Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wkurzaja moje mysli ktore ciagna sie za mna non stop :why: boje sie ze kogos skrzywdze czasami jest to takie silne jakby za chwile to mialo nastapic i ten lek z ktorym nie moge sobie poradzic wkurza mnie ta niepewnosc czy zrobie cos zlego czy nie ??

Znam taką fajną metodę na kompulsywne myśli, która mnie pomaga: jeśli Cię najdzie przykra myśl, to jej nie odrzucaj. Pozwól jej stać się wyraźniejszą, następnie zrób z niej jakąś absurdalną wizję, np. że jesteś głównym bohaterem GTA i rozjeżdżasz ludzi na ulicy w biały dzień. Kiedy ta myśl wyda Ci się niedorzeczna, znacznie łatwiej będziesz sobie z nią radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana terminów szkoleń :evil: Człowiek sobie wszystko zorganizuje pod dany termin, wynegocjuje zmiany grafiku w pracy, a nagle dowiadujesz się, że wszystko na nic, bo szkolenie z czwartku przeniesiono na wtorek. I teraz znowu wszystko odkręcaj i ustalaj od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie na forum wyskakujące filmiki w lewym dolnym rogu okna

gdyby te filmy były ciekawe same w sobie ludzie by je oglądali. nie widzę sensu katowania ludzi tymi produkcjami. może nagrałbym coś co ludzie sami chcieliby zobaczyć, a nie trzeba było wszędzie je umieszczać, żeby waliły po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×