Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

TruchłoBoga, pokaż stronke;)

To było na Ruchu Wku*wionych, zresztą pewnie tyle to kosztuje. Jesteśmy licznym narodem, przyjmujemy zaledwie kilka tys. uchodźców, na pewno to będą nieznaczne pieniądze, a radość z większej ilości cyganów oferujących rozmaite produkty na ulicy - bezcenna.

Tak czy siak chodziło mi o zaznaczenie, że choćbyś nie wiem jak nie chciała, ty też będziesz płacić :P

 

Marwil, przestaniesz w końcu spamować? Brzydzi mnie twoja postawa, prowokujesz tylko do offtopicu. Kiedy nie przyszedłeś, wszyscy wypowiadali się na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, pokaż stronke;)

To było na Ruchu Wku*wionych, zresztą pewnie tyle to kosztuje. Jesteśmy licznym narodem, przyjmujemy zaledwie kilka tys. uchodźców, na pewno to będą nieznaczne pieniądze, a radość z większej ilości cyganów oferujących rozmaite produkty na ulicy - bezcenna.

Tak czy siak chodziło mi o zaznaczenie, że choćbyś nie wiem jak nie chciała, ty też będziesz płacić :P

 

Marwil, przestaniesz w końcu spamować? Brzydzi mnie twoja postawa, prowokujesz tylko do offtopicu. Kiedy nie przyszedłeś, wszyscy wypowiadali się na temat.

 

TruchłoBoga, Całe szczęście, imigranci spieprzają od nas pomimo zapewnienia mieszkania, bytu szkoły.

Bez pożegnania - do Niemiec.

Strasznie niezorientowany jesteś. To UE ma ponosić koszty finansowe utrzymania imigrantów w Polsce z "kurą" w godle.

Ktoś ci coś proponował na ulicy? Opowiadaj!

Cyganie mają napletki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niezorientowany? To powiedz mi, skąd UE bierze kasę? Z nieba? No chyba nie. Jeny, jeny, jak tak można?

I ciągle te sugestie. Jak jesteś homoseksualistą, to po prostu się przyznaj, a nie prowadzisz takie gierki. Ciągle o obciąganiu, teraz pytasz o napletki cygańskie. Nie dziwi mnie to, wielu nacjonalistów i katolików to tak naprawdę homoseksualiści i pedofile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niezorientowany? To powiedz mi, skąd UE bierze kasę? Z

Nie wiesz? Ze składek państw członkowskich.

Polska dostanie z tej zrzuty kasę na imigrantów.

Nie byłoby imigrantów - nie dostałaby tej kasy dodatkowo nijak.

Wiesz ile jest państw członkowskich?

Polska wyda tylko teoretycznie za swoich imigrantów ułamek wpłaconych środków.

Z kolei globalnie patrząc cała UE ponosi koszty, w tym i my za wszystkich uchodźców, co nie oznacza jednak, że te wydane pieniàdze kiedykolwiek by do nas trafiły. Także, czy uchodźcy są, czy by ich nie było - praktycxnie nic finansowo nie zyskamy i nic nie stracimy.

Żaden byt nie ostał się długo w kołchozie.

 

 

Pedofile katolicy jako fetysz?

Nie wiedziałem, że istnieją aż takie zboczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj przykładowo Anna Popek jakoś tak mądrzej mówiła, że faktycznie jest problem w zachodniej europie, jednak w samym programie padło mnóstwo bzdur ze strony tegu grubasa w okularach.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/13702416/patriotyczny-patrol-w-dyskotekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie musimy.

Jak widać na przykładzie Węgier niczego nie musimy.

http://niezalezna.pl/70768-wegrzy-zapowiadaja-wprowadzenie-stanu-wyjatkowego-nie-bedzie-poblazania

I co im kanclerzyca unijna zrobi?

Wyśle na Wegry wojsko?

Jakie wojsko...

Wyrzucą ich z Unii?

Rosja tylko na to czeka. Zaproponuje Węgrom takie warunki współpracy gospodarczej, ktore okaża się takie same, a być może lepsze.

Unia będzie skakać to znacjonalizuje się ich majątek na Węgrzech i będzie po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a Rosja się przyczaiła i z rozbawieniem obserwuje.

I do jakich dochodzi wniosków?

Katastrofalnych dla Europy.

Skoro hordy nieuzbrojonych jaskiniowców mogą całkowcie swobodnie, bezkarnie, bezproblemowo, piechotą lub na łudeczkach naruszać w każdej chwili europejskie granice to...

To pancerne zagony z Moskwy do Berlina dojadą w czasie wynikająym tylko i wyłącznie z predkości maksymalnej poszczególnych czołgów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon stosuje przemoc :lol: trzeba go do pani zgłosić.Teraz tak coś napiszę.Trzeba rozróżnić uchodźców i emigrantów.

Polacy też emigrują,po większą kasę.I co ?

 

A czy Polacy też w pewien sposób nie są uchodźcami przed biedą, bezrobociem, korupcją i ogólnym bałaganem panującym w tym kraju? Ciekawe, że Polaków specjalnie i z fanfarami się na emigracji nie przyjmuje (tylko wymaga kwalifikacji, znajomości języka), a islamskim imigrantom zapewniają żarcie, nocleg, oferują kursy językowe i zawodowe, a taki przeciętny Polaczek, jak sobie sam tam nic nie zorganizuje, to nikt się nim nie przejmie (bo nie wysadzi się w tłumie, albo nie podpali dzielnicy). To jest ta sprawiedliwość i tolerancja według Unii Europejskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, to bardzo niewdzięczny uczeń. daj mu klapsa w pupe ;-D

Neon stosuje przemoc :lol: trzeba go do pani zgłosić.Teraz tak coś napiszę.Trzeba rozróżnić uchodźców i emigrantów.

Polacy też emigrują,po większą kasę.I co ?

No ale bez sensu jest porównywanie naszej, europejskiej kultury ze średniowieczem. Jeśli chcieliby rzeczywiście przyjechać tu pracować i się ładnie asymilować, to proszę bardzo, ja nie widzę przeszkód, tylko patrząc co się dzieje na zachodzie czy Skandynawii, to ja żadnej nadziei nie widzę. Na pewno są i tacy, którzy rzeczywiście przed wojną uciekają i chcą tu w spokoju żyć, tylko jak ich odróżnić od reszty ?

 

Zresztą, masło maślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale bez sensu jest porównywanie naszej, europejskiej kultury ze średniowieczem. Jeśli chcieliby rzeczywiście przyjechać tu pracować i się ładnie asymilować, to proszę bardzo, ja nie widzę przeszkód, tylko patrząc co się dzieje na zachodzie czy Skandynawii, to ja żadnej nadziei nie widzę. Na pewno są i tacy, którzy rzeczywiście przed wojną uciekają i chcą tu w spokoju żyć, tylko jak ich odróżnić od reszty ?

 

Dokładnie

Wszyscy moi znajomi, którzy wyjechali za granicę w celach zarobkowych, ciężko tam pracują (bardzo często rodowici mieszkańcy nawet nie chcą się podejmować tych prac, które oni wykonują), płacą podatki i przestrzegają tamtejszego prawa, nikt tam nie pojechał ze względu na jakieś socjale i zasiłki.

Nikt nie robi zadym i nie jęczy o dyskryminacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×