Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Białoczarna

Użytkownik
 • Zawartość

  197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Czy ktoś pomoże ?
 2. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Rysieq nie mam sił . Ta od której się zaczęło mnie niszczy. Przedtem to olewalam. Teraz wszystko biorę do siebie. Ostatnio klient chciał anulacji produktu idę do niej bo oba ma kartę do anulacji , mówię „ masz kartę ?” A ona cichym tonem jak ja „ nie mam „ a miała bo potem mi ja dała . Potem mówię jej wypłata a ona niemiłym tonem i wrednym „ zaraz”. Nie mam sił już na to , jestem wykończona . A potem jak gdyby nigdy nic pyta się „ co robisz jutro na obiad „
 3. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Masz racje , ale „ spierdakaj „ to może za ostro. Może na początek powiem zdecydowanym tonem „ nie życzę sobie ...” co o tym myslisz?
 4. Białoczarna

  Mam serdecznie dosc

  Nie mam sił . Czy to lenistwo? Nie wiem lenistwo to chyba coś przyjemnego . A ja nie czuje się przyjemnie . Nie wiem czemu się tak urodziłam . Cicha i milcząca . Niespontanuczna , bez życia . Dzieciństwo wiek nastoletni zamartwialam się tym co było w domu awanturujący Się pijany brat, bójki , wyzywanie . A ja tyko zamykałam. Się w pokoju i w sobie . Zawsze jakoś omijałam ludzi. I tak mi przeleciały lata beztroski inni żyli pełnia życia a ja się zamartwialam w pokoju i myślałam o śmierci . I dalej myśle
 5. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Ale jak? To już nawet nie o te prace chodzi. Nie umiem żyć wśród ludzi . Odkąd pamietam
 6. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Ataki na mnie są coraz częstsze . Przez to wszystko stale myśle o tej pracy. Zaraz zwariuje ... Teraz nie tylko ta z początku jest chamska ale inne . Było nas 5 do rozliczenia i ja wchodzę ostatnia i słyszę „ o widzisz jak bas dużo stój podcdrzwiami „ potem „ co tak cicho siedzisz , jesteś tu jeszcze?” A inna obok „ ona się boi”
 7. Białoczarna

  Upadłam już na same dno

  To chore. Jestem w jakimś obłędzie. Nie rozumiem ludzi i ich zachowań . Mam jakiś dziwny pogląd ze wszyscy oni są dobzi. I na litość boska dlaczego lgnęli do kogoś kto mnie gnoi?
 8. Białoczarna

  Mam serdecznie dosc

  Rozmyślam i analizuje
 9. Białoczarna

  Mam serdecznie dosc

  Siebie i życia . To już za dużo ... Mam prawie 31 lat , mając 20 lat było kijowo , mając 16 tez . Nie wiem czy to choroba psychiczna czy co... zawsze czułam się gorsza i inna. I całe otoczenie daje mi znaki ze ostaje i ludzie w pracy i przypadkowy facet. Opisałam to w watkąch. Non stop przeżywam i analizuje . Wszystko mnie rani. Nie jestem normalna i nigdy nie będę . To jak jakieś przekleństwo i naznaczenie . Jestem zmęczona .
 10. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Nie wiem co robić serio. Nawet zwolnić się obawiam. Wczoraj miałam na popołudniówkę i przychodzę a kier do mnie „ co tu robisz?” ja „ do pracy przyszłam „ inna osoba „ do pracy przychodzi się na 6 „. I takie teksty albo przechodzi koło mnie i gada „ to wszystko wina Joanny „
 11. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Ech i znowu się zaczyna. Do wszystkich milusia a do mnie „ Aśka podaj mi kod na” wyniosłym tonem. Potem podeszła ja mówię ze nie mam kodu a ona to jak kasujesz , mówię żeby szukała . Mamy kody na obrotowych kartkach , trzasnęła tym i odeszła . Miałam składać wypowiedzenie dziś bo ostatni listopada ale nie mam nic na oku... wiec złoże w grudniu , i styczeń i mnie nie ma. Już mnie to nerwowo wykańcza serio .
 12. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Wątpię by to coś dało . W tej sytuacji uważam lepiej odejść . Potem obawiałabym się jeszcze większej eskalacji . Cóż zostałam zdeptana
 13. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Dokładnie przebojowa i cwana żadna moja przełożona , tyle ze każdy tam się z nią liczy.
 14. Białoczarna

  Problemy w pracy z koleżanką

  Ja już mam serdecznie dosyć 😐 ostatnio jedna uraczyła mnie takim tekstem” x co nic nie mówisz „ ja „ jem” a ona „ jak piesek je to nie szczeka”. Zatkało mnie. Ja po prostu nie umiem na chamstwo odpowiadać . Ona jest przodownikiem tam, ma humorki i wszyscy się jej podporzadkowywuja nawet menagerowie. Od niej wszystko się zaczęło . Odnoszę wrażenie ze nikt już tam nie traktuje mnie powaznie , jestem przynieś , wynieś , pozamiataj. Żałuje ze tam zostałam . Podjęłam decyzje ze się zwalniam . Czy to moja słabość ?
 15. Białoczarna

  Upadłam już na same dno

  Nie mam siły . W dodatku w pracy traktują mnie jak popychadło . Mam dosc .
×