Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Traveller

Użytkownik
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

833 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem jak dziś się czuję. Po prostu nie wiem.
 2. Zaczyna mi się zjazd w dół. Wizyta dopiero w kwietniu, lekarz nie odpisuje na maile w sprawie wizyty, muszę zadzwonić do rejestracji. Ciągle jestem zmęczony, totalnie wyrąbany.
 3. Kiepsko dzisiaj, miałem dzień wolnego na załatwianie spraw,. Teraz, gdy wszystko ogarnięte włączył mi się mega stres związany z pracą, nie wiem czy dziś zasnę, wziąłem leki ale i tak jest ciężko
 4. Siemka:) jestem pod skrzydłami niejakiej lamotryginy, zatem znośnie.
 5. Biegałem ale ciężko z regularnością u mnie. Lubię to uczucie po - lekkość Najbardziej lubię rower i góry, czyści mi to głowę.
 6. Mam dziś zadziwiająco dobry humor. Niestety, czas bardzo mi ucieka, praca-dom-swoje sprawy - i kolejny miesiąc w pi*zdu.
 7. Miałem dziś wizytę u lekarza, przepisane leki na CHAD, powiedziałem też, że nie jestem w stanie określić swojego charakteru, jakbym siebie nie znał, nie wiem czego chcę, żyję z dnia na dzień bieżącymi sprawami, straciłem zainteresowania. Zapytał, czy chcę iść na terapię, na co odpowiedziałem twierdząco jednak nigdy nie uczestniczyłem. Powiedział, że mam poczytać o tej tematyce i na następnej wizycie powiedzieć, na jaką terapię chciałbym iść. Może głupie pytanie - ale czy wiecie co miał na myśli? Czy mam wybrać jakiś nurt?
 8. Odnośnie lamotrixu - za pomocą pewnej strony do wyszukiwania leków wyszukałem apteki u siebie, gdzie jest dostępny. Jeżeli już był to góra kilka opakowań - 2 lub 3, co okazywało się po przedzwonieniu do apteki. Ja na recepcje mam 6 opakowań. Wszędzie ta sama śpiewka - nie mogą zamówić bo w hurtowi pustki. Ten lek jest serio taki hmm niedostępny, czy to na śląsku coś kiepsko? Czy mogę zgodzić się na zamiennik, czy powinienem szukać go do skutku?
 9. @jagoda512, dzięki w wielu sprawach masz rację, poczułem się lepiej czytając Twój post, muszę przemyśleć to i owo. O diecie ketogenicznej poczytam lekarza o trzymanie wody, dietę itd.
 10. Chciałem się zwięźle wyżalić. Jest do dupy. Sorry za wyrażanie, inaczej nie mogę tego nazwać. Te zmiany nastroju mnie powalają, są wyczerpujące psychicznie i fizycznie. W ciągu roku 2 razy na pewno miałem hipo, podejrzewam że jest tego więcej. Samego siebie już nie znam, straciłem wszystkie zainteresowania, żyję dniem dzisiejszym, pracą, bieżącymi sprawami, mam 27 lat. Prawie cały czas mam ciągły stan lękowy, aż czasami tchu mi brak, ciągle jest mi duszno, jakby coś na mnie siedziało. W tym miesiącu idę po leki, lekarz chce, bym je przyjmował na stałe, niejako prewencyjnie. Boję się ich efektów ubocznych, ostatnim razem gdy je brałem waga poszła w górę. Najgorsze, że nikt nie rozumie tego jak się czuję, nie potrafię często wypowiedź tego, co przewala mi się przez głowę, czuję się czasami upośledzony mentalnie i towarzysko. Najgorsze, że nie wiem ile moich problemów ze sobą samych to skutek choroby, a co skutkiem innych zaszłych spraw z czasów dorastania itd. Nie wiem kim jestem, ciągle się boje, a dobrze się zapowiadałem, miałem pasje, miałem siebie...
 11. Do dupy. CHAD mnie wykańcza, to jest cholernie wyczerpujące
 12. Wróciłem od lekarza. Zgodnie z tym jak się czuję, jak to u mnie wygląda, zgodnie z testami wygląda to na spektrum chad, niby łagodne ale i tak jest mi z tym ciężko, jeszcze prawie zupełnie nie mam z kim o tym pogadać, wyjść gdzieś.
 13. Nerwy, stres, ledwo czasem oddycham
 14. Traveller

  Depresja objawy

  Nie, chodzi mi o to, czy zetknęliście się z depresją psychotyczną.
 15. Traveller

  Witam

  Cześć, jak było u Ciebie z terapiami, która była dla Ciebie skuteczna?
×