Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Traveller

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Wróciłem od lekarza. Zgodnie z tym jak się czuję, jak to u mnie wygląda, zgodnie z testami wygląda to na spektrum chad, niby łagodne ale i tak jest mi z tym ciężko, jeszcze prawie zupełnie nie mam z kim o tym pogadać, wyjść gdzieś.
 2. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Nerwy, stres, ledwo czasem oddycham
 3. Traveller

  Depresja objawy

  Nie, chodzi mi o to, czy zetknęliście się z depresją psychotyczną.
 4. Traveller

  Witam

  Cześć, jak było u Ciebie z terapiami, która była dla Ciebie skuteczna?
 5. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Męczony, budzę się zmęczony mimo, że sypiam dobrze. Boję się tego, co może się w tym miesiącu wydarzyć, bliska osoba z dużymi problemami psychicznymi, tyle spraw do ogarnięcia...
 6. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Nerwowo, wziąłem coś ziołowego na uspokojenie. Nie było mnie tu trochę, działo się Bliska osoba zapadła na psychozę, kursuję między pracą, domem i oddziałem. Wrażenia z oddziału bardzo, bardzo złe. W pracy natłok, dezorganizacja. Tracę znajomych, trochę mi przykro, że telefon milczy, nawet gdy sam coś proponuję nie ma odzewu, a chciałbym się na chwilę wyrwać z tego młyna. Mam dwadzieścia kilka lat. Jestem ciągle zmęczony, ostatnio nawet nie mam czasu na zastanowienie się jak się czuję, czego chcę.
 7. Traveller

  Książki na czas dołu

  Zdecydowanie jestem molem książkowym 🙂 Mam od dłuższego czasu fazę na rosyjską i czeską literaturę. Lubię też fantasy, sci-fi. Na mojej półce zadomowili się Tolkien, Lem, Kundera, Grossman, Dostojewski, Serge 🙂 Próbuję teraz Wilka Stepowego.
 8. Traveller

  Depresja objawy

  Czy macie takie fazy w depresji, że sobie wmawiacie jakieś zdarzenia, wyolbrzymiacie sprawy?
 9. Traveller

  Fobia społeczna!

  Właśnie problem z tym, że nie potrafi budować relacji. Ciągle staram się wywrzeć dobre wrażenie na nieznanych mi ludziach, boję się, że nie spełnię ich oczekiwań (nawet jeżeli je sobie potrafię uroić). Zależy mi na akceptacji, przyjęciu jak swojego i to jest błędne koło.
 10. Traveller

  Książki na czas dołu

  Cześć Jestem trochę molem książkowym, zawsze gdy mam zjazd uciekam do nich, stąd też moje pytanko: Czy macie podobnie, a jeżeli tak, to co lubicie czytać, gdy czujecie się źle?
 11. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Sam nie wiem jak się dziś czuję.
 12. Traveller

  Fobia społeczna!

  Tego, że nie spełnię oczekiwań, odrzucenia, że nie będę dość dobry itd.
 13. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Mam doła, po pracy szwędałem się po ulicach, wokół ludzie a ja sam, drepczę w miejscu. Chciałbym być inny, tacy jak inni. Dzielić czas i chęci, pogadać o sobie. Wiedzieć, że coś mnie dobrego czeka, a w razie czego, będzie ktoś. A jestem tylko ja, ciągle w tym samym miejscu. Sorry, strasznie nieskładny ten post.
 14. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Mam doła, po pracy szwędałem się po ulicach, wokół ludzie a ja sam, drepczę w miejscu.
 15. Traveller

  Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

  Wczoraj byłem na bardzo długim spacerze z kimś dla mnie ważnym, potem jedzenie. Dawno nie miałem tak dobrego humoru jak podczas tego wspólnego spędzania czasu. Jednak gdy wróciłem do domu - poczułem się gorzej, że to już koniec dnia, że teraz smutna rutyna i pustka.
×