Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie nawiąże z kimś rozmowę, być może i relacje, jeśli będzie nam to pisane. W wątku powitalnym pisałem co nieco o problemach z którymi się zmagam, tutaj może rzucę kilka słów o sobie. Jestem nieśmiałą, wrażliwą, nieco wycofaną i z trudem rzucającą się w wir zdarzeń duszyczką. Zdarza się to rzadko, ale kiedy już się na niego rzucę zaczynam nim żyć całym sobą. Enneagramowo posiadam dwójkę z przodu, dlatego zawsze służę innym wsparciem i pomocą. Wspominałem o wrażliwości, ale nie jestem pewien ile jeszcze we mnie jej pozostało, dlatego czasami zastanawiam się, czy jedyne co posiadam to stare, zgorzkniałe i bardzo pokrzywdzone serce. Myślę, że na ten moment tyle wystarczy. 

Tutaj jest mój numer GG: 64353250, a tutaj mój mail: reynevan002@gmail.com

Zapraszam do kontaktu! ;) 

Edytowane przez saratsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam.

Chętnie pogadam z kimś miłym na PW.

O głupotach, o życiu, o naszych wstrętnych choróbskach. O muzyce, o filmach, zwierzakach, fajnych miejscach. Żadnej polityki czy religii. Żadnego filozofowania.:)

Kobietka lat 28, z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Bardzo chętnie z kimś porozmawiam, zaprzyjaźnię się..W ostatnich miesiącach jakoś tak się potoczyło, że "straciłem" dwie bliskie mi przyjaciółki i teraz jest mi bardzo samotnie. Nie ma z kim smęcić..Najchętniej z osobami płci żeńskiej,  bo jakoś tak jest, że przed facetami trudno mi się otworzyć. ;)  

Coś o mnie? - mężczyzna, lat 24...uzależniony od hazardu, chociaż to chyba tylko wierzchołek góry lodowej..poza tym uwielbiam muzykę z różnych rejonów świata, kino azjatyckie, poezję i długie spacery.

Zapraszam na PW.. :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogadam, jeśli uda się nawiązać fajną relację lub przyjaźń to już w ogóle super 🙂

27 lat, Śląsk, pracuję, zmagam się z depresją. Lubię turystykę, góry, książki i ludzi. 

Fajnie wyjść z kimś gdzieś, popisać  lub po prostu pobyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 00:31, Aylen90 napisał:

No witam.

Chętnie pogadam z kimś miłym na PW.

O głupotach, o życiu, o naszych wstrętnych choróbskach. O muzyce, o filmach, zwierzakach, fajnych miejscach. Żadnej polityki czy religii. Żadnego filozofowania.:)

Kobietka lat 28, z zaburzeniami lękowo-depresyjnymi😁

Przecież polityka, filozofia i religia to najciekawsze tematy :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×