Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja naprzykłąd wiem że mam nerwice lękową mam objawy takie jak(uczucie niepokoju,lęk przy ataku że zaraz umre,czasem ciężko mi oddychać,rece mam jak lody zimne,czasem skurcze mięsni problem z przelykaniem sliny ciśnienie skacze)Biore leki co leczą(TRANXENE 5MG tabletke rano i wieczorkiem) i takie że jak złapie atak to po 15 miutach wyciszają atak jak zaczna działać(Hydroksyzyna 25mg jedna tabletka lub hydroksyzyna w syropie,domięsnowo działa maxymalnie szybko ale to już w szpitalu dają lub na pogotowiu)Zrobiłem badania krwi,ekg,oraz badanie na tarczyce i all wyszlo wpożądku z tąd wiem że mam nerwice lękową ale jest ze mną coraz lepiej,kiedyś miałem 6 może 7 ataków w mieśiącu teraz to dwa czasem na fart trzy.ale widze róznice,wychodze już na miasto bez pomagania sobie alkocholem(wiadomo alkochol wycisza nerwy ale jak wywietrzeje to sie czlowiek gorzej czuje).Jazda samochodem mnie nie stresuje i prowadze w miare bez lękowe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedzieć z Pełną odpowiedzialnością że zawsze dostaje ataku na drugi dzięń po wypiciu alkocholu tak zwany kac alkocholowo-nerwicowy jeden atak z tych trzech miesięcznych jest prez alkochol bo raz w miesiącu mam hardkorowy balet ale już z tego zrezygnowałem wole nie pić niż się męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nikt o tobie nie ma złego zdania każy tu ma problemy po to jest ten serwis żeby się dzielić z innymi swoimi uczuciami i wyżucac je z siebie nie tłoczyć:) pamiętaj o tym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale ja mam straszny bałagan juz w tej głowie....przejmuje sie opinia innych i w ogole wszystko czasami mnie przerasta ...nie masz tak czasami??? nie chce nikogo krzywdzic ale sama tez nie chce byc skrzywdzona....chce byc tylko szczesliwa tak do konca i poukładac sobie ten bałagan..

 

Będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Wiesz reirei, ja zastanawiałem sie nad tym dlaczego nie moge ułozyć sobie życia z żadną babką. I przemknęła mi przez głowe myśl, że moze nie w ta strone próbuje........ Ale gdy sobie wyobraziłem ową sytuację (tzn. m&m), to mnie zmuliło i dwa dni chodziłem zakrecony :D:D:D ..... Teraz już wiem że u mnie układ m&m nie wchodzi w rachubę (i dzięki bogu). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w stanie totalnego wyczerpania psychicznego-jestem pewna,ze zaczyna sie u mnie schizofrenia.Zamyslam sie,nie moga na niczym skupic,gadam od rzeczy a w nocy serce chce mi wyskoczyc z piersi i ogarnia mnie paniczny lek,ze zaraz zwariuje,ze zaraz stane sie schizofrenikiem,Lekarze podobno nie od razu to diagnozuja,bo schiza potrafi przybierac postac nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój sie idz bo jesli jest ok to sie nie ma czym martwic a jesli nie to zaczniesz leczyc choróbsko. z drugiej strony wieczne zmeczenie u nerwicowców tez jest normalne..tracimy bardzo duzo energi w ciągu dnia nawet przy małej aktywności fizycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA Powiem tak jeżeli ktoś jest osobą która sobie wmawia choroby to dla jej psychicznego spokoju nie powinna zaczynac takiego tematu i pytac innych co oni sobie wmawiają bo może byc całkiem prawdopodobne że sobie doda do listy i ich choroby po co się samemu katować,wmawianie chorób to też jest choroba i to wcale nie nerwica to już oddzielne schożenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×