Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Malarz cieni

Użytkownik
 • Zawartość

  1335
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Skasowanie 2 osób z Facebooka.
 2. A po co Ci studia? Można tym śmiesznym papierkiem co najwyżej tylną cześć ciała podetrzeć.
 3. Wiem, że trudne, ale na pewno możliwe.
 4. Chyba najgorszy antydepresant, jaki brałem. Strasznie mnie pobudzał. Drugie ryzykowne podejście zakończyło się tym, że megapobudzenie dalej bardzo mnie męczy...
 5. Można załatwić to i to To do dzieła. Lata lecą, nie ma na co czekać, tylko trzeba zaczać coś robić w tym kierunku.
 6. Też myślałem, że nie dam rady wstawać o 5 i nie będę mógł jeździć na oddział. Ciężko jest, ale jakoś daję radę. Warto spróbować w Olsztynie, nawet jeśli trzeba będzie czekać i daleko dojeżdżać. Trzymam kciuki.
 7. To szkoda, bo według mnie taki oddział to dobra rzecz. Też muszę dojeżdzać 30 km w jedną stronę i wstawać o 5, ale jakoś daję radę. We Wrocławiu wcale nie są takie odległe terminy, czekałem około miesiąca. Miałem w grupie jedną osobę, która chodziła na oddział dzienny w Warszawie i mówiła, że we Wrocławiu jest dużo lepiej.
 8. Ja teraz chodzę na oddział dzienny do Wrocławia i tam jest sporo zajęć. Ludzie bardzo źle wypowiadają się o oddziałach zamkniętych, że tam nic się nie dzieje. Nie ma gdzieś w pobliżu Ciebie oddziału dziennego?
 9. W jakim mieście jeteś w szpitalu?
 10. Jakbyście mieli tak duże zawroty głowy na dawce 25 mg, to byście inaczej pisali. Inne efekty uboczne to mały pikuś w porównaniu z tym.
 11. Ja bym zaczęła od 37,5 a nie od 75. Chyba tak zrobię, wezmę jutro 37,5 wenli i zobaczymy, jak będzie z zawrotami głowy. Jeśli się powiększą, to chyba zrezygnuję z klomipraminy.
 12. Natrętnik, wenlafaksyna może zwiększać stężenie klomipraminy we krwi? Poważnie zastanawiam się, czy jest sens brać Anafranil z wenlą. Lekarka kazała mi brać tylko 37,5 mg wenlafaksyny, wątpię aby to nawet w połączeniu z klomi pomogło. Jeślibym uwolnił się od klomipraminy, to mógłby na wyższe dawki wenli szybko wskoczyć.
 13. Od jutra zaczynam brać 75 mg, a potem zastanowię się, jak dalej dawkować.
 14. Lekarka utrzymała niską dawkę klomipraminy (25 mg) i dołożyła wenlafaksynę. Zobaczymy, co z tego będzie.
 15. Jakby nie te straszne zawroty głowy i problemy ze snem, to nie byłby taki straszny ten Anafranil.
×