Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam beznadziejną nadzieję, że mój post nie zaginie i nie zostanie zignorowany... ostatnio wpadłem do nieprzebytej otchłani samotności i z każdym dniem jest mi w niej coraz to gorzej. Chciałbym żeby jakaś szlachetna dusza wyciągnęła mnie z niego. Oferuję natchnione i zwyczajne rozmowy wieczorne i dzienne, wysłucham, pocieszę, a jeśli chcesz- spotkam się z Tobą i dam Ci różę (a może nawet cały bukiet w nagrodę za uratowanie). Moje GG: 47203819, email: kapiszonjanek@wp.pl, zapraszam również na ''priv''. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jakiś jesteś cofnięty czy co? piszesz głupoty i się chichoczesz ciągle, nie czaję...

 

Bo jesteś cofnięta! %21laugh.gif a wszyscy cofnięci jedynie umieją perfekcyjnie czytać - ale odpowiadać już zero ciągle no i nie czają jełopy.... %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią z kimś popiszę. Kontakt podam na pw ;)

 

A kim Ty w ogóle jesteś?

Zaprezentuj się.

 

A co to? Wystawa psów? W "pysk i pod ogon" też jej/mu zajrzysz? :roll:

 

Wyluzuj mała, nie bądź taka zgryźliwa. Chodzi mi o to, że ktoś zgłasza się do rozmowy, a ma tylko jeden post na tym forum. Nikt nic o takiej osobie nie wiem, zupełnie nic. Wypadałoby się przedstawić, jak się gdzieś wpada. To zawsze pozostawia pozytywny wydźwięk i rekomendacje tej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kim Ty w ogóle jesteś?

Zaprezentuj się.

 

A co to? Wystawa psów? W "pysk i pod ogon" też jej/mu zajrzysz? :roll:

 

Wyluzuj mała, nie bądź taka zgryźliwa. Chodzi mi o to, że ktoś zgłasza się do rozmowy, a ma tylko jeden post na tym forum. Nikt nic o takiej osobie nie wiem, zupełnie nic. Wypadałoby się przedstawić, jak się gdzieś wpada. To zawsze pozostawia pozytywny wydźwięk i rekomendacje tej osoby.

 

No teraz, to jakoś brzmi. Wiadomo jak interpretować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×