Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Raid

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Według mnie ona ewidentnie chce się z Tobą częściej widywać
 2. Skoro jesteście ze sobą 8 miesięcy to mogę sądzić, że sobie ufacie. Gdyby zaufania nie było w waszym związku to raczej ten związek nie wytrzymałby takiego czasu. Co do ludzi z którymi wychodzi to znasz ich? Co możesz o nich powiedzieć? O wychodzenie z koleżankami raczej bym sie nie martwił. Chyba normalne każda dziewczyna jakieś psiapsóły ma. Według mnie musisz porozmawiać ze swoją dziewczyną i powiedzieć co ci leży. Samo robienie scen zazdrości i awantur nic nie da, może jedynie zakończyć ten związek (z własnego doświadczenia Ci to mówię, podobnie zakończyłem mój poprzedni związek). Dlaczego raz w tygodniu się widujecie? Praca? Odległość?
 3. W takim razie pewnie dostaniesz jakieś leki. Do tego spróbuj się czymś zająć żeby o tym nie myśleć.
 4. Znam to uczucie. Może to być nerwica serca. Osobiście pomaga mi zajęcie się skupienie się na czymś i nie myślenie o tym, że serce ci "wali". Do lekarza pójść nie zaszkodzi.
 5. Też miewam coś takiego. Osobiście pomaga mi zajecie się czymś. Wtedy o tym się nie myśli że "serce ci wali" tylko robisz coś tam co sobie znalazłeś.
 6. Raid

  Cześć

  Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu zmagam się nerwicą i depresją i pieron wie z czym jeszcze. Myślę, że to forum albo nawet ludzie pomogą mi w jakimś stopniu. A może nawet ja komuś...
×