Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

63257577

 

Mój numer GG jakby ktoś chciał kiedyś popisać, wyżalić się itp.

Tylko od razu piszę. Ja też mam swoje problemy. I nie mam zamiaru użerać się z ludzmi niestabilnymi emocjonalnie itp.

Każdy jest człowiekiem ja to rozumiem. Ale ostatnio miałem sytuację.

że pomagałem i służyłem jednej pani stąd radą. A sam potem miałem lekki kryzys. Problemy osobiste i zdrowotne. Na szczęscie skończyło się wszystko dobrze.

A ona zaczęła mnie policją straszyć.

Nienawidzę czegoś takiego. I staram się unikać takich toksycznych ludzi. Którzy tylko biorą wsparcie od innych. A jak przychodzi co do czego to od siebie nic nie dają wzamian.

Pozdrawiam panią Joannę.

Nie strasz mnie, bo nie boję się i nigdy nie będę. Napisałęm wtedy co mi leżało na sercu. Nie spodobało ci się to.

To więcej kontaktu utrzymywać nie musimy. Radz sobie sama ze swoimi problemami.

Jesteś młodsza ode mnie o prawie 5 lat, a myślisz że wiesz wszystko najlepiej. Błąd, za szybko oceniasz ludzi.

Kiedyś oni ocenią ciebie.

To tyle z mojej strony. Jakby ktoś chciał to zapraszam do kontaktu.

Staram się odpisywać na bieżąco. Aczkolwiek jak pisałem. Mam trochę problemów w życiu. Które ogarniam.

I nie zawsze mogę odpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nobodycansee, z tego co widze to dużo tu toksycznych ludzi i pomagać też trzeba umieć, bo inaczej ktoś Cię pocięgnie na doł. A tu nikt świata nie zbawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Z chęcią poznam nowe osoby, a przynajmniej porozmawiam. Mam 22 lata, a w tematach pogawędek przestałem być wybredny :P.

Pisać jako pierwszy trochę się wstydzę (boję, ale i tak każdy wie, o co chodzi ;) ). Strasznie zardzewiały mi znajomości i źle się z tym czuję. Jeśli masz podobnie, albo inaczej, ale też potrzebujesz rozmowy, napisz.

Na PW mogę podać GG lub FB.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×