Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lucid Dream

Użytkownik
 • Zawartość

  389
 • Rejestracja

 1. Lucid Dream

  [Olsztyn]

  Też chętnie się z kimś spotkam w Olsztynie :)
 2. Lucid Dream

  Samotność

  Hej, pomagają wam trochę kontakty z ludźmi w internecie? Należę do fajnej grupy ludzi w internecie, codziennie sobie piszemy i rozmawiamy, wspólnie gramy w gry, oglądamy filmy i słuchamy muzyki. Jest to grupa głównie dla introwertyków i jeśli ktoś z was chciałby dołączyć, to proszę się odezwać na pw. :)
 3. około 13 przyjedziemy, a wracamy o 19
 4. W poniedziałek 5 czerwca spotkam się ze znajomą z forum w Gdańsku. Ktoś chce na chwile dołączyć do nas może? :)
 5. Jednak w innym terminie się spotkamy, bo pogoda kiepska. Jak się ociepli, to odezwę się jeszcze tutaj :)
 6. Hej, 22/23 kwietnia planuje się spotkać z koleżanką z forum w Gdańsku. Czy planujecie może jakieś spotkanie ludzi z forum na ten czas? Fajnie by było spotkać się w trochę większym gronie :)
 7. Miał ktoś z was problemy ze skórą po Wellbutrinie? Mam dziwne problemy ze skórą i się zastanawiam czy to nie od tego leku. Za każdym razem gdy odczuwam jakieś wyraźne emocje to piecze mnie całe ciało, skóra robi się czerwona i gorąca. Cały czas muszę pilnować się i kontrolować emocje aby nie pojawiły się te problemy, ale to nie jest takie łatwe. Trochę zlekceważyłem ten problem, bo nie był aż tak bardzo nasilony, ale to co się dzisiaj stało to już mnie przerosło. Takiego doła dzisiaj złapałem, że zacząłem płakać, czyli pojawiły się u mnie bardzo silne emocje i od razu ujawniły się problem ze skórą. Tak mnie piekło wszystko, że aż się mocno wkurzyłem i w ten sposób dołożyłem sobie nieźle kolejnymi silnymi emocjami... Czułem się jakbym przez 10 minut turlał się w pokrzywach, z trudem udało mi się opanować emocje i problem znikną. Nie wiem, co teraz robić... Nic sensownego w internecie nie mogę znaleźć o tym. Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział o co chodzi
 8. Lucid Dream

  Książki

  Polecę 2 książki, które bardzo mi pomogły :) Świetna książka o rozwoju osobistym: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3750378/insight-droga-do-mentalnej-dojrzalosci Sporo ciekawych technik ułatwiających tworzenie relacji z ludźmi: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/24480/jak-sie-dogadac-92-male-sztuczki-na-osiagniecie-wielkiego-sukcesu-w-relacjach-z-ludzmi
 9. Lucid Dream

  Samotność

  ehh znowu sylwestra spędzę sam w domu...
 10. Cały czas jestem jakiś nieprzytomny
 11. Trochę działał na mnie wellbutrin, ale już coś przestaje działać i dodatkowo schudłem po nim 10 kg Jestem w połowie 2 miesiąca brania i chyba rezygnuje już.
 12. [videoyoutube=mmsVi01CTJc][/videoyoutube]
 13. Czwarty tydzień na bupropionie i nie odczuwam żadnych objawów depresji
 14. [videoyoutube=qNGlyOe3OBc][/videoyoutube]
 15. Lucid Dream

  Fajni ludzie.

  Też wam sprawia przyjemność słuchanie tego? [videoyoutube=zjJu_NX8Vmk][/videoyoutube]
×