedys o tym rozmawiałysmy i doszłyśmy do wniosku, że to sezon grzewczy jest winien. :D
Ewelina ma rację-nie powinnas czekać do piątku , ponieważ mozesz mieć przykre w skutkach objawy odstawienne. Nie wolno raptownie przerywać tego typu leków, a trzy dni to jest duzo. może zadzwoń do psychiatry i poproś o szybka receptę albo do internisty. W każdym razie nie powinnaś zostać bez prochów.
Ewelinka jak się czujesz? Mam nadzieję, że lepiej?:D
Asia jak dziś Twoje samopoczucie? Jak zaliczenie?

A ja pocę w nocy i muszę się przebierać. Fervexu już nie pije, więc nie od tego, kaloryfery wyłączone w sypialni na noc , bo nie znosze spać w nagrzanej więc to też nie to.Mam pierwszą połowę cyklu, nie zbliża mi się @, więc to nie hormony. Trochę się boję bo we wszystkich chorobach typu ziar,chło,biał,występują poty nocne zlewne :why: . Mam tylko katar i zapchane zatoki. Ale przeciez od tego nie wystąpują poty! Szczególnie w nocy! Pomyślałam też o lekach , ze może ecitalopram tak na mnie działa, bo w ulotce jest uwzględniona nadmierna potliwość. Ale ja się pocę tylko w nocy! I dopiero teraz zaczęłam się pocić a gdyby to było spowodowane działaniem leków to wystąpiłoby chyba wcześniej a nie pod koniec drugiego opakowania, czyli po dwóch miesiącach!

przez perla86 12 sty 2011, 14:37
amnie dzisiaj cos zoladek boli:( boje sie ze grypa :why: głowa boli :(

siedze w domu nie chce wyjsc zeby mnie cos dopadlo glupie to bo ja juz nie wiem jak rozpoznac skutki uboczne leku od czegos innego :(
Anetka moze ten skutek uboczny dopiero teraz ci wychodzi

przez Dori26 12 sty 2011, 15:04
chodze do psychiatry nawet do psychologa,a co to ta nerwica ksiazkowa :?:

przez perla86 12 sty 2011, 15:54
dori26 tzn ze masz ksiazkowe objawy nerwicy

Sortuj wg