Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Smutno mi, że przestaję znowu w Boga wierzyć :(

Dlaczego? :(

 

Chyba dlatego, że nie potrafię wiary traktować jako postawy wobec życia, a traktuję bardziej jako uczucie :( Co jakis czas mam 'fazę na wiarę', po czym mi na parę miesięcy przechodzi... A Nawróciłam się dopiero 1,5 roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed trzy i pół ku*wa lata jestem na je*anym forum i nagle wchodzę i usunęli mi konto, bo po dwóch latach swterdziłam, ze jednak napisze po dłuższej przerwie posta. No super Ku*wa........................................................... Założyłam nowe i niech się teraz ku*wa tłumaczą . Byłam OD POCZĄTKU tego forum, byłam 6. z kolei z największą liczbą postów na całym forum, nie jedną noc zarwałam rozmawiając z TYMI ludźmi, a teraz nagle obudzili się, ze jednak mają mnie w dupie i nie chcą żebym im forum zasmiecała. No KURWA.

I jeszcze śmiecie jebane odpowiedzieć nawet nie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym nie podawać nazwy dokładnej. To jest dość małe forum o zawężonej tematyce.

 

Ogólnie założyłam drugie konto, żeby mi wytłumaczyli o co chodzi na chat boxie i oczywiście nie dostałam zadnej odpowiedzi.....

A dzisiaj wchodzę i:

 

Zostałeś zbanowany na tym forum Administrator lub moderator zostawił, następującą wiadomość:

 

brak poszanowania dla regulaminu

 

 

......................................................................................

 

 

Napisałam do nich maila.... Pewnie tez zignorują.... Dawno nie spotkałam się z ludźmi, którzy by zachowali się tak po świńsku... No oprócz ostatniej pracy, ale oni mieli przynajmniej jakiś w tym zysk.

 

 

 

Wkurza mnie też, że od paru dni śpię po mniej niż 5 godzin dziennie i i tak nie jestem na następny dzień śpiąca. Czuję się tylko w ciągu dnia nie bardzo w pełni sił, ale to też nie jest bycie śpiącym.

 

I wkurza mnie ten 503, od co najmniej 2 godzin czekałam żeby o tym napisać tutaj :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×