Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Traveller

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Miałem dziś wizytę u lekarza, przepisane leki na CHAD, powiedziałem też, że nie jestem w stanie określić swojego charakteru, jakbym siebie nie znał, nie wiem czego chcę, żyję z dnia na dzień bieżącymi sprawami, straciłem zainteresowania. Zapytał, czy chcę iść na terapię, na co odpowiedziałem twierdząco jednak nigdy nie uczestniczyłem. Powiedział, że mam poczytać o tej tematyce i na następnej wizycie powiedzieć, na jaką terapię chciałbym iść. Może głupie pytanie - ale czy wiecie co miał na myśli? Czy mam wybrać jakiś nurt?
 2. Odnośnie lamotrixu - za pomocą pewnej strony do wyszukiwania leków wyszukałem apteki u siebie, gdzie jest dostępny. Jeżeli już był to góra kilka opakowań - 2 lub 3, co okazywało się po przedzwonieniu do apteki. Ja na recepcje mam 6 opakowań. Wszędzie ta sama śpiewka - nie mogą zamówić bo w hurtowi pustki. Ten lek jest serio taki hmm niedostępny, czy to na śląsku coś kiepsko? Czy mogę zgodzić się na zamiennik, czy powinienem szukać go do skutku?
 3. @jagoda512, dzięki w wielu sprawach masz rację, poczułem się lepiej czytając Twój post, muszę przemyśleć to i owo. O diecie ketogenicznej poczytam lekarza o trzymanie wody, dietę itd.
 4. Chciałem się zwięźle wyżalić. Jest do dupy. Sorry za wyrażanie, inaczej nie mogę tego nazwać. Te zmiany nastroju mnie powalają, są wyczerpujące psychicznie i fizycznie. W ciągu roku 2 razy na pewno miałem hipo, podejrzewam że jest tego więcej. Samego siebie już nie znam, straciłem wszystkie zainteresowania, żyję dniem dzisiejszym, pracą, bieżącymi sprawami, mam 27 lat. Prawie cały czas mam ciągły stan lękowy, aż czasami tchu mi brak, ciągle jest mi duszno, jakby coś na mnie siedziało. W tym miesiącu idę po leki, lekarz chce, bym je przyjmował na stałe, niejako prewencyjnie. Boję się ich efektów ubocznych, ostatnim razem gdy je brałem waga poszła w górę. Najgorsze, że nikt nie rozumie tego jak się czuję, nie potrafię często wypowiedź tego, co przewala mi się przez głowę, czuję się czasami upośledzony mentalnie i towarzysko. Najgorsze, że nie wiem ile moich problemów ze sobą samych to skutek choroby, a co skutkiem innych zaszłych spraw z czasów dorastania itd. Nie wiem kim jestem, ciągle się boje, a dobrze się zapowiadałem, miałem pasje, miałem siebie...
 5. Do dupy. CHAD mnie wykańcza, to jest cholernie wyczerpujące
 6. Wróciłem od lekarza. Zgodnie z tym jak się czuję, jak to u mnie wygląda, zgodnie z testami wygląda to na spektrum chad, niby łagodne ale i tak jest mi z tym ciężko, jeszcze prawie zupełnie nie mam z kim o tym pogadać, wyjść gdzieś.
 7. Nerwy, stres, ledwo czasem oddycham
 8. Traveller

  Depresja objawy

  Nie, chodzi mi o to, czy zetknęliście się z depresją psychotyczną.
 9. Traveller

  Witam

  Cześć, jak było u Ciebie z terapiami, która była dla Ciebie skuteczna?
 10. Męczony, budzę się zmęczony mimo, że sypiam dobrze. Boję się tego, co może się w tym miesiącu wydarzyć, bliska osoba z dużymi problemami psychicznymi, tyle spraw do ogarnięcia...
 11. Nerwowo, wziąłem coś ziołowego na uspokojenie. Nie było mnie tu trochę, działo się Bliska osoba zapadła na psychozę, kursuję między pracą, domem i oddziałem. Wrażenia z oddziału bardzo, bardzo złe. W pracy natłok, dezorganizacja. Tracę znajomych, trochę mi przykro, że telefon milczy, nawet gdy sam coś proponuję nie ma odzewu, a chciałbym się na chwilę wyrwać z tego młyna. Mam dwadzieścia kilka lat. Jestem ciągle zmęczony, ostatnio nawet nie mam czasu na zastanowienie się jak się czuję, czego chcę.
 12. Traveller

  Książki na czas dołu

  Zdecydowanie jestem molem książkowym Mam od dłuższego czasu fazę na rosyjską i czeską literaturę. Lubię też fantasy, sci-fi. Na mojej półce zadomowili się Tolkien, Lem, Kundera, Grossman, Dostojewski, Serge Próbuję teraz Wilka Stepowego.
 13. Traveller

  Depresja objawy

  Czy macie takie fazy w depresji, że sobie wmawiacie jakieś zdarzenia, wyolbrzymiacie sprawy?
 14. Traveller

  Fobia społeczna!

  Właśnie problem z tym, że nie potrafi budować relacji. Ciągle staram się wywrzeć dobre wrażenie na nieznanych mi ludziach, boję się, że nie spełnię ich oczekiwań (nawet jeżeli je sobie potrafię uroić). Zależy mi na akceptacji, przyjęciu jak swojego i to jest błędne koło.
 15. Cześć Jestem trochę molem książkowym, zawsze gdy mam zjazd uciekam do nich, stąd też moje pytanko: Czy macie podobnie, a jeżeli tak, to co lubicie czytać, gdy czujecie się źle?
×