Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie poznam osobę ze schizofrenią. Kobieta/mężczyzna, młodzież/starszyzna, fajni/niefajni- wszystko jedno :) Chciałabym poznać Wasz świat, dowiedzieć się jak wygląda życie z tą chorobą. W zamian mogę zaoferować opowieści z życia fobika społecznego ;) Ja kobieta 32 lata.

GG 644 94 39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zapraszam do mnie na kawkę, Ty przy swoim komputerze ja przy swoim. Nie ma znaczenia ile masz lat, skąd pochodzisz czy jakiej jesteś płci, wszyscy jesteśmy równi. Przynajmniej w Internecie.

Pozdrawiam, Diana lat 20. Zaznaczam, że moja sytuacja życiowa jest kryzysowa, bo sobie nie radzę.

 

GG: 58874284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznam osobę ze schizofrenią. Kobieta/mężczyzna, młodzież/starszyzna, fajni/niefajni- wszystko jedno :) Chciałabym poznać Wasz świat, dowiedzieć się jak wygląda życie z tą chorobą. W zamian mogę zaoferować opowieści z życia fobika społecznego ;) Ja kobieta 32 lata.

GG 644 94 39

 

preferowany jakis konkretny typ schizofrenii? stykna objawy negatywne czy wymagane sa omamy albo chociaz urojenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam, że chętnie poznam schozofrenika a nie histeryka

Pozdrawiam.

 

(1.1) człowiek cierpiący na histerię; taki, który ma ataki histerii

(1.2) pot. człowiek reagujący zbyt gwałtownie lub taki, który jest przesadnie wrażliwy

 

rowniez pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×